Relax najlepszy w Tomaszowie

  • 19.01.2020, 01:31 (aktualizacja 22.01.2020, 08:51)
  • SportTm
Relax najlepszy w Tomaszowie
W hali Szkoły Podstawowej „Tomek” odbył się turniej piłkarski dzieci zorganizowany przez mieszkańców dzielnicy Wąwał.

Udział w zawodach wzięło siedem drużyn: reprezentacja Wąwału (wsparta m.in. graczami Lechii  oraz Mazovii); IKS Inowłódz, zespół z Budzieszewic,  Relaks Czerniewice, Kasztelan Żarnów; Orlęta Cielądz oraz najmłodsza w stawce Lechia.

Drużyny grały systemem „każdy z każdym”, czyli w sumie każda  rozegrała sześć  gier. Najlepszą w stawce okazała się ekipa z Czerniewic, która zwyciężyła w pieciu swoich pojedynkach. Na trzecim stopniu podium stanął zespół Tomasza Trzonka z Inowłodza, drużyna z Wąwału była piąta, a stawkę zamknęła Lechia.

Mimo że zawody były prowadzone w roczniku 2010 to jednak na parkiecie pojawiały się i starsze. Radość z gry zarówno młodszych jak i starszych po strzelonych golach, była taka sama.

Wszystkim dzieciom życzymy sukcesów na dalszej drodze swojej sportowej przygody. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

SportTm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mama
Mama 20.01.2020, 15:12
Poziom turnieju tragiczny, ale to wina organizatorów. Dzieciaki grały 5 plus 1 na tak małej hali to oznaczało kopaninę od pierwszej do ostatniej minuty. Trenerzy radzili sobie jak mogli, ale niewiele mogli m.in. kazać bramkarzowi kopać byle gdzie. Bardzo podobał mi się trener z Lechii 2010-2011, gdyż jako jedyny uczył gry swoich podopiecznych. Maluchy przegrały, ale przynajmniej coś próbowały grać. Ten z 16 od nich całkiem niezły, ale nie pograł i z chłopiec który rozpoczął na bramce.Dzieciaki z Czerniewice także na plus i maluch jeden z Kasztelana.
Aro
Aro 19.01.2020, 14:43
Pan Trzonek?? a kto to?
Jaś
Jaś 24.01.2020, 08:55
Jak widać trener.

Pozostałe