Zagrali ze szkółką Juventusu i Barcelony

  • 13.01.2020, 17:14 (aktualizacja 17.01.2020, 17:13)
  • SportTm
Zagrali ze szkółką Juventusu i Barcelony
W miniony weekend, reprezentanci Tomaszowskiej Manufaktury Futbolu z rocznika 2010 zagościli w Warszawie, gdzie rozegrano turniej piłkarski IRZYK Cup.

Podopieczni Piotra Holaka nie próżnują i szlifują formę na kwietniową rywalizację w Puchar Tymbarka (etap wojewódzki). Młodzi tomaszowianie występujący w stolicy, już w pierwszym pojedynku zmierzyli się z klubem Barca Academy. Rywal tego dnia okazał się silniejszy i wygrał pojedynek 4:0.

W swoim drugim meczu piłkarze TMF rywalizowali z akademią Juventusu. Tą lekcje futbolu piłkarze z naszego miasta zakończyli przegraną 1:3. W trzecim meczu TMF przełamał się wygrywając mecz KS Łomianki 4:3. Dwa ostatnie mecz grupowe TMF kończy porażkami: 2:5 z zespołem ATP Warszawa oraz 4:6 ze Zniczem Pruszków. 

W meczu klasyfikacyjnym o 9 lokatę TMF pokonał FA Lipsko 6:2 i kończy turniej bilansem 2 zwycięstw i 4 porażek.  W powyższym - przypadku jak to bywa w futbolu dziecięcym -wynik ma jednak drugorzędne znaczenie. Chłopcy z TMF dostali solidną lekcję futbolu, która z pewnością będzie procentować w przyszłości. 

Nie często młodzi gracze z naszego miasta mają okazję grać z reprezentantami Barca Academy czy też Juventus Acadaemy, a warto wspomnieć, iz w szkółkach firmowanych logo największych klubów świata, dzieci bywają zazwyczaj selekcjonowane z  grona z kilkuset  kandydatów do gry.

Trenerowi i chłopcom gratulujemy występu.

 

SportTm

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe