Dla zdrowia i urody

  • 06.12.2019, 08:12 (aktualizacja 08.12.2019, 01:06)
  • Artykuł partnera
Dla zdrowia i urody
Oferta gabinetów kosmetycznych jest bardzo szeroka, a wykorzystywane substancje oraz technologie sprawiają, że specjaliści coraz częściej są w stanie nam pomóc nie tylko wtedy, gdy chcemy poprawić urodę, czy też odjąć sobie lat, ale także wtedy, gdy mamy problem natury estetycznej lub medycznej. Bardzo często są to sprawy wstydliwe – efekty źle wykonanych zabiegów lub też stany chorobowe, które mogą prowadzić do poważnych konsekwencji

  1. Po pomoc do specjalisty
  2. Usuń makijaż
  3. W trosce o paznokcie

Po pomoc do specjalisty

Specjalistyczne gabinety https://drparadowska.pl/ to miejsca, w których można otrzymać fachową pomoc. Pracownicy pracują na najnowszym sprzęcie, a ich doświadczenie pomogło już wielu pacjentom. Dość kłopotliwą sytuacją jest na przykład ta, gdy trzeba poprawiać efekty nieudanych zabiegów kosmetycznych wykonanych w innych zakładach. To się zdarza i warto wówczas udać się do specjalistów.

Usuń makijaż

Niestety źle wykonany makijaż permanentny nie należy wcale do rzadkości i fioletowe usta, krzywe brwi czy też zbyt grube kreski zamiast dodawać urody po prostu szpecą i stają się powodem frustracji. Najgorsze jest to, że na samoistne zniknięcie pigmentu trzeba by czekać kilka lat. Bez problemu można jednak usunąć lub rozjaśnić makijaż permanentny za pomocą nowoczesnego lasera https://drparadowska.pl/zabiegi/laserowe-usuwanie-makijazu-permanentnego/. Działając w głębokich warstwach skóry, wiązka rozbija pigment na małe kawałki. W ten sposób organizm szybciej poradzi sobie z jego metabolizmem. W efekcie po zabiegu makijaż jest jaśniejszy, a z czasem nawet całkowicie znika. Wiele oczywiście zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Dlatego należy się przygotować na kilka sesji zabiegów aż do momentu, gdy będziemy zadowoleni z wyglądu.

W trosce o paznokcie

Grzybica paznokci jest jedną z nieprzyjemnych przypadłości, które nie tylko nie wyglądają estetycznie, ale również utrudniają codzienne funkcjonowanie. Na rynku znaleźć można również szereg produktów i terapii, które mogą pomóc, ale są one często długotrwałe i nieskutecznie. Alternatywą staje się laserowe leczenie grzybicy paznokci https://drparadowska.pl/zabiegi/laserowe-leczenie-grzybicy-paznokci/. To szybki i skuteczny sposób, by pozbyć się problemu. Co istotne, to prosty, bezbolesny zabieg, który nie uszkadza płytki paznokciowej. Najczęściej już po czterech seansach będziemy mogli zaobserwować proces regeneracji nowego paznokcia.  Naświetlanie zimnym laserem o dwóch różnych falach działa bakteriobójczo i grzybobójczo, a także pobudza układ odpornościowy. Poza samą płytką laser działa również na wały i macierz paznokcia. Co istotne, wiązka nie uszkadza ani paznokcia, ani skóry. W efekcie po pół roku lub 12 miesiącach od kuracji będziesz się cieszyć nowymi zdrowymi paznokciami.

Artykuł partnera

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe