(VIDEO) "Chce willę i BMW" czyli Mikołaj w MZK

  • 06.12.2019, 23:46 (aktualizacja 09.12.2019, 19:03)
  • Lord Lud
(VIDEO) "Chce willę i BMW" czyli Mikołaj w MZK
W dniu dzisiejszym Miejski Zakład Komunikacji w Tomaszowie Mazowieckim dla najmłodszych podróżników przygotował nie lada niespodziankę. Od wczesnych godzin w tomaszowskiej komunikacji podróżował Mikołaj.

Pracownicy tomaszowskiej spółki nie próżnują i co rusz wymyślają nowe pomysły, aby promować swój zakład pracy. Po spotkaniach w szkołach i przedszkolach, dzisiejszy był kolejnym strzałem w przysłowiową "dziesiątkę".

Od wczesnych godzin porannych przebrany za Świętego Mikołaja, kierowca autobusów Krzysztof Miksa wraz ze swoim elfem, w którego rolę wcielała się Pani Sylwia Kolęda  wręczał małym mieszkańcom miasta i okolic przygotowane przez zakład upominki i słodycze. Przez południem para naszych bohaterów odwiedziła Plac Kościuszki i zachęcała mieszkańców do korzystania z komunikacji miejskiej, czy usług jakie oferuje Tomaszowianom lokalna zajezdnia . 

Po godzinie 12  Mikołaj i jego elf wsiadł autobus w linię numer 8, by odwieźć dzieci, które gościły wraz z nauczycielami na placu zabaw położonym w tomaszowskiej galerii handlowej Po godzinie 14 nasz lokalny Mikołaj zakończył swoją misję. 

Byliśmy z kamerą na miejscu i już dziś zapraszamy do obejrzenia naszego filmu, który znajdą Państwo poniżej.  

Lord Lud

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe