Sztab Komitetu Małgorzaty Kidawy Błonskiej w powiecie tomaszowskim powołany

  • 07.02.2020, 08:00 (aktualizacja 11.02.2020, 13:49)
  • Mariusz Strzepek
Sztab Komitetu Małgorzaty Kidawy Błonskiej w powiecie tomaszowskim powołany
Radny Sejmiku Województwa Łódzkiego: Arkadiusz Gajewski jest osobą wyznaczoną do koordynowania kampanii Małgorzaty Kidawy Błońskiej na terenie okręgu senackiego 29 czyli powiatów: Rawski, Skierniewicki, Opoczyński, Tomaszowski.  Kontakt: 509564588 , email: [email protected] 

Na terenie Powiatu Tomaszowskiego wyborczym pełnomocnikiem kandydatki na Prezydenta Polski Małgorzaty Kidawy Błońskiej jest Radna Rady Miejskiej Pani Agnieszka Walasik.  

Zarazem informuję, że na teren Powiatu Tomaszowskiego powołany został Powiatowy Sztab Wyborczy kandydatki na Prezydenta Polski Małgorzaty Kidawy Błońskiej w składzie

1. Przewodnicząca: Barbara Klatka - radna Rady Miejskiej Tomaszowa;

2. Wiceprzewodnicząca: Beata Szczukocka;

3. Kontakt z mediami lokalnymi: Adrian Witczak - radny Rady Miejskiej Tomaszowa;

4. Kontakty z samorządami i organizacjami społecznymi: Paweł Łuczak - radny Powiatu Tomaszowskiego;

5. Media społecznościowe: Adam Pierzchała;

6. Akcja banerowa i plakatowa: Mirosław Wojciechowski;

7. Sprawy programowe: Bogna Hes - radna Powiatu Tomaszowskiego.

8.-12 Członkowie: Sylwia Koszarna "Nowoczesna", Ewa Poniatowska "Inicjatywa Polska", Beata Bilska "Zieloni". Piotr Zimny, - radny Gminy Ujazd;, Piotr Krotosz - radny Gminy Inowłódz. 

 

Prosimy osoby chętne do pomocy i wsparcia kampanii prezydenckiej Małgorzaty Kidawy Błońskiej o kontakt z Powiatowym Sztabem pod adresem email:  [email protected] lub [email protected] lub bezpośrednio z członkami Sztabu.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Macierewicz
Macierewicz 23.02.2020, 17:11
No wiadomo ze lepsza już Kidawa by była niż ten pucybut Kaczyńskiego Duda !!
Pawełek
Pawełek 23.02.2020, 22:13
A to twoja ciocia jest, czy jak? :-)))
A może ktoś z rodziny, że masz taką pewność?
I nie wycieraj sobie gęby pucybutem - zawód jak każdy inny. Aczkolwiek obecnie raczej na wymarciu liberalny inteligenciku.
prof Marchewka
prof Marchewka 22.02.2020, 11:25
Ta Kidawa to taki Komoruski tyle że w spódnicy. Jak AG poprowadzi kampanię to klapa murowana. Ha ha będzie z czego się POśmiać
Maciek
Maciek 10.02.2020, 14:56
To Krotosz znow w Platformie?
Wyborca Prawicy
Wyborca Prawicy 10.02.2020, 07:17
Aż się ciśnie na usta
"GDYBY NATURA CHCIAŁA, TO BY ROZUMU DAŁA,,
Tyle w temacie kandydatki antypolskiego peło
Ajdejano
Ajdejano 09.02.2020, 22:21
Do Mariusz Wiskowicz.

Twierdzisz, że "PO nie wierzy w zwycięstwo Kidawy Blonskiej", jestem ciekaw, jaki byłby odzew, gdyby ktoś zadeklarował też 10 tysięcy złotych każdemu, kto już teraz zadeklaruje na tym forum (autentyczne dane, podane na tym forum) swoje przekonanie, że ta Kidawa-Błońska wygra wybory. Wypłata gotówki - po wyborach, wygranych przez tę kandydatkę.

