Tor Łyżwiarski w TVN-ie

  • 19.01.2020, 17:43 (aktualizacja 27.01.2020, 16:04)
  • Mariusz Strzepek
Tor Łyżwiarski  w TVN-ie
Doskonałą i co nie mniej istotne bezpłatną reklamę zapewnił dzisiaj naszemu miastu program "Dzień dobry TVN". Dziennikarze stacji przyjechali do Tomaszowa Mazowieckiego, by pokazać jak młodzież spędza ferie zimowe w naszej Arenie Lodowej. Za oknem niemal wiosenna pogoda a w hali łyżwy na nogach

.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jagut
Jagut 21.01.2020, 13:49
Szkoda ze pod katem wyplaty sie nie zmienil.Bida jak skor.....ysyn
jo
jo 20.01.2020, 22:49
Szkoda że cynka nie dostałem, to bym się za Hitlera przebrał ponoc po lesie szukali :D
Tobiasze
Tobiasze 19.01.2020, 22:23
Gdzie jest ta arena?
Adam
Adam 19.01.2020, 22:20
Pewnie w TVN słyszeli że prezes tak oszczędza biedny że często dzieciaki po ciemku trenują na małej ślizgawce to się ulitowali i za darmochę mu zrobili reklamę..
:-)
:-) 20.01.2020, 06:12
Gonić to towarzystwo z TVN.
Niech reklamują Adama i piętro niżej Alka. Im jest tego trzeba, by błysnąć ciut jaśniej i rozgłosu.
Alek
Alek 19.01.2020, 22:17
Ciekawe dlaczego TVP nie przyjechało? Zagłąbie PISowe a tu stacja z zachodnim kapitałem musi robić rozgłos??
....
.... 21.01.2020, 14:55
A zglaszales miasto do tvp info w twoim miescie ? Jesli nie to zglos to przyjada i beda caly dzien. Ale trzeba pokazac ciekawe miejsca..kuchnie w regionie itp itd..
Ja
Ja 20.01.2020, 08:49
A kto Ci powiedział, ze nie przyjeżdża - byli dwa dni wcześniej :)
jo
jo 20.01.2020, 15:07
Dokładnie, byli już tyle razy. Począwszy od otwarcia, po zawody kończywszy.
I pięknie jest, nieskromnie bardzo jest.
I pięknie jest, nieskromnie bardzo jest. 20.01.2020, 02:08
Jak TVP przyjeżdżała na Arenę Lodową, to TVN tonął we łzach że taką inwestycję wykradziono Warszawie i Bufetowej. A takie lody mogły być przy tym kręcone!
Dobra zmiana - hehe :)
Dobra zmiana - hehe :) 19.01.2020, 18:11
Kto by kiedyś pomyślał, ze taka promocja będzie pozytywna tm na cała Polskę:) Super. Kiedyś jedyny rozgłos na cała pl to były pijane matki... zmienił się ten nasz Tomaszow :)

Pozostałe