Porozmawiaj z posłem Bosakiem

  • 28.12.2019, 21:27
  • Mariusz Strzepek
Porozmawiaj z posłem Bosakiem
Zapraszamy na spotkanie z posłem Krzysztofem Bosakiem. Szczegóły na zamieszczonej poniżej grafice.

.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

🏃
🏃 10.01.2020, 15:02
Cos chyba im tam nie wyszlo, ze sie nie chwala zdjeciami, co? Krzysiek popierdzial sie i nie dojechał? Krzykacze, zadymiarze, anarchisci, do krytyki jedynie zdolni.
Ktoś
Ktoś 31.12.2019, 09:32
Ja mam jedno proste pytanie.Jak to jest ,że wspaniały PiS rozdaje pieniądze na prawo i lewo a zapomina o tych którzy po 40 latach pracy w TCZ zarabiają najniższą krajową.Na 500 plus niestety nie mogą już liczyć.Na nie płacenie podatków również się nie łapię bo dawno skończyli 26 lat.U Prezesa nic nie wskórają bo kasy brak.Zostaje im liczyć na cud.No ale wszyscy dobrze wiemy że cuda się nie zdarzają.Szcześliwego Nowego Roku.I czasem pomyślmy trochę o innych.
Pawełek
Pawełek 31.12.2019, 17:13
Halo chwilkę!
Najniższa krajowa też przecież wzrosła!
W innym wypadku mieliby teraz tyle co za czasów rządów PO, bo nie było przecież na nic pieniędzy. Tusk szukał i szukał w Zakopanem, Rostowski twierdził, że nie ma i nie będzie kasy w budżecie RP. Czyli co wtedy było ok i byli z tego zadowoleni, a teraz już niekoniecznie?
Pytanie na spotkanie
Pytanie na spotkanie 30.12.2019, 12:30
Jeszcze jedno, zapytajcie Krzyska, jak to jest ze kest chlopakiem mlodszym duzo ode mnie, a ma tyle brakujacych zebow. I to w takich miejscach, ze widac, ze nie od walki, a zwyczajnie po próchnicy.

Nie bylo pieniazkow w dziecinstwie? Ja konczylem postawowke w PRLu, z dentystką w kazdej szkole. On juz w kapitalizmie, widac po zebach.
cydrowy
cydrowy 30.12.2019, 11:59
W latach 2001–2004 studiował architekturę na Politechnice Wrocławskiej. Odbył kurs dziennikarski w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. W latach 2004–2008 studiował zaocznie ekonomię w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Studiował również zaocznie filozofię na prywatnej uczelni. Żadnych z wymienionych studiów nie ukończył.
IDEALNY KANDYDAT NA PREZYDENTA RP!!
789
789 30.12.2019, 13:44
no tak właśnie jest. Samo w sobie to nie jest też formalną przeszkodą przecież. SB na prezydenta wcisnęła i chłopa z Popowa bez matury. Potem był prezydent też bez studiów. Przez dwie kadencje.

Tyle, że Kwas nie wykluczał już w deklaracjach na wejściu 70 % uprawnionych do głosowania, a pracujących nie jako przedsiębiorcy, a pracownicy. Tutaj to jest :( No to chłopie z czym do ludzi.

Wybierzcie mnie, każdy będzie musiał otworzyć firmę :))
Jan Niezbędny
Jan Niezbędny 30.12.2019, 08:46
Szkoda, że tak wcześnie. Bo człowiek jeszcze w pracy zapitala.
Chętnie bym się dowiedział, od tego Pan gdzie on pracował i co wie o życiu, a nie słuchać pustych farmazonów, tak jak to robi każdy polityk.
.
. 30.12.2019, 08:22
Turbo liberalna, faszyzująca propozycja Polski. Gdyby kiedyś im się udało, będzie przemoc symboliczna, cięcia socjalne i samouwielbienie zamiast wykorzystywania rzeczywistych szans.

Nigdy jednak się nie uda, poprzeszkadzają trochę, wprowadzą do polskiego życia publicznego trochę anarchii, powiększą i tak już niemały niepokój i dezorientacje wśród ludzi, potem sami o jakieś nieukończone studia, tu czy tam wziętą i nie spłaconą pożyczkę, ewnetnualnie jakiś skandalik obyczajowy, będą się wykruszać jeden po drugim.

