Reprezentanci dziesięciu państw powalczą o medale European Individual Ice Speedway Championship!

  • 17.01.2020, 17:45 (aktualizacja 20.01.2020, 19:31)
  • redakcja
Reprezentanci dziesięciu państw powalczą o medale  European Individual Ice Speedway Championship!
FIM Europe przyznała miejsca dla dziesięciu federacji, jeśli chodzi o obsadę European Individual Ice Speedway Championship. Walka o medale odbędzie się 21 marca w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim.

W zawodach wystartują zawodnicy z Austrii (2 miejsca), Czech (2 miejsca), Finlandii (1 miejsce), Niderlandów (2 miejsca), Niemiec (2 miejsca), Rosji (2 miejsca), Szwajcarii (1 miejsce), Szwecji (2 miejsca), Włoch (1 miejsce) i gospodarza – Polski (1 miejsce).

Poszczególne federacje mają czas do końca lutego, by dokonać zgłoszeń nominowanych przez siebie do startu w imprezie zawodników. Nasz kraj reprezentował będzie Michał Knapp z Grudziądza, który oficjalnie zostanie powołany do kadry narodowej pod koniec stycznia, podczas posiedzenia prezydium Polskiego Związku Motorowego. Jego występ w Tomaszowie Mazowieckim został zapowiedziany przez przewodniczącego Głównej Komisji Sportu Żużlowego – Piotra Szymańskiego.

Kibicom przypominamy, że wejściówki na zawody można kupować online na stronach internetowych: http://bilety.speedwayevents.pl lub iseuro.com/bilety

Honorowy patronat nad zawodami objął europoseł Ryszard Czarnecki.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nie moge sie doczekac tego wydarzenia
Nie moge sie doczekac tego wydarzenia 18.01.2020, 00:34
Panie Redaktorze, wiem, ze jest Pan fanem Żużla, to mozemy chyba liczyc na jakies super foty z tej imprezy ktora mamy w marcu w Tomaszowie?

Duzo zdjeć. Żadnego stekania o krzeselkach, czy ze zimno - bo to juz wiemy. Sport! Wiraże, emocje, pryskajacy lod (jakies okulary warto zabrac). Sietnie byloby.


Pozostałe