Nasi reprezentanci startowali w 4 kategoriach wiekowych E1 -10 lat – 5 dz i 2 chł; E2-11 lat- 2 dz i 2 chł; D1-12 lat -4 dz i 3 chł; i D2 -13 lat. - 2 dz.; Łącznie w zawodach wzięło udział 7 chł i 13 dziewcząt. Tomaszowianie zdobyli indywidualnie na dystansach 13 medali (3 złote 6 srebrnych i 4 brązowe ) w wieloboju 4 medale: 1 srebrny i 3 brązowe oraz w sztafetach 3 medale : złoty , srebrny i brązowy.
kat E1dziewczęta
3 miejsce w wieloboju -Borkowska Julia- 5 pkt -1 srebrny medal na dys.300m;
6m w wieloboju -Syguł Sandra - 3 pkt; 3 złote medale na dystansach 2 x 100m i 300m;
8m w wieloboju Kierebińska Dominika - 2 pkt;
10m w wieloboju -Obirek Hanna – 1 pkt
12m w wieloboju -Marszałek Zofia -1 pkt
Kat. E1 chłopcy
4m w wieloboju -Matera Alex – 4 pkt
8m w wieloboju – Legęncki Wiktor- 2 pkt
kat E2dziewczęta
2 miejsce w wieloboju – Julia Gołos- 7 pkt; -3 srebrne medale na 2 x 300m i 500m;
15 miejsc w w wieloboju -Polak Kinga
kat E2 chłopcy
6m w wieloboju – Bąbol Jan – 3pkt4 brazowe
10m w wieloboju -Małocha Miłosz - 1 pkt
Kat.D1 dziewczęta
3 miejsce w wieloboju - Matera Pola – 5 pkt; 3 brązowe medal i 1 srebrny dyst.4 x 500m;
8m w wieloboju -Rusek Amelia – 2 pkt
9m w wieloboju -chachułą Natalia – 1 pkt
13m w wieloboju- Szymańczyk Anna
15m w wieloboju – Polak Julia z upadkiem
Kat.D1 chłopcy
3miejsce w wieloboju -Stańdo Maciej – 5 pkt; 1 złoty ; 1 srebrny i 1 brązowy medal na dyst. 4 x 500m;
8m w wieloboju -Chachuła Wiktor - 2 pkt;
10m w wieloboju – Kaluszka Benedykt- 1 pkt;
kat D2 dziewczęta
17 m w wieloboju -Borzuta Aleksandra
20 m w wieloboju – Walasik Weronika
W sztafecie 4 x 400m drużyny IUKS Dziewiątka zdobyły- 3 medale: zloty , srebrny i brązowy.
kat 10-11 lat dziewczęta
1miejsce sztafeta 4 x 400m w składzie Syguła Sandra, Borkowska Julia, Polak Kinga i Gołos Julia – 9pkt;
kat 10-11 lat chłopcy
2 miejsce sztafeta 4 x 400m w składzie Babol Jan, Małocha Miłosz., Matera Alex, Legęncki Wiktor – 7 pkt;
kat. 12-13 lat dziewczęta
3 miejsce sztafeta 4 x 400m w składzie Matera Pola, Rusek Amelia, Chachuła Natalia; Polak Julia – 5 pkt
11m sztafeta 4 x 400m w składzie ;Walasik Weronika ; Borzuta Aleksandra; Marszałek Zofia; Szymańczyk Anna – 1 pkt
W klasyfikacji klubowej dziewcząt IUKS Dziewiątka zajął 1 miejsce zdobywając 42 pkt.
Napisz komentarz
Komentarze