Oszust poszukiwany

  • 04.12.2019, 20:40
  • Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim
Oszust poszukiwany
Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Maz. prowadzi postępowanie w sprawie oszustwa, do którego doszło w dniu 25 września 2019 r. w jednym z marketów na terenie Tomaszowa Maz. Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na zdjęciach, prosimy o kontakt.

Do zdarzenia doszło w dniu 25 września na terenie tomaszowskiego supermarketu. Nieustalony na chwile obecną mężczyzna podczas wymiany pieniędzy wyłudził od kasjerki gotówkę wprowadzając ją w błąd co do faktycznie przekazanej jej ilości pieniędzy. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu sklepowego. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciu, proszone są o kontakt z Wydziałem d/w z Przestępczością Gospodarczą tomaszowskiej komendy pod numerem telefonu 44 726 10 36 lub 44 726 10 00.

Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Cygan
Cygan 11.12.2019, 07:24
Pewnych cech nacji nie da się ukryć
Co z nami zrobil  Balcerowicz :(
Co z nami zrobil Balcerowicz :( 06.12.2019, 22:11
Kondycja, dobry wyglad i ...zero etyki.

Przez czesc spoleczenstwa ten kierunek uznawany jest jako życiowe powodzenie. Udalo mu sie w zyciu. Oszukal kasjerke wmawiajac ze dal 5 stow a dal 5 dych. Baba pewnie po 10 godzinach na nogach i 2 tona przepaowanych palet.
Ale co tam! Śmierć frajerom!

Jakaś wspólnota? Naród? A fe! Jakie to passe.

Tylko JA! Ewentualnie moja rodzinka, chociaz w takich miejscach jak Tomaszow to raczej tez sa wyzsze nieosiagalne dla wiekszosci tutaj wartosci.

JAA i konsumpcja i jutra nie ma.

Reputacja? Bez znacznia.

Zlodziejstwo bylo zawsze, ale poziom egoizmu pozwalajacy wlasciwie na wszystko i to w najblizszym otoczeniu za mojego 40-letniego zycia jeszcze nigdy nie byl tak wysoki.

Obrzydliwe! Zatomizowana zbieranino tomaszowska nie utozsamiajaca sie z niczym. Jestes obrzydliwa!

PiS te tendencje probuje troche zahamowac, ale to nie jest kwestia do zalatwienia przez 8 lat.
"Zatomizowana zbieranino tomaszowska
"Zatomizowana zbieranino tomaszowska 11.12.2019, 12:56
nie utozsamiajaca sie z niczym. Jestes obrzydliwa!"

Z tobą na czele.

.
. 26.12.2019, 18:18
Jesli to moze zapobiec jeszcze, to chcialbym tylko napisac, ze juz koniec z komentowaniem.

Od wyborow to juz jest rzeczywiscie bez sensu, a data tej odpowiedzi zbiega sie z pewnym incydentem, wiec mam prawo sie bac.

Bardzo przepraszam, jestem mięciutki, Polska jest wasza. Prosze sie nie wyzywac za frustracje na moich bliskich, bo oprocz wiezow krwi dzis w sprawach ideowych naprawde nie sa niczemu winni.

Przepraszam, to jest naprawde koniec.
Andrzej
Andrzej 05.12.2019, 19:56
wygląda jakby miał zamiar dzwonić do Banasia
SA.
SA. 07.12.2019, 12:09
Rozumiem, że rozmawiałeś już z nim wcześniej. Widzę że jesteś w temacie Jędrek.
Ten koleś wkrótce do odstrzału przez Policję lub CBŚP. Chyba, że pokrzywdzona słabo przesłuchana na tę okoliczność.
"ten koleś wkrótce do odstrzału"
"ten koleś wkrótce do odstrzału" 07.12.2019, 12:47
Kpisz, czy o drogę pytasz? Zajrzyj w necie na stronę nasze policji i zobacz ile osób z Tomaszowa jest poszukiwanych od lat listami gończymi.
!
! 07.12.2019, 23:00
Pewnie myślisz, że oni wszyscy czekają w swoim domu na policję, aż ich zatrzyma.
SA.
SA. 07.12.2019, 13:06
Kwestia ustalenia danych osobowych gościa.
Oczywiście, jeżeli siedzi w W.Brytani lub w Chinach to za te parę groszy nikt go tam ścigał nie będzie listem gończym. Natomiast na terenie RP jest do ustalenia. To wszystko zależy od wagi przestępstwa, dlatego lista osób poszukiwanych jest taka długa. Są priorytety (ciężkie przestępstwa) i osoby mniej ważne.
Polskie nosy
Polskie nosy 26.12.2019, 17:42
Oczywiscie, ze tak. Jesli beda chcieli to znajda.

W prewencji nie, ale polskie wydzialy sledcze najlepsze w Europie, i 2-3 na swiecie. Mimo slabego finansowania i burdelu na gorze.

Instynkt, spostrzegawczosc, ale tez historia z jaka sie mierzylismy.

1. Zydzi
2. Polacy
.... dlugo nic...
3. USA

Jesli chodzi o tropicieli.
Nie znam człowieka
Nie znam człowieka 05.12.2019, 11:44
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo
Marcel
Marcel 05.12.2019, 07:52
Adidaski, bluza w paski...
Ale obciach kolo teraz ziomki zobaczą ten ryj heh nie tylko ziomki ale wtopa hahahaa
Halinka
Halinka 05.12.2019, 07:49
Panie oszuście wstydź się pan!
pytania prejudyncjalne
pytania prejudyncjalne 04.12.2019, 23:20
Ja bym go szukał na protestach w obronie niezależności sądów. Na twarzy ma wypisaną nienawiść do PiS-u.
maryja n
maryja n 08.12.2019, 16:53
zwykły pisior jesteś

Pozostałe