Inwestycja na którą mieszkańcy czekali od wielu lat

  • 06.12.2019, 10:41
  • Mariusz Strzepek
Inwestycja na którą mieszkańcy czekali od wielu lat
5 grudnia br. w siedzibie Starostwa Powiatowego została podpisana umowa na realizację zadania pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 4337E ul. Ks. J. Popiełuszki wraz z budową kanalizacji deszczowej”.

Wykonawcą robót jest firma „BINSTAL” s.c Tchórz Honorata, Tchórz Przemysław z Tomaszowa Maz., wyłoniona w przetargu nieograniczonym spośród 3 oferentów.

W podpisaniu umowy uczestniczyli: Starosta – Mariusz Węgrzynowski, Wicestarosta – Leszek Ogórek, Wykonawca inwestycji – Honorata Tchórz oraz Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych – Beata Zysiak.

Wartość inwestycji w ramach podpisanej umowy wynosi 6 847 000,00 zł.

Ogólna charakterystyka inwestycji
Przebudową objęto trzy odcinki dróg powiatowych:
- DP 4339E ul. Grota Roweckiego
- DP 4337E ul. Ks. J. Popiełuszki
- DP 4338E ul. Dworcowa

Odcinki dróg powiatowych objęte przebudową posiadają łączną długość 2150mb i na całym tym odcinku planowane są roboty drogowe i instalacyjne. Prace rozpoczynają się na końcu zakresu robót wykonanych w ramach rozbudowy DW 713 - ul. Grota Roweckiego, dalej przebiegają tą ulicą w kierunku ronda Solidarności, następnie ulicą Ks. J. Popiełuszki i kończą się na wyjeździe z dworca PKP - ul. Dworcowa.

Głównym zakresem inwestycji są: budowa kanalizacji deszczowej, ciągów pieszo-rowerowych, chodników, przebudowa nawierzchni ul. Grota Roweckiego - Ks. J. Popiełuszki - Dworcowej oraz skrzyżowań dochodzących do tych ulic (gminne i powiatowe), skrzyżowania ul. Grota Roweckiego, Spalskiej i Ks. J. Popiełuszki - rondo, skrzyżowania ul. Ks. J. Popiełuszki i Dworcowej wraz z odcinkiem tej ulicy do ronda przy dworcu PKP / PKS oraz ul. Grota Roweckiego na odcinku od końca robót wykonanych w ramach rozbudowy DW 713 do skrzyżowania typu rondo ul. Ks. Popiełuszki, Spalskiej wraz z przebudową skrzyżowania z ul. Nowowiejską.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 11.12.2019, 18:32
Do draculi: i znów to zgniłe jajo, nie weryfikowalne przez normalnych ludzi. Ludzie to łykną - no nie ?!
Ajdejano
Ajdejano 09.12.2019, 16:50
Do "Matka i żona".
Dziecko: dobra/dobry jesteś. U minie byłoby tak samo. GONIĆ BADZIEWIE !!!
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 09.12.2019, 22:22
Czytaj ze zrozumieniem i ćwicz sukcesywnie. O co chodzi wyjaśnił już @SA.
Ajdejano
Ajdejano 09.12.2019, 15:10
Na głównym zdjątku: samorządowy kwiat naszego powiatu.......

Przecież ja nic więcej nie piszę i nie mówię.......
GRAŻYNA
GRAŻYNA 07.12.2019, 08:20
GROTA ROWECKIEGO NIEDAWNO BYŁA REMONTOWANA ZROBIONA ŚCIEŻKA ROWEROWA I TERAZ DO POPRAWKI. O CO TU CHODZI ? POWIAT TAKI BOGATY? - TO ZA SZPITAL NIECH SIĘ WEŹMIE
SA.
SA. 07.12.2019, 11:13
A czytałaś do końca, czy ci się gdzieś spieszyło, by napisać te bzdety
..."od końca robót wyk. w ramach rozbudowy DW 713 do skrzyż. typu rondo ul. Ks. Popiełuszki, Spalskiej wraz z przebudową skrzyżowania z ul. Nowowiejską".
O to chodzi, że nie chce ci się czytać lub tego nie rozumiesz co jest napisane, kumkasz Grażyna. Czytaj łatwiejsze teksty.
tom
tom 07.12.2019, 09:47
To nie wina tych co robią ale tych co to odbierają. Ulica Słowackiego odebrana ze żle wypoziomowanymi studzienkami. Płacimy za prawidłowo wykonane roboty a nie bubelki
.
. 22.12.2019, 14:17
Dokladnie tak. Firmki rządzą :( Dobry prawnik i jazda z siamasiajstwem.
Matka i żona.
Matka i żona. 06.12.2019, 20:23
Mają świetnych pracowników.....ja kupuję rano chleb,a oni idąc do pracy kupują setkę wódki i piwo.....Napewno wszystko będzie fachowo zrobione.U mnie dostali by dyscyplinarę bez skrupułów.A tak po za tym,to chyba dobrze zarabiają,skoro ich stać na " patolskie "zachowania.
SA.
SA. 06.12.2019, 21:30
Ha ha he ha super reklama. Nie potrafiłeś nic innego wymyśleć, czyżby permanentna inwigilacja tej firmy. Rozbawiłeś zapewne nie tylko moją osobę. Dyscyplinarkę to ty możesz wdrożyć co najwyżej wobec siebie lub swojej rodziny. Słabo to ogarniasz widzę. Zaangażuj się raczej w coś innego, a oni dokonają tego remontu, przebudowy jak trzeba. Jako matka i żona zajmij się swoim domem lub inną rozrywką.
tom
tom 06.12.2019, 19:34
W Tomaszowie drogi są bardzo złe i na pewno każdy ruch w tym kierunku cieszy i wszyscy na to czekają. Zmorą są pozarywane studzienki i kanały burzowe
obywatel
obywatel 06.12.2019, 12:55
Dziwne jest to że wszystkie przetargi w mieście i powiecie oraz w wodociągach w Tomaszowie wygrywa firma BINSTAL a należy zauważyć że firma ta jest sponsorem wszystkich imprez w mieście i PISowych parad zastanawiające .......
zbyszek
zbyszek 24.12.2019, 14:13
normalnie sie czepiasz drobiazgow.
Ada
Ada 06.12.2019, 11:24
Oby nie przeoczono znów ścieżki rowerowej w ciągu ulic.

Pozostałe