Naturhouse liderem odchudzania w powiecie tomaszowskim!

  • 21.01.2020, 20:34 (aktualizacja 27.01.2020, 16:07)
  • redakcja
Naturhouse liderem odchudzania w powiecie tomaszowskim!
Czy istnieje metoda, która pozwoliłaby schudnąć zdrowo i bez efektu jo-jo? Okazuje się, że tak! Poniżej dowiecie się Państwo jak schudnąć zdrowo pod okiem specjalistów z Centrum Dietetycznego Naturhouse TOMAX.

Istnieje wiele metod odchudzania: modne diety cud, głodówki, itp. Niestety większość z nich nastawiona jest na szybki, lecz krótkotrwały efekt, który zazwyczaj kończy się powrotem do dawnej wagi. Zrzucenie zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo to znacznie więcej niż zwykła dieta. Odchudzanie jest procesem, który jeśli będzie przeprowadzony pod okiem specjalisty, da skuteczne i długotrwałe rezultaty. Dietetycy Naturhouse dowiedli skuteczności swojej metody, nie tylko w kwestii utraty kilogramów, ale przede wszystkim utrzymania osiągniętej wagi. Przekonaj się o tym na własnej skórze! Z Naturhouse TOMAX pokochasz siebie!

Przebieg kuracji

  1. Pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana dieta, ucząca prawidłowych nawyków żywieniowych. W trakcie jej stosowania nie odczuwasz głodu, a posiłki są łatwe i szybkie w przygotowaniu, z ogólnodostępnych składników.
  2. Suplementacja zawierająca naturalne ekstrakty z roślin: ziół, owoców i warzyw, których właściwości znane są już od wieków. Dzięki suplementacji nie tylko uzyskasz lepsze efekty, ale też oczyścisz i odżywisz organizm. Suplementy Naturhouse dodatkowo działają prozdrowotnie.
  3. Stała opieka dietetyka na cotygodniowych wizytach kontrolnych pomaga na bieżąco monitorować efekty diety i dopasowywać zalecenia do aktualnych rezultatów i etapu kuracji. Dietetyk wspiera i motywuje do osiągnięcia założonego celu.

Połączenie tych trzech elementów sprawia, że nasza metoda jest kompleksowa i efektywna. Musisz wiedzieć, że aby kuracja odchudzająca była rzeczywiście skuteczna, powinna zostać dobrana do indywidualnych predyspozycji organizmu – wieku, stanu zdrowia, stylu życia czy wykonywanego zawodu. Przypadkowe modne diety czy kuracje z gazet nie muszą być odpowiednie dla każdego. Jedynie dietetyk oceniając dotychczasowy sposób żywienia i poznając Twój organizm może dobrać kurację dopasowaną do jego potrzeb.  Metoda Naturhouse łączy w sobie efektywność, długofalowe rezultaty i przyjemność z metamorfozy. Stosując się do zaleceń naszych ekspertów na stałe pożegnasz zbędne kilogramy i będziesz cieszyć się zgrabną sylwetką. Sprawdź jakie to proste!

 

 

Bezpłatna konsultacja

Podczas pierwszej, bezpłatnej konsultacji poznasz swojego dietetyka Kingę Gołaszewską, a także dowiesz się wielu ciekawych informacji na temat swojego ciała. Nasz dietetyk zważy Cię, zmierzy, sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej, zatrzymanych płynów metabolicznych, a także określi współczynnik BMI. Ekspert przeprowadzi także z Tobą dokładny wywiad dietetyczno-medyczny dotyczący oceny Twoich aktualnych nawyków żywieniowych, stylu życia, trybu pracy, przebytych chorób, przyjmowanych leków i dolegliwości, z którymi się borykasz, a nawet upodobań smakowych i ulubionych potraw. Decyzja o rozpoczęciu kuracji należy do Ciebie.

Nasza unikalna metoda, opierająca się na 3 składowych, jest całościowym podejściem do diety i pozwala na gwarancję skutecznego zrzucenia kilogramów bez efektu jojo.

Specjaliści Naturhouse TOMAX skutecznie odchudzają od 2015 roku, doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pozwala naszym ekspertom na fachową pomoc wszystkim osobom, które do nas przychodzą. Nasi dietetycy przyjmują nie tylko pacjentów z problemami wagowymi, ale tworzą również diety dla sportowców, osób z różnymi jednostkami chorobowymi (takimi jak np. choroba Hashimoto, niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, IBS, itd.), a także tworzą diety dla dzieci od 6 roku życia.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat właściwej diety i zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze, koniecznie odwiedź Centrum Dietetyczne NR 1 w powiecie tomaszowskim -Naturhouse TOMAX! Naturhouse TOMAX to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług. Nasza kadra dietetyków to wyszkoleni specjaliści.

 

Zapisz się na wizytę już dziś!

https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=tomaszow.pow

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod  numerem telefonu 44 744 16 06

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 09:00-17:00

Wtorek  09:00-18:00

Środa 09:-18:00

Czwartek 09:00-19:00

Piątek 08:00-16:00

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy konkursy z fantastycznymi nagrodami:

Naturhouse TOMAX  https://www.facebook.com/pages/category/Nutritionist/Naturhouse-Tomasz%C3%B3w-Maz-TOMAX-1042265362455429

 

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

question
question 18.01.2020, 21:08
Czy przypadkiem - choćby dla czystej przyzwoitości - nie powinno byś informacji "materiał sponsorowany" czy np. "lokowanie produktu"? Czy tego typu informacje to już w publikacjach gazet internetowych nie obowiązują?
qwert1
qwert1 18.01.2020, 10:21
Pani ze zdjęcia w tym fartuszku mrrrrrrrr!

Pozostałe