Remont zakończony a oznakowanie nie

  • 26.10.2017, 08:03
Remont zakończony a oznakowanie nie
Czytamy na łamach niniejszego serwisu, że remont Warszawskiej został zakończony. Jak to jednak jest, że minęły 3 tyg od tego oficjalnego faktu a miasto wciąż usiane jest znakami informującymi o objazdach i wciąż trwającym remoncie?

Czytamy na łamach niniejszego serwisu, że remont Warszawskiej został zakończony.
https://www.nasztomaszow.pl/po...akonczony/
W praktyce ruch był puszczony jeszcze wcześniej.

Jak to jednak jest, że minęły 3 tyg od tego oficjalnego faktu a miasto wciąż usiane jest znakami informującymi o objazdach i trwającym remoncie?

Załączam 2 foty. Można ich przytoczyć więcej. Ta z ogromną tablicą przed skrzyżowaniem Grota Roweckiego i Szerokiej to mistrzostwo aktualnych danych. Chyba jedyna się taka konkretna ostała. Ciekawe, że inne (te duże) zniknęły a ta jedna wciąż jest? Chyba ten, co to zlecał ich postawienie, nie jeździ tędy, nie widzi i zapomniał o niej.

Warszawska wciąż obsiana jest znakami 20km i w zasadzie to jadąz rowerem trzebaby zwalniać.
A może te ograniczenia 20 nie znikną i mieszkańcy Tomaszowa po remoncie dostali nową nawierzchnię, zwężony pas jezdni i bonusik w postaci 20 na całym odcinku albowiem po analizach wyszło, że droga jest tak wąska, że jazda z większą prędkością jest niebezpieczna?

Nie sprzątnięto też wszystkich znaków "Teren budowy".
Rondo Dmowskiego też mówi, by Mościckiego omijać, która jak Warszawska - oznaczona 20km i w budowie.

Lada moment otwarcie toru łyżwiarskiego, co pomyślą sobie ci obcy przyjeżdzający do miasta? Chaos. Główna ulica w budowie, objazdy, ograniczenia do 20km, tylko jakoś robotników i sprzętu nie widać.

 

 

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ToJa
ToJa 27.10.2017, 10:58
Jak teren budowy - mandaty nie obowiazuja, bo droga nie jest w tym momencie dopuszczoną do ruchu drogą publiczną - tylko terenem budowy ! :-)
gość
gość 27.10.2017, 20:16
Bzdura.
Zagranica
Zagranica 27.10.2017, 07:51
Co sie czepiacie prezia? Alboz on odbiera I zatwierdza? A tak w ogole sprawa czeka w kolejce I music dojrzec, bez new, spokojnie:-).
On.a
On.a 26.10.2017, 18:35
Czy można już przejezdzac od pl Kościuszki do dh Tomasz?
Ng
Ng 27.10.2017, 01:22
Od dawna
mar
mar 26.10.2017, 14:41
Może ktoś by się zajął sygnaliżacją świetlną na skrzyżowaniu ulic Mościckiego i Antoniego/jadąc od ulicy Mościckiego/.Na sygnalizatorze po zapaleniu się zielonego światła /nie dłuzej niż10sek/ zapala się czerwone ze strzałką warunkowego wjazdu na skrzyżowanie w prawo - i wszystko było by ok gdyby nie sygnalizator znajdujacy sie tuz za przejściem dla pieszych a prezed wjazdem na skrzyżowanie na którym w tym czasie świeci się światło czerwone/sygnalizator jest umieszczony nad pasem do skrętu w prawo co zgodnie z prawem zabrania wjazdu na ów skrzyżowanie.Raz zastosowałem się do tej" sygnalizacji" i zostałem wytrąbiony przez kirowców będących za mną.Chyba zgłoszę to do TVN TURBO"ABSURDY DROGOWE'
Tymoteuszka
Tymoteuszka 26.10.2017, 13:34
Nie zdjęli oznakowań, ponieważ jeszcze trwają odbiory poszczególnych prac. Długo to trwa. Nikomu się nie spieszy. Nadal studzienki na chodniku są ruchome.
Mieszkanka
Mieszkanka 26.10.2017, 10:39
A co z wjazdem do Lidla od ul. Warszawskiej? Ten wjazd też jest jeszcze w remoncie?
z wieżowca
z wieżowca 26.10.2017, 11:52
widocznie odpowiedzialne za to służby nie odebrały jeszcze tego odcinka, należy zatem cierpliwie czekać
rwd
rwd 26.10.2017, 10:04
To się nazywa "burdel". Do "1": "pan prezydent obiecał sie zainteresować". A co, mieszka na księżycu i nie widzi tego na własne oczy? Trzeba muuuuuu napisać ?
...zaineresuje sie
...zaineresuje sie 26.10.2017, 11:27
...przed wyborami...
Tomaszowianin
Tomaszowianin 26.10.2017, 10:03
Przecież w dniu hucznego odbioru też owe znaki stały. Gdzie wtedy byli urzędnicy odpowiedzialni za odbiór wykonanej inwestycji??? Na dobrą sprawę policja może cały czas kosić nas na tych ograniczeniach bo do puki one tam stoją, to po prostu obowiązują. Same drogi owszem do miasta nie należą, ale na terenie miasta się znajdują, więc nasze władze mają prawo i obowiązek interweniować w takim przypadku. Poza tym mam pytanie i to serio czy w takich przypadkach policja lub straż miejska nie mają obowiązku monitować do odpowiedzialnych osób o usunięcie znaków, które co by nie było mogą wprowadzać w błąd osoby spoza miasta a co za tym idzie mogą powodować utrudnienia w ruchu. Gdyby kierowcy faktycznie stosowali się do tych ograniczeń to były by niezłe korki.
^^
^^ 26.10.2017, 15:09
Prawdopodobnie byli na wycieczce zagranicznej (na koszt S...), przebywali na urlopach lub na zwolnieniach lekarskich.
A tak na marginesie, kto rządzi w naszym mieście bo już trudno się zorientować (wg wszystkich założeń osobą odpowiedzialną za miasto jest prezio ...).
Jak to gdzie???
Jak to gdzie??? 26.10.2017, 11:27
świętowali lub imprezowali z preziem...
snarki
snarki 26.10.2017, 09:38
nie są tez zdjęte ograniczenia prędkości do 20km/h na Warszawskiej od strony Warszawy....
Ja
Ja 26.10.2017, 09:26
Nie jedna. Dwa dni temu pisałem informację do Pana Prezydenta (mimo że to nie drogi miasta) o takiej samej tablicy na Grota Roweckiego przy Warszawskiej. Jest tam tablica z objazdem gdzie Warszawska jest oznakowana jako zamknięta. Pan Prezydent obiecał zainteresować się tą sprawą.

Pozostałe