Posłanka Sowińska zaprasza

  • 04.02.2020, 19:01 (aktualizacja 10.02.2020, 19:46)
  • redakcja
Posłanka Sowińska zaprasza
Posłanka na Sejm RP Anita Sowińska serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców i mieszkanki Tomaszowa Mazowieckiego i okolic, na uroczyste otwarcie swojego pierwszego biura poselskiego. Lokal znajduje się przy ulicy Warszawskiej 24 (obok banku Pekao). Wejście dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową zlokalizowane jest od ulicy Kołłątaja. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich i odbędzie się 10 lutego. Potrwa od godziny 12:00 do 18:00.

loadingŁaduję odtwarzacz...

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

?
? 05.02.2020, 18:35
Banerki z szablonu z centrali no ale na założone ręce jednak miała wpływ.

Tak no to co to ona nam teraz mówi z tego zdjęcia?

„Hehehe :)) możecie mi skoczyć, dostałam się, nieszczęśnicy, dla mnie laba, na który wy będziecie tyrać. Hehehehe :))”

Podstawy autoprezentacji.
Co pani robiła w tej niezidentyfikowanej „super płacącej” firmie w Łodzi, że takich rzeczy nie powiedzieli? Robolom polecenia można tak wydawać ale wyborcom?
Ciekawy
Ciekawy 05.02.2020, 11:22
Ta Pani ma jakiekolwiek doswiadczenie tzn byla radną chocby gminy?
aaa
aaa 05.02.2020, 15:48
A musi być radną ? Zobacz sobie na Kaczyńskiego całe życie w sejmie nawet 1 dnia nie przepracował w innym miejscu pracy .... ale najlepiej czepiać się kogoś
Byznes lekiem na cale zlo.
Byznes lekiem na cale zlo. 06.02.2020, 19:17
No na pewno samo pochodzenie z byznesu nie jest zadna rekomendacja. Roznie w tych firmach jest, a standardow etycznych trudno oczekiwac po wiekszosci. Nie podoba sie yo wynocha.

Gdy pracujesz w jakims ZUSie, na jakiejs poczcie jakies reguly zwykle sa.

Byznes, panie byznes. Ze co to ma oznaczac, ze lepiej? :)))

Dziwne, ze Durczok na takie pomysly by propinowac podwladnej robienie laski, w TVP jednak nie wpadl...
AK-47
AK-47 05.02.2020, 17:04
Napewno?....Z Wikipedii: Jarosław Kaczyński (....) w 1971 uzyskał miejsce na aplikacji prokuratorskiej w Warszawie, której jednak nie rozpoczął[6]. W latach 1971–1976 zatrudniony był jako pracownik naukowy w Instytucie Polityki Naukowej i Szkolnictwa Wyższego. Później, do 1981, pracował jako adiunkt w białostockiej filii Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1982–1983 był zatrudniony w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie na etacie starszego bibliotekarza....O działalności politycznej też mam pisać?
PAUZA
PAUZA 05.02.2020, 01:23
Także no cóż, narazie tyle, ludzie widzą, czy się Pani w jakiejkolwiek fomie ustosunkuje zależy od Pani. Na pewno czekamy.

Jedenaste pytanie
Jedenaste pytanie 05.02.2020, 01:20
Dlaczego wybraliście Biedronia na kandydata a nie Dziemianowicz – Bąk, jedną z najbardziej wpływowych kobiet wg „Foreign Policy”

Czy nic nie mieliscie do gadania a Robert zdecydował sam? Było jakieś głosowanie?

Dziemianowicz – Bąk Prezydentka RP, to było coś na miarę Obamy.

A tak? Homoseksualiści to jest jednak malutni odestek z nas. Babka na pewno wyemancypowała by większą grupę
Psychoanaliza
Psychoanaliza 06.02.2020, 17:55
Trudno powiedzieć pan Biedroń jednak potrafi przyciągać ludzi i jest medialny a z pewnością rozpoznawalny dla ogółu ludzi panią Dziemianowicz-Bąk kojarzą raczej sympatycy lewicy lub ludzie którzy interesują się dzisiejszą polityką w Polsce
Dziesiąte pytanie
Dziesiąte pytanie 05.02.2020, 01:15
Czy gdyby to tylko od Pani zależało to skasowała by Pani religie w szkołach?

