Sylwester 2019 na placu Kościuszki

  • 01.01.2020, 20:46
  • Joanna Sztymelska
Sylwester 2019 na placu Kościuszki
Tradycyjnie już tomaszowianie przywitali Nowy Rok na placu Kościuszki, gdzie Urząd Miasta Tomaszowa Mazowieckiego zorganizował wielki bal sylwestrowy.    Przed północą najlepsze życzenia na nowy, 2020 rok, złożył Marcin Witko - Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego, rozpoczął odliczanie przed samą północą. Po północy rozpoczął się wspaniały pokaz fajerwerków. Na scenie wystąpili: Dj Oriikris, Casanowa i Mr Sebii.

W tym roku nasze miasto będzie obchodziło 190 rocznicę otrzymania praw miejskich. O tym wspomniał Marcin Witko, że wyjątkowe też będą Dni Tomaszowa, które od lat organizowane są w czerwcu. Zdradził też, kto zostanie zaproszony na te dni. Będą to: Małgorzata Ostrowska, zespół Lady Punk i Golec Orkiestra. 

loadingŁaduję odtwarzacz...


loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

WuPe
WuPe 03.01.2020, 18:08
Poprawne nazwy zespołów, to: Lady Pank i Golec uOrkiestra
Polnocka
Polnocka 02.01.2020, 22:26
Ludzi pełna płyta. Muza ok.mozna bylo podskoczyc i się rozgrzac. Ognie wystarczajace
Witek
Witek 02.01.2020, 15:35
Cieniutko tych petard było u was w Tomasiówku, widać że bidota tu mieszka. U nas w Bełchatowie 100 razy więcej full iskrzyło się niebo nad miastem aż do drugiej w nocy.
zbyszek
zbyszek 02.01.2020, 17:18
bo tomaszowianie sa madrzejsi i nie lubia zwierzakow straszyc.
Centrum
Centrum 02.01.2020, 14:56
Smog to drugie imię Tomaszowa mieszkam w centrum i nie ma czym oddychać a lepsze rozwiązanie było by przekazanie tych pieniędzy co poszły na sylwestra na schronisko ( bo psy stoją w błocie ) bo dość że muzyka była tragiczna to i mało ludzi w tym już uczestniczy a główny grajek miasta wciąż chce grać !!!
SA.
SA. 04.01.2020, 15:15
Samym schroniskiem człowiek i miasto nie żyje. Są również inne potrzeby, znacznie istotniejsze.
A co do fajerwerków noworocznych są na całym świecie i to nie takie jak w Tomaszowie (ich ogrom, przygotowanie i wydatki nie mieszczą się w żadnych normach) i nikt nie miałczy o smogu i wydanej kasie. Można?
A u nas jak zwykle skowyt wilczy do księżyca.
......
...... 04.01.2020, 08:45
Wydaje mi sie ze co schronisko dostaje od ludzi i darczyncow...prezentow to wystarczajaco...od schroniska sa wladze i niech sie oni juz o to martwia. Bo z tego co widze to co chwila w szkolach i przedszkolach sa zbiorki gdzie jest naprawde masa jedzenia i kocy zanoszona.
To na co ida pieniadze z samego schroniska ????
bejc
bejc 02.01.2020, 05:54
Fajerwerki i petardy są źródłem smogu.Pani radna,Pan prezydent,Straż Miejska walczą z mieszkańcami czym i jak mają palić w piecach a sami nie są lepsi.Co wolno wojewodzie ....tego nie wolno nam

https://www.mp.pl/pacjent/pulm…
WuPe
WuPe 03.01.2020, 18:07
Dokształć się co to jest smog i jakie warunki muszą zaistnieć by takowy powstał. Nie każdy dym z komina to smog.
Czyli
Czyli 02.01.2020, 17:25
tak jak w reszcie kraju i na całym świecie. Jak teraz żyć...

Pozostałe