Nowe przystanki MZK na ulicy Granicznej

  • 06.02.2020, 18:13
  • Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Nowe przystanki MZK na ulicy Granicznej
Miejski Zakład Komunikacyjny na prośbę mieszkańców od 3 lutego 2020 roku uruchomił dwa nowe przystanki na ul. Granicznej (Graniczna ‒ Polna oraz Graniczna ‒ rondo Tomaszowskich Olimpijczyków). Są to tzw. przystanki „na żądanie”. Obsługiwać je będą autobusy linii nr 7. O lokalizację zabiegała od jakiegoś czasu pani Elżbieta Przedbora, radna Rady Miejskiej w Tomaszowie Maz.

Spółka informuje również, że została zaktualizowana wyszukiwarka zintegrowana z Google Maps. W związku ze zmianą operatora, dla prawidłowego działania aplikacji OnTime na systemach Android i IOS, konieczne jest uruchomienie aktualizacji w GooglePlay bądź AppStore.

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Podróżnik
Podróżnik 04.03.2020, 14:10
Kierowcy podjeżdżają pod przystanki jak na to infrastruktura przystanku pozwala. Wiele wiat jest zbyt blisko jezdni i taki autobus może lusterko urwać lub krawężniki są za wyskokie jak to jest np za rondem na Dzieci Polskich. Jak kierowcy podjeżdżają za blisko innym też to przeszkadza. Ot taki głupi naród.
Ewa C.
Ewa C. 09.02.2020, 11:54
Super pomysł , ponieważ na dużym odcinku brakowało przystanku bardzo był potrzebny. Bank, apteka, "Biedronka", "Aldi" jest teraz blisko do tak ważnych punktów. Brawo za pomysł i dzięki za realizację.
Adam z Forda
Adam z Forda 08.02.2020, 01:12
A linia 9 nie wróciła na swoją pierwotną trasę po wybudowaniu ronda na sw. Antoniego! A tak było dobrze tuż po reformie komunikacji w naszym mieście. My mieszkańcy Ludwikowa mieliśmy bezpośrednie połączenie z dworcem. Teraz, żeby wsiąść w pociąg do Łodzi, trzeba jeździć swoim autem. A do tego parkingu dworcowego brak. Dno władzo Tomaszowa!!! Dziękuję za propozycję przesiadek z góry. Autem dojadę w 8 minut, a autobusami z przesiadkami w godzine. Licząc w dwie strony, daje 2 godziny w olecy, a dojazd nowoczesnym pociagiem z TM do Łodzi zajmuje od 28 do 60 minut, zależy którym pociągiem, a obecnie jest ich dużo. Komunikacja tomaszowska spada na psy!!! Gdzie obiecane autobusy elektryczne?!
Ewa C.
Ewa C. 09.02.2020, 12:13
Idealnie nie jest z tą komunikacją np. kierowcy TRAGICZNIE PODJEŻDZAJĄ POD PRZYSTANKI CIĘŻKO JEST WYSIĄŚĆ I WSIĄŚĆ MAJĄC np.CHODZIK, ale JEST DUŻO LEPIEJ NIŻ BYŁO.
Do dworca dojechać można innymi ulicami pomijając korki.Proszę nie narzekać wasz rejon ma b.dobre połaczenia z centrum i (nie tylko) miasta.Teren koło dworca pkp jest tragiczny można się zabić w pośpiechu na pociąg. Dziury i wyrwy są straszne.Zarówno od strony prztstanku busa na Łódź jak i od strony postoju taxi. Czyj to teren? kto o niego zadba?.
SA.
SA. 08.02.2020, 20:07
Masz super szybki wóz (8 min.) Więc pędź autkiem, a parkuj w miejscach dozwolonych. Jest ich pełno. Ale ty pewnie chciałbyś zaparkować na peronie, by mieć bliżej do wagonu. U nas tak nie ma.
Komonbary
Komonbary 08.02.2020, 13:01
Haha te Solarisy są elektryczne . Diesel jest generatorem prądu , plus superkondensatory. Płakać każdy umie, 9 ma nadal bezpośrednie połaczenie z dworcem, nie siej dymu. I dodam, zawsze głosuję na lewicę, ale Witko z prawicy robi tu dużo, i gdybym nie mieszkał w innym okręgu na pewno oddał bym na niego głos. Elektryczne autobusy, są super ,... zanim przyjdzie ich utylizacja, nadwozie plastik, nie koroduje, ale.. utylizacja... ach odbiegamy w inne tematy...
Kl
Kl 14.02.2020, 16:41
Nie komentuj tego o czym nie masz pojęcia, sprawdź ile autobus przejeżdża na paliwie a ile na elektryku. Ale skąd masz wiedzieć przecież nie jesteś stąd więc nie siej głupich swoich przemyśleń tyle w temacie
Jak bylo a jak jest?
Jak bylo a jak jest? 08.02.2020, 03:23
Nie jest tak zle, nie przesadzaj, przed kadencjia Witko, psy du.pami tam u Was szczekaly, a baby wygladem nieprzypominajacej tucznika ze swieca bylo szukac. Teraz zostaliscie polaczeni ze swiatem to i na zabawe na weekend jakas sie podmyje. Nie oczekiwac od razu nie wiadomo czego.
deee
deee 07.02.2020, 10:23
w godzinach popołudniowych cudownie będzie stać w korku od skrzyżowania z ul. Szkolną w kierunku ronda Olimpijczyków.
To
To 07.02.2020, 17:41
pojedż inną ulicą i nie będziesz stać , w czym problem?
Autobus
Autobus 07.02.2020, 11:36
nie jeździ co 15 minut. Nie przesadzaj.
w_p
WuPe 07.02.2020, 08:55
I nie trzeba zatoczek na tak wąskiej uliczce? Jednak się da...

Pozostałe