Przed eurowybrami czy tam chwilę wcześniej protestowała Pani z dziecieńcymi bucikami przed parafiami.

No to jest pedofilia w kościele, wszyscy tego nie chcemy, a religia w szkole?

Może lepiej by spotykali się pod okiem świeckich nauczycieli z ZNP w szkoła publicznych, niż gdzieś po kruchtach małemu Krzysiowi czy Zosi, kazali zostawać po zajęciach?

W wielu szkołach są kamery, zawsze trochę trudniej.
Ósme pytanie
Ósme pytanie 05.02.2020, 01:09
Czy nadal tajmenicą jest nazwa firmy – w której jak Pani mówiłą w kampanii – tak pani super płacono, a jednak zdecydowała się pani na wejscie w politykę.

9 tysi + kasa na biura, to w wiekszych firmach nie są nieosiągalne kokosy. To po co? Polska w płomieniach? Trzeba ratować? Proszę Pani...

Czy znudziła Panią korporacyjna rutyna, łódzkim hajtechu cheminczym, bo prziecież w Łodzi jest ich tysiące :))

No to skoro tak, to dlatego nie poda Pani nazwy tej firmy?
Siódme pytanie
Siódme pytanie 05.02.2020, 01:04
Czy jeśli Robert zostanie prezydentem wystąpi z inicjatywą ustawodawczą kasującą Wojska Obrony Terytorialnej?

Szóste pytanie
Szóste pytanie 05.02.2020, 01:03
Czy ma Pani jakieś propozycja czyszczenia Zalewu z sinic. Postkomniści gadali o tym przez 25 lat, ale na gadaniu się skończyło.

Wielu mówi, że tylko ustawą da się to załatwić. Pewnie w Polsce nie tylko my mamy z tym problem.
Piąte pytanie
Piąte pytanie 05.02.2020, 01:01
Czy jest Pani za legalizacją marihuany, dopalaczy, możliwości sprzedaży energetyków w szkołach podstawowych?
Wiadomo dla większej kreatywności i wydajności od najmłodszych lat?
Czwarte pytanie
Czwarte pytanie 05.02.2020, 00:59
Dużym problemem jest w naszym miejście brak bezpieczeństwa wruchu drogowym. Piesi na pasach giną co pół roku. Jeśli sprawca wypadku pochodzi z dzianej postkomunistycznej rodziny, to zwykle kończy się na mandacie, a winą obarcza nieżyjącą już ofiarę.

W miastach podobnych do Tomaszowa jest to samo. Przedwczoraj zamordowano kolejną osobę na pasach w Żyradrowie.

Czy ma Pani jakieś propozycje ustawowe jak zwiększyć bezpieczeństwo pieszych?
Czy popiera Pani Premiera Morawieckiego, gdy ten zapowiada, bezwzględną ochronę pieszych?
Drugie pytania, a mam ich mnóstwo
Drugie pytania, a mam ich mnóstwo 04.02.2020, 23:00
Czy jest Pani osobą wierzącą? Jestem katolikiem o lewicowych zapatrywaniach, więc jest to dla mnie ważne.

Mniej czy ma Pani sakramenty, bo to sobie sam sprawdzę, ale czy prywatnie się Pani modli i jak często na dobę?
Pierwsze pytanie, a mam ich mnóstwo
Pierwsze pytanie, a mam ich mnóstwo 04.02.2020, 21:02
Jakie jest Pani stanowisko ws obwodnicy Tomaszowa? W Mieście jesteśmy podzieleni, a to projekt rządowy, więc jakaś interpelacje w Sejmie można złożyć.

Jaka jest Pani opinia?

Przyjść oczywiście nie przyjdę, ponieważ trudne pytania face 2 face są zwykle zmiękczane do grzecznościowej pogawędki przy herbatce z cytryną. Nic z tego nie wynika.

A Życie jest brutalne a jednocześnie kruche. Ja swoje kocham.

Pozostałe