Program rewitalizacji miasta ‒ można zgłaszać opinie i uwagi

  • 05.12.2019, 21:02
  • Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Program rewitalizacji miasta ‒ można zgłaszać opinie i uwagi
Od 5 do 10 grudnia 2019 roku trwać będą konsultacje społeczne, dotyczące Programu Rewitalizacji Miasta Tomaszowa Mazowieckiego na lata 2016-2020 z perspektywą do roku 2023. Ich celem jest zebranie uwag i opinii mieszkańców związanych z planowanymi zmianami w tym dokumencie.

Zgłaszanie uwag  i  opinii odbywać się będzie poprzez wypełnienie formularza  konsultacji, dostępnego w Wydziale  Inwestycji Urzędu Miasta,  ul.  POW 10/16,  budynek C, I piętro, pokój nr 10 oraz na stronie www.tomaszow-maz.pl w  Strefie  Mieszkańca,  zakładka  Konsultacje  społeczne / Bieżące  konsultacje. Po wypełnieniu można go przekazać: w wersji papierowej (osobiście  lub  za pośrednictwem poczty) do Urzędu  Miasta w  Tomaszowie Mazowieckim lub w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected] Formularze z datą wpływu po 10.12.2019 r. nie będą rozpatrywane.

 

Formularze można pobrać ze strony:

http://www.tomaszow-maz.pl/aktualnosci/program-rewitalizacji-miasta-mozna-zglaszac-opinie-i-uwagi/

 

 

 

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

m
m 06.12.2019, 18:05
Może tak w ramach rewitalizacji miasta wykonać nowe (prawidłowe) popiersie Rodego w parku jego imienia. Obecnie to co znajduje się na cokole niczym nie przypomina zacnego obywatela naszego miasta.
K
K 03.02.2020, 12:40
Rewitalizacja to nie jest remont i wymiana popiersia/pomnika. To jest skomplikowany proces ożywienia tkanki miejskiej na granicy gospodarczko-społeczno-przestrzennej. Miasto powinno zacząć od poinformowania mieszkańców co to jest w ogóle za proces, a potem na konsultacje dać więcej czasu. 5 dni to jakiś śmieszny czas chyba tylko po to, żeby formalnościom stało się zadość.

Pozostałe