W Polsce mamy obecnie dobrą władzę i każdy odpowiedzialny, kto ma poczucie, że mógłby choć odrobinę pomóc, powinien koncentrować przynajmniej na odpieraniu ataków na nią. Po drugiej stronie są tysiące rodzin prywatnie bezpośrednio zainsteresowwanyc powrotem postkomunistów do władzy. Zwyczajnie z tego żli, a że kompetencje mają przeciętne lub nawet nie, to utrata możliwości pracy na państwowym samorządowym jest dla nich końcem świata. Walka jest, bo musiała być zaciekłą. To jest w pewnym sensie odzyskiwanie, budowa Polski jak wtedy w 1918 roku wydzieranej z łap zaborców.

Albo jesteśmy jednością w po jednej ze stron tego frontu, albo chcąc nie chcąc pomagamu w utrzymaniu dominacji poprzedników. Nie ma innej opcji. Warto się zastanowić. Do każdego Rządu można mieć zastrzeżenia, tyle dziś nie chodzi o ten czy inny rząd, to czy inne nazwisko, chodzi o to by ten Rząd wreszcie mógł być polski. Najpierw załatwmy to.

Szkodzicie chłopcy.
psikuta bez s
psikuta bez s 30.12.2019, 11:26
To powiedz co takiego pis zrobił dobrego dla zwykłego obywatela???Dali 500?I tak to z naszych podatków a ile to 500 jest teraz warte?Zwiększanie płacy minimalnej co i tak nic nie zmieni bo wszystko podrożeje.Za umowy smieciowe nikt sie nie bierze duże firmy amerykańskie nie pałcą u nas podatków. Żydzi gadaja co chca i jakoś nie widac walki z antypolska propagandą i duzo by jeszcze wymieniac.I dlaczego Konfederacji nie pokazują tak czesto w tv???
Pawełek
Pawełek 30.12.2019, 18:19
A co ty byś tak chciał więcej 'psikuta'. Widać nic kompletnie ci nie leży! Wcześniej nie dostałeś nic i byłeś przeszczęśliwy.
No chyba, że oderwali cię w końcu od koryta-stołka. Odśrubowali zasiedziałe du.psko i teraz zapanował u ciebie wszechobecny żal i tęsknota za... poprzednim dobrobytem. Tamto się skończyło i nie będzie już inaczej. Przyzwyczajaj się, aklimatyzuj szybciej.
.
. 30.12.2019, 12:14
Najpierw zacznij gdzies pracowac Adrianie, potem gadaj o podatkach.
Kuba
Kuba 30.12.2019, 09:40
Czy powie też o 5G tj czyli o full dostępie do netu o 100 razy wyższej mocy???
Tak! Po prostu Tak!
Tak! Po prostu Tak! 10.01.2020, 16:19
Dziewczyna związana z Tomaszowem, wiceminister Wanda Buk już wprowadza. Wypromowało ją Prawo i Sprawiedliwość. Tak! Jeśli masz szkoły, jeśl coś tam w danym obszarze wiesz, pochodzenie z małego miasta nie powinno mieć znaczenia. A przed 2014 rokiem miało. Po prostu dyskryminowano nas.

Dalej o 5G.
Plus Polaka Solorza już wprowadza 5G komercyjnie, od razu w 7 miastach. Dla wszystkich, nie tylko dla firm. Ze mnie ktoś tam z rok temu podśmiewywał się, że to jeszcze ho ho ho, i że generalnie gó.wno wiem, a pisałem o konkretnych wdrożeniach T–Mobile. Chociaż Niemcy nadal tylko testują. Solorz już wprowadza. Nawet na pre-paidzie Plusa, w Łodzi można będzie oglądać sobie jakieś wideo, czy co tam chcecie z przepustowością 5G. Kolejne miasta potem polecą jak z rękawa.

Brawo PiS, brawo Państwo Polskie jako lider w telekomunikacji i bankowości. Tak! Bo Polak też może.


