Jakub Olczyk będzie dowodził komitetem Biedronia

  • 04.02.2020, 21:00
  • Joanna Sztymelska
Robert Biedroń w Tomaszowie
loadingŁaduję odtwarzacz...
Robert Biedroń - kandydat Nowej Lewicy na Prezydenta RP przyjechał wczoraj do Tomaszowa Mazowieckiego. Spotkanie odbyło się w Miejskim Centrum Kultury. Kandydat przyjechał na zaproszenie Anity Sowińskiej - posłanki na Sejm RP, a towarzyszyła mu rzeczniczka - posłanka Beata Maciejewska.

Przed wyborami Robert Biedroń spotyka się z mieszkańcami małych i średnich miast, ponieważ, jak sam twierdzi, sprawy takich miejscowości i ich mieszkańców leżą mu na sercu. Wczoraj od rana spotykał się mieszkańcami Częstochowy następnie Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego i po spotkaniu w MCK-u pojechał do Żyrardowa.

Robert Biedroń obok tematów ogólnokrajowych pooruszał także problemy związane z naszym miastem. Mówił o zanieczyszczonym powietrzu, autobusach hybrydowych, bezpłatnej komunikacji. Tomaszowianie mieli możliwość zadawania pytań, na które gość chętnie odpowiadał.

W czasie spotkania odbyło się uroczyste otwarcie 347 Komitetu Roberta Biedronia. Szefem Komitetu  w nasyzm mieście został Jakub Olczyk, który z zapałem zabiera się do pracy.

Na zakończenie spotkania goście poczęstowali wszystkich uczestników wspaniałym, pysznym tortem z napisem "Wiosna".

W najbliższy poniedziałek, 10 lutego 2020 roku, odbędzie się uroczyste otwarcie nowego Biura Poselskiego Anity Sowińskiej. 

- Według konstytucyjnych zapisów, wybory prezydenckie mogą się odbyć nie wcześniej niż na 100 dni i nie później niż na 75 dni przed zakończeniem urzędowania obecnego Prezydenta.  Andrzej Duda został zaprzysiężony 6 sierpnia 2015 roku, co oznacza, że wybory prezydenckie mogą odbyć się pod koniec kwietnia lub w maju 2020 roku.  Najbardziej prawdopodobne jest, że wybory prezydenckie 2020 odbędą się 10 maja, jednak żadne decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły.

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (6)

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

m&m
m&m 24.02.2020, 10:28
Wszystko jedno jaka przeszłość. Jak można na serio wierzyć, że p. Biedron będzie dobrym prezydentem Polski? I jak można jeszcze w tym pomagać?
jakub_olczyk
jakub_olczyk 06.02.2020, 08:59
Witam serdecznie.
W poglądach jestem stały - socjaldemokratyczny i mogliście mnie zobaczyć albo na listach PSL, albo SLD. Nigdy nie byłem "na prawicy" i daleko mi też do PO. M.in. dlatego w ostatnich wyborach byłem na listach PSL do powiatu (skądinąd fajny program społeczno-gospodarczy PSL i pomysł na samorząd lokalny - dziękuję Piotrowi Majchrowskiemu za zaproszenie), a odmówiłem tomaszowskiej lewicy, która przez pewien czas "flirtowała" z PO. Z PSL pożegnałem się ponownie w połowie ubiegłego roku, ze względu na ich mariaż z p. Kukizem oraz głosy w zarządzie partii o konieczności współpracy z PiS.
Z Anitą Sowińską rozmawiam od kampanii parlamentarnej. Podoba mi się "zjednoczona lewica" i do takiego ugrupowania przystępuję. Chcę rozmawiać, a nie się kłócić. Chcę pomagać i podsuwać pomysły, a nie krytykować wszystko i wszystkich. Tak samo jak Robert Biedroń.
Pozdrawiam serdecznie oraz zapraszam do kontaktu i współpracy
Jakub Olczyk
e-mail: [email protected]
Michal
Michal 05.02.2020, 11:31
Kuba startowal od nas z listy Psl jako czlonek Psl. Ile mu zaoferowali ze odszedl i zmienil paftie? Nie popieram takich zachowan. Wiarygodnosc ujemna.
Miszka
Miszka 05.02.2020, 06:38
Kuba jakoś ostatnio barwy zmienia. Jeszcze niedawno start w wyborach z list PSL, teraz Wiosna. Ciekawe czy za tym idzie zmiana poglądów, bo nie starował w wyborach i nie popierał programu partii z lusty z której startował. No a może raczej chodzi o wygodne miejsce do zaistnienia w lokalnej polityczce. Zabawne te zmiany i chęć zaistnienia. Miałem go za bardziej ,,stabilnego" w pogladach.

Pozostałe