Ujazd Wzorową Gminą, jako Lider Przedsiębiorczości

  • 30.11.2019, 14:10 (aktualizacja 03.12.2019, 08:41)
  • Mariusz Strzepek
Ujazd Wzorową Gminą, jako Lider Przedsiębiorczości
Gmina Ujazd została nagrodzona „Statuetką wzorowych”, jako samorząd, który w ostatnich latach przeprowadziły szereg inwestycji i zrealizowały programy podnoszące, jakość życia mieszkańców.

To ogromne wyróżnienie zarówno dla władz gminy, przedsiębiorców jak i społeczności lokalnej, co zaakcentował podczas dekoracji Statuetką ,,Lidera Przedsiębiorczości” Wójt Artur Pawlak.

Odbierając nagrodę podziękował podmiotom gospodarczym działającym na terenie gminy Ujazd i zadedykował im tę statuetkę podkreślając jak ważna:,, jest współpraca pomiędzy samorządem gminnym a przedsiębiorcami”.

Wzorowa Gmina to konkurs Ogólnopolski organizowany, co 4 lata. "Statuetka Wzorowych"- przyznawana jest przez Kapitułę samorządom, które wyróżniają się tworząc klimat przyjazny mieszkańcom i przedsiębiorcom. To przdee wszystkim docenienie ciężkiej pracy Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów.    

Ideą jest motto „Ucz się od najlepszych”! To właśnie takie miasta i gminy mają być wzorem dla innych samorządów, szukających nowatorskich rozwiązań w różnych dziedzinach życia publicznego, m. in: edukacji, służbie zdrowia i opiece społecznej, gospodarce, bezpieczeństwie, ekologii czy sporcie.  

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ujazd
Ujazd 02.12.2019, 09:15
Dawno go niw bylo;)z pieknym wazonem

Pozostałe