Tego brakuje
Tego brakuje 10.01.2020, 17:21
Rok, nawet nie rok, kilka miesięcy temu ktoś tu ze mnie darł łacha, że 5G dopiero w powijakach jest. A już wtedy technicznie to działało w Polsce, a chwile potem nawet Play – który dotychczas raczej szalał z marketingiem, a infrastrukturalnie działał na nie swoich sieciach – ale z 5G nawet Play zaczął inwestować.

Jest to widocznie perspektywiczna biznesowo sprawa i nie o wideo chodzi, bo to już można sobie oglądać dzisiaj.

Z 5G boję się nie tego, że mi tam to raka wywoła, ale, że – jak to w Polsce – każdy sprzęt będzie sprzedawany tylko z tym :( By pralkę włączyć będę musia mieć smartfona. Tylko tyle.

Tatuś przed śmiercą nakupował takiego śmiecia sporo, a jako, że jesteśmy oszczędną rodziną – staramy się niczego nie wyrzucać – to męczymy się z tym do dziś. Kuchenkę indukcyjną sprzedaliśmy dopiero gdy został jeden palnik, a za naprawę dwoch pozostałych zażądano 2/3 wartości całego urządzenia i to też trzeba byłoby to jeszcze gdzies poza Tomaszów wieźć :)).

Ile się z tym naużerałem :( Herbatę chciałem sobie zrobić po nocnej godzinnej wędrówce z dworca (to samochodu nie masz dziadu?! Ano nie mam i bez totalnego musu, mieć nie będę. Prawo jazdy gdzieś tam jest. Nie wiem gdzie), po nocnej wędrówce z dworca o 1-2 w nocy chciałem napić się jeszcze czegoś ciepłego, i nerwy bo sensor czegoś tam nie wyczuwa. 5-10 minut użerki. Jprdl! Naprawdę maskara.

Teraz życie bez stresu, chociaż też nie ma zapalania zapałką, ale jeśli to wysiądzie to będzie można. Żyję też w miejscu gdzie kuchenka jest z lat 80tych... zero stresu od zawsze. Tylko tyle by zapałki się nie skończyły, ale zwykle są.

Niedopracowane technologie, a przede wszystkim wykonawstwo. Działy badawcze zredukowane do pana Miecia, któremu nowe odpali i tyle.

Także to będzie pewnie ból 5G. Wszelkie nowuuuczesne mózgi będą to wciskać. Szczególnie w małych miastach, gdze nie ma wyboru.

Technologia jest potrzebna, ale w innych miejsach. Sprzedawaj radio na kartę SIM,
z którego będę mógł sobie słuchać Tok FM, które w Tomaszowie poza kablówką nie jest dostępne, a z małego głośnika smartfona uciążliwie beczy i po 2-3 godzinach słuchania, człowiek czuje się zmęczony. Są radia na Wi-Fi, ale też probmelatyczne. Czasem Ci się połączy automatycznie, czasem musisz wybierać sieć każdego razu na nowo. Karta SIM w urządzeniu załatwiła by sprawę. Do czasu aż tego nie zaczną sprzedawać, bo wymyślone już jest, pozostaje stare Blackberry, w którym głośniczek jest najbardziej wydajny z telefonów. Ale to też jest trochę grzebania. Rzdziej używasz? Musisz naładować. Wejść w TuneIn. Radio które włącza się jednym dźwignią było dla wszystkich. Dla 10latka i dla 80latka.

Tego brakuje nowuuuucześni.
Dawid Bezat
Dawid Bezat 29.12.2019, 00:18
Brawo...mój kandydat na prezydenta
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 29.12.2019, 08:06
Od dawna możesz głosować?
części rowerowe
części rowerowe 29.12.2019, 10:29
Ty to oddałbyś się we władanie Biedroniowi, nie?
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 30.12.2019, 00:05
Słabo. Powinieneś zamiast Biedronia użyć Czarzastego. Albo najlepiej Czarzastego, Michnika i Urbana-że w trójkącie, ju noł. Wtedy czułbym się bardziej zbrukany, a ty na dzielni miałbyś większy rezon. Tak więc, 3/10.

Pozostałe