W ubiegłą niedzielę zakończyła się trzecia kolejka E-sportowej Ligi Miast

  • 30.11.2019, 19:00 (aktualizacja 03.12.2019, 19:07)
  • Mariusz Strzepek
W ubiegłą niedzielę zakończyła się trzecia kolejka E-sportowej Ligi Miast
W rozgrywkach biorą też udział gracze z Tomaszowa Mazowieckiego

Pierwszym meczem było spotkanie Wielunia i Trzebini na mapie de_mirage, po pierwszej połowie meczu Trzebinia prowadziła 13-2. Wieluń nie był w stanie zatrzymać rozpędzonej ekipy z Trzebini, finalnie mecz zakończył się wynikiem 16-4 dla Trzebini.

Drugim spotkaniem był mecz Inowrocławia wraz z Ostrzeszowem, mapą na której odbywało się spotkanie był de_dust2, przez cały mecz dominowała reprezentacja Inowrocławia, która wygrała pierwszą połowę wynikiem 13-3. W drugiej połowie meczu Inowrocław nie oddał ani jednej rundy, przez co wygrał 16-3.

Trzecim pojedynkiem był mecz Wołów z Radomiem, który przebiegał na mapie de_inferno, Wieluń nie oddał ani jednej rundy w tym meczu deklasując Radom 16-0.

Starcie Siemianowic Śląskich i Kielc na mapie de_train, było bardzo wyrównane, obydwie drużyny pokazywały szybkie i taktyczne zagrania, lecz Siemianowice Śląskie były bardziej skupione na meczu, co pozwoliło im wygrać 16-12.

Przedostatnie spotkanie Tomaszowa Mazowieckiego i Gniezna na mapie de_mirage, gdzie Tomaszów dominował Gniezno od samego początku mapy, co pozwoliło im wygrać 16-3.

Mecz Košice kontra Kraków na mapie de_mirage przebiegł po myśli Krakowa, który wygrał pierwszą połowę 10-5, niestety drużyna z Košic nie była w stanie wygrać ani jednej rundy podczas drugiej połowy meczu, dzięki czemu Kraków wygrał 16-5.

Pozostałe dwa mecze zakończyły się walkowerem

 

Nowy Targ vs Legnica 16-0

Konin vs Sosnowiec 16-0 

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe