Wszystkiego Najlepszego drodzy czytelnicy!

  • 24.12.2019, 11:02 (aktualizacja 30.12.2019, 22:09)
  • Bartłomiej Grzywacz
Wszystkiego Najlepszego drodzy czytelnicy!
Życzenia od redakcji

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam, aby święta te, były dla was inspiracją do spełniania własnych marzeń, realizowania swoich życiowych pasji. Życzymy wam, aby ten świąteczny nastrój, był czasem odpoczynku od problemów i zmartwień, jakie otaczają was na co dzień.

 

Życzymy Wam, abyście czas ten spędzili w cieple domowego ogniska niezależnie od ilości osób przy świątecznym stole i choć wiemy, iż w wielu przypadkach jest to fizycznie niemożliwe, to jednak  duch tych świąt ma swoją siłę i tą siłą chcemy podzielić się z tymi, którzy dzień ten spędzą bez bliskich. 

 

 Mamy różne poglądy życiowe, polityczne, mamy różną sytuację materialną, różne spojrzenie na otaczającą nas  rzeczywistość.

 

 Każdy z nas jest inny, ale każdy z nas jest na swój sposób wyjątkowy i zasługuje na szczęście i tego SZCZĘŚCIA życzymy wam najbardziej. 

 

Redakcja NaszTomaszow.pl

Bartłomiej Grzywacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomaszowianin.
Tomaszowianin. 25.12.2019, 17:28
Dlaczego nie ma światła w TM od Wigili.
bejc
bejc 25.12.2019, 19:40
Na Ludwikowie jest.Więc o co chodzi ? ;)
bdk
bdk 24.12.2019, 20:10
Wesołych świąt :)
Je się po to, aby żyć, nie zaś żyje po to, aby jeść
Je się po to, aby żyć, nie zaś żyje po to, aby jeść 24.12.2019, 15:17
Jak słucham i czytam wszelkie świąteczne życzenia, od razu rozglądam się za medykamentami od przewodu pokarmowego. Wszyscy mówią i piszą o świątecznym stole, a gdzie miejsce na chwile refleksji i zastanowienia na głównym powodem, że w ogóle takie święta mamy. Nikt nie wspomina o narodzinach Zbawiciela, o pasterce, o kolędach... A ja powiadam wam, że nie samymi prezentami, jedzeniem i trunkowaniem człowiek żyje. Gdzie w tym wszystkim jakieś uduchowienie?
Maniek tez wez snickersa
Maniek tez wez snickersa 25.12.2019, 07:06
Filozofek za stodoły.

Ludzie przyjezdzaja nawet z odleglych zakatkow Europy (pracujac tam najczesciej jako wyrobnicy), co widac po rejestracjach i stanie tych aut pod blokiem, ty bedziesz mędrkowal (zaznaczam ani z jakas podstawa w demografii, ani tym bardziej w teologii - bo jestes zwyczajnie za glupi), rowniez po to by sie porzadnie najesc. Taka jest polska tradycja Świąt Bożego Narodzenja. Nie pasuje? To kopyta w buty od Nimca, i na zaczadzoną sciezke do grot. Bo tak modnie ci sie wydaje.

I zazwyczaj to jest wylewajace sie brziszusko, pedagogika w Szczecinie (jedyna bezplatna na ktora udalo sie dostac), i do pouczania pierwsi.

PS trzy razy slyszalem w naszym bloku chórlnie odspiewywane kolędy. Tego tu nie było do tej pory. To jest bardzo optymistyczne.
:)
:) 24.12.2019, 12:54
Pięknie napisane. Wzajemnie!

Pozostałe