Nowe przystanki MZK na ulicy Granicznej

  • 06.02.2020, 18:13
  • Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Nowe przystanki MZK na ulicy Granicznej
Miejski Zakład Komunikacyjny na prośbę mieszkańców od 3 lutego 2020 roku uruchomił dwa nowe przystanki na ul. Granicznej (Graniczna ‒ Polna oraz Graniczna ‒ rondo Tomaszowskich Olimpijczyków). Są to tzw. przystanki „na żądanie”. Obsługiwać je będą autobusy linii nr 7. O lokalizację zabiegała od jakiegoś czasu pani Elżbieta Przedbora, radna Rady Miejskiej w Tomaszowie Maz.

Spółka informuje również, że została zaktualizowana wyszukiwarka zintegrowana z Google Maps. W związku ze zmianą operatora, dla prawidłowego działania aplikacji OnTime na systemach Android i IOS, konieczne jest uruchomienie aktualizacji w GooglePlay bądź AppStore.

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ewa C.
Ewa C. 09.02.2020, 11:54
Super pomysł , ponieważ na dużym odcinku brakowało przystanku bardzo był potrzebny. Bank, apteka, "Biedronka", "Aldi" jest teraz blisko do tak ważnych punktów. Brawo za pomysł i dzięki za realizację.
Adam z Forda
Adam z Forda 08.02.2020, 01:12
A linia 9 nie wróciła na swoją pierwotną trasę po wybudowaniu ronda na sw. Antoniego! A tak było dobrze tuż po reformie komunikacji w naszym mieście. My mieszkańcy Ludwikowa mieliśmy bezpośrednie połączenie z dworcem. Teraz, żeby wsiąść w pociąg do Łodzi, trzeba jeździć swoim autem. A do tego parkingu dworcowego brak. Dno władzo Tomaszowa!!! Dziękuję za propozycję przesiadek z góry. Autem dojadę w 8 minut, a autobusami z przesiadkami w godzine. Licząc w dwie strony, daje 2 godziny w olecy, a dojazd nowoczesnym pociagiem z TM do Łodzi zajmuje od 28 do 60 minut, zależy którym pociągiem, a obecnie jest ich dużo. Komunikacja tomaszowska spada na psy!!! Gdzie obiecane autobusy elektryczne?!
Ewa C.
Ewa C. 09.02.2020, 12:13
Idealnie nie jest z tą komunikacją np. kierowcy TRAGICZNIE PODJEŻDZAJĄ POD PRZYSTANKI CIĘŻKO JEST WYSIĄŚĆ I WSIĄŚĆ MAJĄC np.CHODZIK, ale JEST DUŻO LEPIEJ NIŻ BYŁO.
Do dworca dojechać można innymi ulicami pomijając korki.Proszę nie narzekać wasz rejon ma b.dobre połaczenia z centrum i (nie tylko) miasta.Teren koło dworca pkp jest tragiczny można się zabić w pośpiechu na pociąg. Dziury i wyrwy są straszne.Zarówno od strony prztstanku busa na Łódź jak i od strony postoju taxi. Czyj to teren? kto o niego zadba?.
SA.
SA. 08.02.2020, 20:07
Masz super szybki wóz (8 min.) Więc pędź autkiem, a parkuj w miejscach dozwolonych. Jest ich pełno. Ale ty pewnie chciałbyś zaparkować na peronie, by mieć bliżej do wagonu. U nas tak nie ma.
Komonbary
Komonbary 08.02.2020, 13:01
Haha te Solarisy są elektryczne . Diesel jest generatorem prądu , plus superkondensatory. Płakać każdy umie, 9 ma nadal bezpośrednie połaczenie z dworcem, nie siej dymu. I dodam, zawsze głosuję na lewicę, ale Witko z prawicy robi tu dużo, i gdybym nie mieszkał w innym okręgu na pewno oddał bym na niego głos. Elektryczne autobusy, są super ,... zanim przyjdzie ich utylizacja, nadwozie plastik, nie koroduje, ale.. utylizacja... ach odbiegamy w inne tematy...
Kl
Kl 14.02.2020, 16:41
Nie komentuj tego o czym nie masz pojęcia, sprawdź ile autobus przejeżdża na paliwie a ile na elektryku. Ale skąd masz wiedzieć przecież nie jesteś stąd więc nie siej głupich swoich przemyśleń tyle w temacie
Jak bylo a jak jest?
Jak bylo a jak jest? 08.02.2020, 03:23
Nie jest tak zle, nie przesadzaj, przed kadencjia Witko, psy du.pami tam u Was szczekaly, a baby wygladem nieprzypominajacej tucznika ze swieca bylo szukac. Teraz zostaliscie polaczeni ze swiatem to i na zabawe na weekend jakas sie podmyje. Nie oczekiwac od razu nie wiadomo czego.
deee
deee 07.02.2020, 10:23
w godzinach popołudniowych cudownie będzie stać w korku od skrzyżowania z ul. Szkolną w kierunku ronda Olimpijczyków.
To
To 07.02.2020, 17:41
pojedż inną ulicą i nie będziesz stać , w czym problem?
Autobus
Autobus 07.02.2020, 11:36
nie jeździ co 15 minut. Nie przesadzaj.
w_p
WuPe 07.02.2020, 08:55
I nie trzeba zatoczek na tak wąskiej uliczce? Jednak się da...

Pozostałe