7 spotkanie z cyklu "Na odcinku specjalnym"

  • 17.12.2019, 09:45
  • Joanna Sztymelska
7 spotkanie z cyklu "Na odcinku specjalnym" cz. 1
loadingŁaduję odtwarzacz...
W niedzielę, 15 grudnia 2019 roku, w Kawiarni "Ęklawa" w Tomaszowie Mazowieckim dbyło się już siódme spotkanie z cyklu "Na odcinku specjalnym". Autorem i pomysłodawcą cyklu jest Piotr Gierczak. Autor zaprasza sławy motoryzacji, kierowców, którzy ścigają się i zajmują czołowe miejsca. Było spotkanie poświęcone kobietom sportu motorowego. Było spotkanie z najmłodszymi, kierowcami kartingowymi, ale też ze znanymi kierowcami i ich pilotami.

W niedzielę gośćmi spotkania byli: 
 - mistrz Polski Mikołaj "Miko" Marczyk - kierowca rajdowy reprezentujący zespół Skoda Polska Motosport i Szymon Gospodarczyk - pilot rajdowy, od trzech sezonów pilot Miko Marczyka w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski

 - Szymon Gospodarczyk - 34-letni pilot rajdowy z Jordanowa. Od trzech sezonów pilot Miko Marczyka w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w barwach Subaru oraz w dwóch ostatnich sezonach w barwach Skoda Motosport Polska. Rok 2019 uwieńczył tytułem Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej RSMP. 

Spotkanie poprowadził jak zawsze Piotr Gierczak. Zadawał pytania, na które panowie chętnie i wyczerpująco odpowiadali. Następnie pytania zadawać mogła zgromadzona. 

Po każdym spotkaniu jest możliwość wygrania atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sponsorów.  Podobnie było i tym razem. 
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe