Robert Biedroń utworzy "Komitet Biedronia" w Tomaszowie Mazowieckim

  • 31.01.2020, 19:56 (aktualizacja 03.02.2020, 18:42)
  • Mariusz Strzepek
Robert Biedroń utworzy "Komitet Biedronia" w Tomaszowie Mazowieckim
W imieniu kandydata Lewicy na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Pana Roberta Biedronia oraz Posłanki na Sejm RP Anity Sowińskiej, pragnę zapraszamy na spotkanie z Robertem Biedroniem, w trakcie którego lider Nowej Lewicy, wspólnie z Posłanką, lokalnymi strukturami i mieszkańcami Tomaszowa utworzy „Komitet Biedronia”, a także opowie o planach na nadchodzącą kampanię wyborczą. Spotkanie jest otwarte 

Miejsce: Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, plac Tadeusza Kościuszki 18

Godzina: 13:30

Data: Poniedziałek 3 lutego

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

m&m
m&m 12.02.2020, 07:03
Biedroń to karierowicz, który nie ma pojęcia o demokracji i tolerancji. Po jego partyjniackich rozgrywkach widać, że bliżej mu do dyktatorka, a tolerancję to tylko dla niego musimy miec i jego pseudorownosciowego gender bełkotu. Zalosna postac, ktora myśli, że ładna fryzurka i tanie gadki wystarczą. Biedaczysko żyje w tym opresyjnym kraju, na który nadaje na lewo i prawo. Tylko kurde jak w takim talibanie może urzedowac na stabowiskach, celebrycic i jeszcze na prezia sobie startować? Jak do rządzenia Polska może się ogarnąć osoba, która ma gdzieś to miejsce i sprzedlalalby nas na garść srebrników i uścisk ręki ładnie wyglądający do zdjęcia. Ale widać znajdą się tacy, co wierzą w te banialuki, albo wierzą, że zrobię karierę podczepiajac się pod tą postać. W demokracji nie ma gość jednak szans. Polacy jeszcze do końca nie zidiocieli.
w_p
WuPe 02.02.2020, 17:37
Pan Biedroń pięknie czasami mówi z uśmiechem na twarzy i ciepłym głosem o tolerancji, szacunku do wszystkich, że chciałby łączyć, ect. W politycznej bijatyce taka prezencja wybija się, jest kojąca i zachęcająca. Natomiast wystarczy, żeby wyszedł ze studia, a zaczyna się chlew. Działalność tam, gdzie jest sobą bez speców od PR czyli na platformie hejtu - tłiterze, czy w europarlamencie dyskwalifikuje tego pana z poważnego traktowania.
Masz lewicowe przekonania? Zerknij kogo promował Robert Biedroń. TYLKO…
Masz lewicowe przekonania? Zerknij kogo promował Robert Biedroń. TYLKO PYTANIA, ŻADNYCH TEZ. OCEŃ SAM/A 05.02.2020, 00:50
Wrocław – wciśnicie Śmiszka, wbrew wcześniejszym ustaleniom z lokalnymi działaczami, no i w praktyce pozbawienie ich szans na cokolwiek, bo to nie jest partia rządząca, i ten co wchodzi to wchodzi reszta za darmo dalej – to są często ludzie pięćdziesiątki dobiegający. Znający region, jego problemy, żyjący tam.

Google: Michał Syska odchodzi z Wiosny.

Lublin i mobbing (upadlanie, poniżanie, przemoc psychiczna) w tamtejszej patrii Biedronia. Tam nawet sąd koleżeński uznał, że doszło do nadużyć. Jakieś konsekwencje? Chociaż wnioski? Żadnych. Pani moberka Monika PAWŁOWSKA w Sejmie.

Google: Monika Pawłowska moberka z Wiosny

Robiłem ich biogramy na Wikipedii gdy juz było wiadomo kto się dostał – no i ławka kadrowa bardzo króciutka. Wiele szemranych postaci. Strach pomyśleć co by było gdyby ci ludzie tworzyli jakaś koalicje mającą dostęp do publicznych pieniądzy, więcej niż ich diety.

Ale i nas pani Anita też nie bardzo wiadomo skąd się wzięła.
Skoro praca – jak mówi – była tak dobrze płatna, chociaż z oficjalnego życiorysu to nie wynika, no ale załóżmy, to dlaczego odeszła w niepewną politykę.

A przede wszystkim pieniądze. Przecież to jest wszytkko tak na maksa dopracowane i drogie? No skąd?
?
? 05.02.2020, 00:53
Wiem, że nie można, ale ta Pawłowska na twarzy ma wymalowaną nienawiść. Nawet gdt się uśmiecha.

No jednak nie z każdą paszczą powinniśmy pchać się do życia publicznego.

Ja się na przykład nie pcham. Co to, żyć nie można bez tego?
...
... 02.02.2020, 15:21
Aż tak "postępową" dyrekcję mamy w tej placówce pseudokultury?
podatnik
podatnik 02.02.2020, 15:46
raczej boi się pani Dyrektor Anna Zwardoń łatki homofobki. Niesłusznie, bo Biedroń jest politykiem a to miejsce nie jest po prostu stworzone i opłacane przez nas podatników, by było jakąś salą na wiece kampanijne.

Z jakiej racji?!

Pani Dyrektor, w przyszłosci proszę bez strachu odmawiać.
Skandaliczna decyzja jednostki samorządowej :(
Skandaliczna decyzja jednostki samorządowej :( 02.02.2020, 14:35
To że Miejskie Centrum Kultury udostępnia salę człowiekowi, któremu udowodniono znęcanie się nad matką, uważam za skandal.

Czy były ksiądz Jacek Międlar może liczyć na podobą otwartość? Ten przynajmniej jako dorosły człowiek nie bił nikogo.
.
. 02.02.2020, 14:49
Jakby nie mogl sie spotkac ze swoimi fanami w prywatnej kawiarni...

Co ciekawe, Biedronia nie popiera tak masowo jakby sie moglo wydawac, srodowisko LGBTQ+

Po pierwsze dlatego, ze czuja sie wykorzystywani do prywatnej kariery, po drugie polska nietolerancja ochoczo jest pielegnowana przez liberałów ktorych Biedron firmuje, po trzecie - jak pokazala prezydentura Obamy i wzrost postaw rasistowskich w USA, forsowanie to zadna metoda promocji zmian OBYCZAJOWYCH.

Dzis najczesciej jest tak, ze koscielne moherki sa bardziej zyczliwi wobec gejow i lesbijek, niz jakis agresywny nowobogacki typ, ktory na energetykach , elektronicznych papierosach czy przydroznym hazardzie nagle, z dnia na dzien i chwilowo sie paru groszy dorobil.

Juz na pewno lepsza integrcja jest oplatek niz bieganie po lesie z karabinem na kulki z farbą.

Tradycja okazuje sie nie byc taka zla.
Nie jest do konca powiedziane czy Jezus sam nie byl gejem. Wielu ksiezy jest gejami, wiec spokojniej z ta krytyka katolicyzmu.
Prawdziwa lewica glosuje na Andrzeja Dudę
Prawdziwa lewica glosuje na Andrzeja Dudę 02.02.2020, 15:00
I Anitka usmichnieta i nie majaca nic do powiedzenia, niooo :(

Bedzie na pewno litania sloganow o obronie demokracji. Jakies pytania? Nie ma. Po godzinie wio! Z piskiem opon, jak to bylo poprzednio gdy promowal .Nowoczesną w Tomaszowie.

Wypasiona kampania, luksusowe samochody, chlopaczka po plitologii w Olsztynie.
Skąd pieniadze na to?
Za 5 lat sie pokloca miedzy soba i wyjdzie jakis ruski oligarcha.

Dziekuje, nie wsiadam do obcych aut.
Ciekawe
Ciekawe 02.02.2020, 01:37
dla kogo to spotkanie, bo ludzie pracy wtedy pracują. Potem płacz, że ludzie źle głosują. Skoro elyta nas olewa to my też olewamy taką elytę.
PS. Tyczy się wszystkich partyjnoków. Myślenie nie boli. Chociaż kto was tam wie;)

Pozostałe