Pierwsze Mistrzostwa Polski w Arenie Lodowej

  • 28.10.2017, 09:16
  • Joanna Sztymelska
Pierwsze Mistrzostwa Polski w Arenie Lodowej
W piątek, 27 października 2017 roku, odbyło się uroczyste rozpoczęcie pierwszych Mistrzostw Polski zorganizowanych w nowej Arenie Lodowej w naszym mieście.


Spotkanie poprowadził Piotr Dębowski - dziennikarz, komentator TVP Sport. Powitał zaproszonych gości, wśród których byli: Marcin Witko - Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego, Marek Matuszewski - wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, działacze, trenerzy i zawodnicy. Przy dźwiękach Mazurka Dąbrowskiego poczet sztandarowy wciągnął flagę na maszt. Rozpoczęły się XXXII Mistrzostwa Polski na Dystansach, które trwać będą trzy dni.

 

 

 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dimos
Dimos 30.10.2017, 10:55
Hala lodowa jest fantastyczna tylko jedna rzecz mnie zastanawia. Czy dzieci, młodzież i dorośli jak od 30 lat będą mogli codziennie w sezonie zimowym ślizgać się na torze? Czy zaraz nie okaże się, że jest ot obiekt zamknięty dla mieszkańców. Kolejna sprawa to brak punktu gastronomicznego. Widziałem przyłącza na I piętrze i mam nadzieję, że powstanie. Trzymam kciuki za mądre decyzje i udostępnienie tego miejsca dla wszystkich.

Pozostałe