Nela Olczak pierwszą tomaszowianką urodzoną w 2020 roku w TCZ

  • 11.01.2020, 18:39
  • Mariusz Strzepek
Nela Olczak pierwszą tomaszowianką urodzoną w 2020 roku w TCZ
Niespodziankę dziewczynce i jej rodzicom w piątek, 10 stycznia zrobiły władze Tomaszowa Mazowieckiego. Z gratulacjami i upominkami rodzinę odwiedziła zastępca prezydenta miasta Izabela Śliwińska oraz Wanda Rybak – dyrektor Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia w Urzędzie Miasta.

Nela Stanisława urodziła się 1 stycznia o godz. 9.45. Przyszła na świat przez cesarskie cięcie. Jak mówi mama dziewczynki, Dorota Borysowska, poród planowany był dzień później, ale córeczce śpieszyło się, by zobaczyć rodziców, więc lekarze zdecydowali o wcześniejszym rozwiązaniu ciąży. Nela w chwili urodzenia ważyła 3200 g i mierzyła 56 cm.

- Marzyliśmy o córeczce, bo mamy już dwuletniego synka Nikodema. I nasze marzenie się spełniło – dodaje Seweryn Olczak, tata Neli.

Życzymy, by kolejne marzenia również spełniały się tak, jak to o narodzinach córeczki. A także zdrowia, wielu powodów do radości i szczęścia rodzinnego. A małej Neli, by zawsze była otoczona miłością.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tomaszowianka
tomaszowianka 12.01.2020, 13:12
Piękna i bardzo miła Pani prezydent , zawsze uśmiechnięta. Miałam okazje przed świętami zamienić kilka słów na targowisku . Pozdrawiam maleństwo , rodziców i P.prezydent
Marija
Marija 12.01.2020, 12:06
Gratulacje, duzo zdrowka dla maleństwa

Pozostałe