Uratowali dziecko. Dziękujemy

  • 01.02.2020, 00:05
  • Joanna Sztymelska
Uratowali dziecko. Dziękujemy
W czwartek 30 stycznia 2020 roku, w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się XVI sesja Rady Powiatu. Przed rozpoczęciem, dwoje tomaszowskich policjantów st. sierż. Olga Ceglarek i sierż. szt. Wiktor Sulgostowski odebrali podziękowania za udzielenie pomocy i uratowanie małego dziecka.

Wacława Bąk - przewodnicząca Rady Powiatu Tomaszowskiego  opowiedziała w jaki sposób dwójka policjantów ratowało malucha, który zakrztusił się lizakiem.  Pisaliśmy na ten temat także na łamach naszego portalu. Tomaszowscy policjanci uratowali życie 20-miesięcznego dziecka

 

loadingŁaduję odtwarzacz...


 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

w_p
WuPe 02.02.2020, 17:02
To bardzo ciekawe, że tylko policja za zwykłe wypełnianie obowiązków służbowych notorycznie dostaje nagrody, dyplomy, podziękowania... Ja tak na szybko nominuję do nagrody wesołego pana z Biedronki na ul. Strzeleckiej, dzielnych strażaków z OSP Lubochnia, lekarzy z miejscowego oddziału onkologicznego, panią ze sklepu zoologicznego na ul. Wiejskiej, no i oczywiście siebie za wielokrotne wzywanie służb do nieprzytomnych leżących na chodnikach zimową porą... Gdzie się trzeba zgłaszać z wnioskami?
!
! 02.02.2020, 18:25
Tak na szybko to do żółtej stodoły za miastem, jak trafisz WuPe. Tam przyjmą twoje zgłoszenie.
A propos to nie było przez nich ZWYKŁE wypełnianie obowiązków służbowych.
w_p
WuPe 03.02.2020, 01:13
Musisz sobie jeszcze raz przeczytać dokładnie umowę o pracę. ps i wydaje mi się iż żółtą stodołę znasz tak dobrze jak stację bp, krzaki nad Pilicą czy okolice dworca PKP, gdzie ucinasz sobie drzemkę w czasie służby. I czy to nie w twojej komendzie pobito niechubny rekord złego stanu zdrowia psychicznego o którym trąbiono w TV podczas sławnego ,,strajku"? ;-)
!
! 03.02.2020, 08:50
Mnie to nie dotyczy :-) i to nie jest moja komenda. Nie masz pojęcia o czym piszesz.
Jak już to policjant nie podpisuje żadnej umowy o pracę. Sam poczytaj lepiej zanim coś podobnego wysmarujesz - o nominacjach, obowiązkach zwykłych i niezwykłych :-)) i innych tego typu bzdurach.
Widzę uwiera cię mocno policja, a szczególnie ta z Tomaszowa. Czyżby omietli ci WuPe kiedyś d.u.p.s.k.o ?
Policjanci jak najbardziej do wyróżnienia.
Dziekuje. Symbole sa wazne.
Dziekuje. Symbole sa wazne. 01.02.2020, 17:55
I tak wlasnie odpowoedzialna za ludzi wladza powinna sie zachowywac. To jest pokazywanie, ze wartosci nadal istnieja. Dziekuje Panie Starosto.

Brakowalo tego przez lata. Dosc powiedziec, ze do czasu gdy urzad byl w biurowcu Mazovii, wiekszosc mieszkancow, w ogole nie wiedziala, co to jest powiat.

Pozostałe