"Kolędowanie za Pilicą z aniołami w tle"

  • 23.01.2020, 13:52
  • Joanna Sztymelska
"Kolędowanie za Pilicą z aniołami w tle"
loadingŁaduję odtwarzacz...
W środę, 22 stycznia 2020 roku, w filii DOK Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim odbył się koncert zatytułowany "Kolędowanie za Pilicą z aniołami w tle". Koncert dedykowany był babciom i dziadkom z okazji ich święta.  

Wielu mieszkańców naszego miasta przyszło posłuchać wspaniałych wykonawców, którzy na co dzień pracują pod kierunkiem Beaty Niedzielskiej. Kolędy i pastorałki wykonali: Jadwiga Kocik - wokalistka znana w naszym mieście z programu telewizyjnego "The Voice of Senior", która jako jedyna tomaszowianka zakwalifikowała się do finału tego programu. 

Prócz niej wystąpili: Maria Bernacka - wokal i skrzypce, Lena Będzińska, Amelia Piechota i Tymon Ćwiertnia, Martyna Baran, Martyna Pękala, Bartłomiej Wojciechowski i Piotr Iwanicki. 

Gromkimi brawami publiczność nagradzała każdy występ i wykonawcę. Podobały się wyjątkowe wykonania nawet tych znanych piosenek. Wszyscy wokaliści, to osoby, które łączy miłość do muzyki. Świetnie dobrane utwory, dostosowane do wokalnego temperamentu i skali głosu.

Wystąpili wokaliści w różnym wieku. Śpiewali uczniowie szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych i osoby dorosłe. Najmłodsi wykonawcy nie chodzą jeszcze do szkoły.

Koncertowi towarzyszyła wystawa „Anioły”, autorstwa uczestników sekcji rysunku i malarstwa Miejskiego Centrum Kultury filii MOK i Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy MCK. Nie brakło tez słodkiego poczęstunku z herbatką i kawą. 


 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe