Małych Lechistów odwiedził Mikołaj, starsi zagrali w bowling

  • 07.12.2019, 00:16 (aktualizacja 09.12.2019, 20:32)
  • SportTm
Małych Lechistów odwiedził Mikołaj, starsi zagrali w bowling
W czwartek tj. 5 grudnia najmłodszych wychowanków Akademii Piłkarskiej Lechia z rocznika 2013 i 2014 podczas treningu odwiedził Mikołaj.

Mikołaj nie tylko spotkał się z najmłodszym adeptami sztuki piłkarskiej przy okazji poszukiwania swojej zagubionej piłki podarowanej przez Roberta Lewandowskiego,  ale także wziął udział w rozgrzewce i konkursie rzutów karnych, stając im naprzeciw w roli bramkarza. 

 

Mikołaj miał także inne ważne zadanie, gdyż na miejscu okazało się, iż musiał "leczyć kontuzjowanych graczy" , którzy co rusz przychodzili z co raz to nowymi "urazami", ale na szczęście świąteczny podmuch w kolano,  pana w czerwonych spodniach i bluzie działał kojąco na młodych zawodników i ci szybko wracali do gry. 

 

Na koniec zajęć, na dzieci czekały prezenty w postaci m.in. nowych strojów klubowych. Spotkanie przygotowali trenerzy obu grup tj. Pani Marlena Jaroszewska, Pani Aleksandra Wójciak oraz Pan Artur Zaborowski. Pomagał Kamil Szymczak. 

 

Chłopcy z rocznika 2010 wraz ze swoim trenerem tj. Panem Wiktorem Kutą w ten sam dzień odwiedzili klub Navi Bowling Club, położony przy ulicy Konstytucji 3 Maja 40.  Chłopcy bawili się wyśmienicie i do domu wracali z ogromnym uśmiechem na twarzy. Choć kilku z nich po raz pierwszy miało kulę bowlingową w ręku, to jednak niezawodny tego dnia okazał się właściciel lokalu, który przyuczał naszych małych piłkarzy i pokazywał w jaki sposób mogą próbować strącić kręgle. Podobnie jak w przypadku najmłodszych, starsi także otrzymali prezenty. 

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z obu wydarzeń. 

SportTm

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe