Przed nami finał Pucharu Polski KRISPOL I LIGI!

  • 18.12.2019, 22:34 (aktualizacja 22.12.2019, 23:09)
  • SportTm
Przed nami finał Pucharu Polski KRISPOL I LIGI!
Siatkarze Lechii piszą historię. Już jutro, o godzinie 18 w hali popularnej "Samochodówki" odbędzie się rewanżowy mecz finałowy pierwszej edycji Pucharu Polski KRISPOL I LIGI. Rywalem naszej drużyny będzie BBTS Bielsko Biała.

W zmaganiach toczonych do dwóch zwycięstw prowadzą siatkarze BBTS. Goście jutrzejszej gry wygrali pojedynek 3:1 (25:22; 21:25; 25:16; 25:27). Lechia chcąc utrzymać się w grze, musi jutrzejsze spotkanie wygrać . Zwycięstwo naszej drużyny, niezależnie od rozmiarów spowoduje, iż  o losach turnieju zadecyduje  "złoty set". 

Ciężko wskazać faworyta spotkania. W lidze lepszym zespołem okazała  się Lechia, w czwartek statystyka ta nie będzie miała jednak znaczenia. Dużym argumentem gospodarzy  w walce o historyczne trofeum z pewnością będzie rzesza miłośników siatkówki, którzy za swoimi idolami jeżdżą po całej Polsce. Ci już wykazali się kreatywnością i zaprezentowali na fanpejdżu Klubu Kibica zaproszenie na jutrzejsze wydarzenie sportowe. 

Jest o co walczyć, gdyż zwycięzca obok trofeum otrzyma 20 tysięcy złotych nagrody głównej. Oba zespoły mają już zapewniony awans do ćwierćfinałów Pucharu Polski z udziałem drużyn PlusLigi. 

Czy zawodnicy Lechii podarują swoim kibicom świąteczny prezent? Czy podopieczni Harrego Brookinga zabiorą trofeum ze sobą? Tego dowiecie się już jutro. Tych, dla których zabraknie biletów informujemy że mecz będzie transmitowany na antenach Polsatu Sport. 

 

SportTm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe