Skarbnik Miasta zlożyła wypowiedzenie

  • 10.01.2020, 19:31
  • Mariusz Strzepek
Skarbnik Miasta zlożyła wypowiedzenie
Pod koniec ubiegłego roku rezygnację z funkcji Skarbnika Miasta złożyła pani Mariola Sobolewska. Na najbliższej sesji Rady Miasta zostanie przedłożony radnym projekt uchwały odwołujący Skarbniczkę, która odchodzi w ramach porozumienia stron. 

- Dziękuję pani skarbnik za wieloletnią współpracę – mówi Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego. - Bardzo dobrze nam się razem pracowało, rozumiem jednak, że czasami życiowe losy kierują nas na inne tory. Udało się nam wspólnie stworzyć w wydziałach finansowo-budżetowych bardzo sprawnie funkcjonujący zespół profesjonalistów. W pełni wierzę w zapewnienia pani skarbnik, że jest on świetnie przygotowany do wszelkich wyzwań. Dziękuję za przygotowanie tegorocznego budżetu, przypilnowanie wszystkiego, mam pewność, że jest on bezpieczny i przemyślany. W tych czasach bardzo trudno jest o specjalistów, wbrew powszechnej opinii w samorządzie nie zarabia się dużo, zwłaszcza biorąc pod uwagę zakres obowiązków i odpowiedzialność jaka na nas ciąży – kończy prezydent Marcin Witko.
 

- Również dziękuje za te lata współpracy – dodaje Mariola Sobolewska – zaczynaliśmy z budżetem około 180-milionowym, teraz jest on już na poziomie ponad 300 mln zł. Pokonaliśmy wiele wyzwań i sprostaliśmy ogromnym inwestycjom, wystarczy wspomnieć np. Arenę Lodową, jedyną taką w kraju. Nie mogliśmy liczyć na gotowe rozwiązania. Dlatego jestem przekonana, że zostawiam świetny i zgrany zespół, który podoła jeszcze niejednemu wyzwaniu – jest na to przygotowany - dodaje Mariola Sobolewska.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tylko o zawodzie. W ogole pieniadze sa obrzydliwe.
Tylko o zawodzie. W ogole pieniadze sa obrzydliwe. 12.01.2020, 22:19
Co do charakteru pracy: dla mnie tuz przed TIRowcem, za sklepikarzem. Stres wymieszany z nudą. Ciagle to samo. Bleee.
GM
GM 12.01.2020, 18:57
Skarbiec chyba pusty?
Arek
Arek 11.01.2020, 13:07
Szkoda...bardzo dobra finansistka.
Opowiesz?
Opowiesz? 12.01.2020, 22:09
A ty Arku czemu nie poszedles na ekonomie? Tylko na Law Light czyli administracje, hm?
Jeszcze w Łodzi to pewnie pierwszy rok zaliczaliscie na podstawie znajomosci stolic wojewodztw. Jak na geografii w 6 klasie hahahaha:)) Ale tak, tak, tak czesto na tych "cichych" studiach jest

Tez bys kiedys opisal te historie jak zalaes sie w robocie. Tzn ludzie wiedza, ale moglbys okolicznosci przedstawic ze swojej strony. Bo smrod od tamtego czasu jednak sie ciagnie.

Pozostałe