Pracownicy MZK kontra maluchy z Przedszkola nr 7

  • 10.01.2020, 23:08 (aktualizacja 10.01.2020, 23:30)
  • SportTm
Pracownicy MZK kontra maluchy z Przedszkola nr 7
Pracownicy MZK nowy rok rozpoczęli od kontynuacji swojej pracy na rzecz promocji Miejskich Zakładów Komunikacji. Tym razem Panowie: Krzysztof Miksa, Jan Pachnik oraz Paweł Grudziak odwiedzili Przedszkole nr. 7 położone przy ulicy Jałowcowej.

W 2019 akcja "Praca, Pasja, Styl Życia" odbiła się szerokim echem w placówkach oświatowych na terenie całego Tomaszowa. Całość została podsumowana znakomitą, grudniową akcją Mikołajkową .

 

"Mikołaj w MZK" okazał się strzałem w przysłowiową dziesiątkę, a też z pewnością wpłyną pozytywny wizerunek firmy wśród starszych podróżujących, którzy nie tylko z przyjemnością korzystali z przygotowanych na ten dzień słodkości, ale też swoją podróż uwiecznili pamiątkowym zdjęciem z Mikołajem, nagrywali filmiki telefonami komórkowymi.

 

Po spotkaniach w Szkole Podstawowej nr 12, czy tez wyjazdu do Zespół Szkolono - Przedszkolny w  Wiadernie trójka naszych bohaterów tym razem do Przedszkola numer 7 i stanęła przed bardzo trudnym zadaniem zainteresowania przedstawianym tematem najmłodszych mieszkańców naszego miasta. 

 

Oczywiście jak to z dziećmi bywa, uwaga jednych będzie skupiona lepiej, drugich gorzej, ale Krzysztof Miksa i Jan Pachnik mają sposoby na okiełznanie tego co wydaje się nie okiełznania i swój egzamin po raz kolejny zdali bardzo dobrze. 

 

Tradycyjnie dla dzieci przygotowano gadżety, które rozdano po spotkaniu. Po feriach program zawita do Szkoły Podstawowej nr 9.

SportTm

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe