Spotkanie z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. Otwarcie Biura Poselskiego Dariusza Klimczaka

  • 05.12.2019, 20:28
  • Joanna Sztymelska
Spotkanie z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. Otwarcie Biura Poselskiego Dariusza Klimczaka
W środę, 4 grudnia 2019 roku, w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się uroczyste otwarcie Biura Poselskiego Dariusza Klimczaka - posła na Sejm RP obecnej kadencji.

Dariusz Klimczak jest dobrze znany mieszkańcom naszego miasta i powiatu tomaszowskiego. Jako wieloletni Wicemarszałek Województwa Łódzkiego zabiegał o dofinansowanie do wielu inwestycji, jakie w naszym powiecie powstawały. Większość boisk przy szkołach powstała właśnie dzięki jego wsparciu. Poseł wspuerał też inne inwestycje w tym budowy i przebudowy dróg.

 Pierwsze swoje Biuro Poselskie otworzył w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Granicznej 9 lokal nr 7. Biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku. Z uwagi na to, że poniedziałki są dniem wolnym od pracy w Sejmie, z Dariuszem Klimczakiem najczęściej w poniedziałek będzie można w Biurze osobiście porozmawiać.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

W godzinach popołudniowych w Hotelu "Alabastro" odbyło się z kolei spotkanie z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem  - posłem na Sejm RP, byłym ministrem Pracy i Polityki Społecznej, doktorem nauk medycznych, który do Tomaszowa Mazowieckiego przyjechał na zaproszenie właśnie Dariusza Klimczaka. Zaproszeni zostali m.in. tomaszowscy przedsiębiorcy. W czasie spotkania mieli możliwość zadawania pytań, na które Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego chętnie odpowiadał. 

Dariusz Klimczak ma zamiar zorganizować kolejne spotkania. Zaproponował, aby to mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego powiedzieli z jakim politykiem chcieliby spotkać się w najbliższym czasie. 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe