Świąteczna paczka z dopalaczami

  • 23.12.2019, 18:41
  • Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim
Świąteczna paczka z dopalaczami
Tomaszowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, przy współpracy z funkcjonariuszami z KWP w Łodzi, namierzyli i zatrzymali 24-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków psychoaktywnych. W jego samochodzie funkcjonariusze zabezpieczyli 137 gramów tzw. dopalaczy.

Policjanci od pewnego czasu "przyglądali się"  środowisku związanemu z przestępczością narkotykową. 26 listopada 2019 roku zatrzymali 30-letniego mieszkańca Tomaszowa Maz, który chwilę wcześniej podjął  tajemniczą przesyłkę. Jak ustalono znajdowały się w niej blisko 4 gramy tzw. dopalaczy. 30-latek zamówił nielegalny towar za pośrednictwem Internetu. W wyniku czynności podjętych w sprawie funkcjonariusze szybko ustalili i namierzyli nadawcę tej przesyłki. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Elbląga.

  W wyniku przeszukania jego mieszkania, garażu i pojazdów  policjanci  znaleźli ponad 2 kilogramy substancji psychoaktywnych i ponad 400 gramów suszu roślinnego. 24-latek został zatrzymany i przewieziony do tomaszowskiej komendy. Tam śledczy przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychoaktywnych oraz zarzut ich udzielania i wprowadzania do obrotu za pośrednictwem przesyłek kurierskich. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za ten czyn grozi do 12 lat pozbawienia wolności. 20 grudnia decyzją Sądu Rejonowego w Tomaszowie Maz. podejrzany został tymczasowo aresztowany. Sprawa jest rozwojowa.

Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Cinek
Cinek 26.12.2019, 12:26
Mam nadzieje że dostanie odpowiednią kare.
Jaaas
Jaaas 25.12.2019, 21:32
Wszystkich powinni wylapac z niskiej al.Pilsudskiego warszawskiej może i przyjdzie na nich czas
Jaaas
Jaaas 25.12.2019, 21:27
I bardzo dobrze łapać wiecej tych cpunow oraz tych co sprzedaja
Zan
Zan 25.12.2019, 05:01
No to chlopak zrobil sobie prezent na świèta...kratki.Lepszy jednak taki niz mialby przyczynic się do narazania na krzywdę innych ludzi na wolnosci.

Pozostałe