Zamiast na śniegu bawili się w wodzie

  • 24.01.2020, 13:25
  • Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Zamiast na śniegu bawili się w wodzie
Ponad dziewięćset dzieci odwiedziło w czasie kończących się ferii zimowych pływalnię „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków. Mogły nie tylko skorzystać z wodnych atrakcji, ale także wziąć udział w zajęciach i zabawach prowadzonych przez instruktorów oraz ratowników.

Z rekreacji i wypoczynku na basenie korzystały grupy zorganizowane ze szkół, przedszkoli oraz instytucji organizujących zimowiska dla dzieci i młodzieży na terenie naszego miasta i w okolicznych gminach. W zorganizowanych grach i zabawach uczestniczyli również sportowcy z tomaszowskich klubów sportowych oraz z powiatu tomaszowskiego.

Obsada Instruktorska i ratownicza pływalni zorganizowała i przeprowadziła dla każdej z grup wyścigi na zjeżdżalni „Anakonda”, wodny tor przeszkód, rozgrywki piłki wodnej, koszykówki i siatkówki wodnej oraz zabawy w basenie rekreacyjnym.

‒ Wszystkim zaangażowanym w organizację dziękujemy, a uczestników zapraszamy na półkolonie wakacyjne ‒ mówi Tomasz Bucholz, kierownik „Złotej Rybki”.

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe