Mikołaj w policyjnym mundurze

  • 06.12.2019, 16:53 (aktualizacja 09.12.2019, 08:39)
  • Mariusz Strzepek
Mikołaj w policyjnym mundurze
Po raz kolejny w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, odbyły się ,,Mikołajki Służb Mundurowych” dla dzieci pracowników tomaszowskiej Policji, 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, Straży Pożarnej oraz Straży Miejskiej.

Niewątpliwie największą atrakcją dla dzieci był Święty Mikołaj, który rozdawał milusińskim prezenty. Oprócz tego ważnego gościa organizatorzy zapewnili zgromadzonym wiele atrakcji, zabaw i konkursów, w których dzieci chętnie brały udział.

Każda ze służb wystawiła swoje stanowisko, prezentujące sprzęt i wyposażenie wykorzystywane do realizacji różnego rodzaju zadań. Dużą atrakcja dla dzieci była wizyta psów policyjnych, które na co dzień pomagają w służbie naszym funkcjonariuszom.

Na stoisku policyjnym każdy uczestnik zabawy mógł  z pomocą technika kryminalistyki wykonać odciski swoich palców, otrzymując w prezencie pamiątkowy certyfikat. W spotkaniu mikołajkowym oprócz dzieci, ich rodziców i opiekunów, uczestniczyli również szefowie poszczególnych służb, wśród których obecny był Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Maz. insp. Szymon Herman.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pierwszy
Pierwszy 07.12.2019, 12:51
z lewej jakby Banaś
...)
...) 07.12.2019, 10:17
dla mnie to jest ośmieszanie mundurów..ciekawe kto na takie pomysł wpadł?
Chyba ktoś ze
Chyba ktoś ze 07.12.2019, 12:41
znajomych tych policjantów, którzy gdzieś tam w Polsce konfetti produkowali.
Mimo, ze pobity przez warszawska Policje w 2013 roku, to jednak lubiący…
Mimo, ze pobity przez warszawska Policje w 2013 roku, to jednak lubiący ich. Duzo sie zmienilo. 07.12.2019, 11:03
Policja to nie jest narzedzie represji, a żywy organ Państwa Polskiego. Jego krwiobiegiem jestesmy my Polacy. Dobrze, ze cos takiego jest organizwane bo Policja pokazuje, ze nie jest od karania a od pomocy.

W ostatnich latach i tak bardzo sie polepszylo, mniej pałują i szykanują mandatami a ilosc przestepstw (poza drogowymi), bardzo spadla.

Gdy sytuacja tego naprawde wymaga powinni miec prawo uzycia wszelkich srodkow, ale jesnoczesnie w wiekszosci drobnych rzeczy powinn wlasnie bardziej pouczac i zachwcac do szanowania porzadku, dóbr publiczych wypracowanych przez nas wszystkich.
To jest cywilozowane europejskie Państwo Polskie.

W wakacje w nocy zamiatalem przed rodzinnym interesem - w ciagu godziny 5 patroli mnie minelo. Jezdza, maja oko, przewazanie pracuja porzadnie. Ze nie warcza i nie paluja za byle co jak jeszcze niedawno?
Policjant to w pewnym sensie tez nauczyciel. Nie zwyrol.

Z szcunkiem dla Nich!
Pięć patroli?
Pięć patroli? 07.12.2019, 12:29
Nie żartuj. Ja mieszkaniec Michałówka, gdyby nie konieczność zgłoszenia wykroczenia przeciwko mieniu nie znałbym do dnia dzisiejszego nazwiska dzielnicowego w tym rejonie. Chociaż wskazałem winnego, to przesłuchanie polegało na pytaniach: widział pan, złapał pan itp. Sprawa oczywiście uległa umorzeniu ze względu na na niewykrycie sprawcy.
SA.
SA. 07.12.2019, 12:48
Jak nie widział, świadków brak, to jak mieli go znaleźć. Trzeba było ew. zasugerować potencjalnego sprawcę. Mieli wybierać z 62.000 mieszkańców Tomaszowa lub gminy? Dane dzielnicowego są w internecie lub wystarczyło zadzwonić na komendę i byłaby sprawa jasna. Trzeba tylko chcieć.
jajcaż
jajcaż 06.12.2019, 23:33
Demokracja. Tego chcieliśmy. Ciekawe, czy ktoś widział w PRL gen. Jaruzelskiego w mundurze i szlafmycy na głowie ... nawet na "przebierańce" :-)
Dlatego
Dlatego 07.12.2019, 00:53
PRL upadł. Nikt sztywniaków nie traktuje na dłuższą metę poważnie. Dla wszystkich, lepiej by było, jakby bawił się w Mikołaja, a nie w sowieckiego agenta, a potem jeszcze udawał zbawcę Polski. Słaba postać do naśladowania.
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 07.12.2019, 01:03
Trzymam się twych słów jak pijany płota. Jeśli masz rację, oznaczać to musi że Dzisiejszego Pierwszego Sztywniaka Kraju lada dzień przestaną traktować poważnie.
Zależy
Zależy 07.12.2019, 12:28
o kim piszesz, bo sztywniaków w polityce jest multum, tak jak wśród ich elektoratu.
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 07.12.2019, 12:47
Jest multum. Ale Pierwszy jest tylko jeden. Bo Pierwszy.
Elka
Elka 06.12.2019, 22:55
Komedia. Czerwone czapki rozumiem a w zielonej co ? Zielono ?
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 07.12.2019, 00:58
Zielony, kolor nadziei....
Gen Italia
Gen Italia 06.12.2019, 22:48
Pamiętacie jak w filmie Barei "Rozmowy kontrolowane", facet w płaszczu pułkownika wynosił wieczorem śmieci? Żona z okna krzyczy:
"Co? Łobuzy? - Nie, pedały jakieś ..."
Bez komentarza ....
Nic
Nic 07.12.2019, 00:55
z tego nie zrozumiałeś, a minęło 30 lat.
Żorżeta 1
Żorżeta 1 06.12.2019, 22:32
Pięknie mamba pięknie.... Nie otwieram już lodówki...
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 07.12.2019, 00:56
Też mam te lęki przed otwarciem...Swoją drogą czy mamba była w jakiejkolwiek innej szkole u dzieci "niemundurowych"?

Pozostałe