Myślę, że też tłoku by nie było.
Ja
Ja 10.02.2020, 12:48
Zakład stoi. Kidawa wygra w 2 turze. Nawet wygra w Tomaszowie. Nie ma znaczenia czy ci się to podoba czy nie.
SA.
SA. 10.02.2020, 20:27
Buahhaahha, prawdziwy kabareciarz.
To byłaby dopiero porażka w kraju i na arenie międzynarodowej. Byłoby się za kogo znowu wstydzić. B.Komorowski vel 'Bul' dał już przecież nie raz czadu. A M.Kidawa kidawi jeszcze lepiej niż on.
Oczywiście,
Oczywiście, 10.02.2020, 13:22
że Baronessa Małgorzata Kidawa Błońską wygra, ale nie wybory, tylko już po wyborach, na fujarce linię melodyczną "Gorzkie Żale"
...)
...) 09.02.2020, 07:46
kto to jest na tym zdjęciu??
Mariusz Wiskowicz
Mariusz Wiskowicz 09.02.2020, 01:28
Założę się o 10 tysięcy złotych, że Kidawa nie wygra. Ktoś chętny na zakład? :D Bawi mnie to, że ww nie chcą podjąc politycy PO :D Tacy pewni siebie, a śmiesznych 10k boją się postawić. To tylko pokazuje, że PO nie wierzy w zwycięstwo Kidawy Blonskiej.
Ajdejano
Ajdejano 08.02.2020, 11:54
Do"@Acid" na różowo z godziny 15:27 dwa dni temu.
Stawiasz tomaszowskich wyborców w rzędzie pazerniaków, którzy zagłosują "za", ale tylko wtedy, kiedy im cokolwiek zostanie obiecane.

Uciekasz od oczywistego stwierdzenia: ta cała PO, to ideologiczny i programowy pustostan.
Jedynym "programem" pustaków jest: A N T Y P I S !!! (w tyle głowy:odzyskanie władzy). I zupełnie N I C w zamian.

Więc, w wyborach zwycięży nie tylko "mój brzuch", ale również trzeźwość umysłu tych z tym "moim brzuchem", ale i pozostałych.
Ajdejano
Ajdejano 07.02.2020, 21:32
I znów zaczyna się cyrk, albo inaczej: zabawa dzieciaków w piaskownicy.
Chłopoki i dziewuchy powybierali się do jakichś-tam "wyborcych kumitetów": ten przewodnicuncym, tamta wice, inny od mediów - takich, śmakich i owakich. Jakie to piękne - co?
Jeszcze tylko dopowiedzmy, za czyje to pieniądze ten cały cyrk. Oczywiście - za nasze (podatników) pieniądze, no - może nie u wszystkich. U niektórych - może i spod stołu (ciekawi mnie ten H.).
miło Cię widzieć
miło Cię widzieć 07.02.2020, 21:58
Witaj Brachu! Dawno Cię nie było, a brakowało Cię tutaj nasz Czekisto :)
Ekolog
Ekolog 08.02.2020, 08:58
Ekologia...jak całe poko
czy to ta?
czy to ta? 07.02.2020, 15:49
Poprawcie mnie jeśli się mylę, Agnieszka Walasik to jest ta, która lobbowała na rzecz wycięcia drzew w na Muszli (park za osiedlem bogaczy – Browarna), motywując, bo „skrzypią w nocy”?
tak
tak 09.02.2020, 22:53
Jeżeli to jest osiedle dla bogaczy...
Acid
Acid 07.02.2020, 15:07
Nie wiem kogo byście powołali i tak nici z tego. Wizerunkowe newsy nic nie pomogą. Praca praca i praca. Jak to mówią od samego gadania nic jeszcze nie wyrosło.
@Acid
@Acid 07.02.2020, 15:27
Aż tak to nie. W Tomaszowie nie wygra bo Miasto zawdzięcza Dudzie mocny impuls. Oczywiście chodzi o Arenę ale prede wszystkim w sensie symbolicznym. To jest „efekt Bilbao” na naszą lokalną skalę (Google: Efekt Bilbao – Rafał Kasprzak)

Ale programy rządowe przecież finansują masę tych siłowni na świeżym powietrzu,finansuje się infrastrukturę zapomnanych, wcześniej skazanych na wymarcie dzielnic takich jak Ludwików. Przecież tam jednej cwylizowanej droghi nie było do niedawna. W końcu coś się zaczyna REALNEGO robić na Zalewie Sulewjowskim.

30–letniego procesu likwidowania życia, nie da się napawić w ciagu 5 lat, ale to co się zmienia widzi każdy z nas.

Kompletnie inne jest podejście do ludzi. Te spotkania Witko co miesiąc po szkołach... no tego nie było w Tomaszowie nigdy. A to nie jest przecież lokalne, bo w Tomaszowie dominowała i nadal jest silna mentalność „by moje brzucho pełne było, reszta mnie nie obodzi” Wzroce przyszły z góry i tak w pozaborowej Polsce będzie jeszcze długo.

Niektórzy z postkomunistów próbują się przystosować do demokratycznego myślenia – i dobrze, jeśli tylko mogą pomóc niech pomagają (oczywiście patrząc im skrupultnie na ręce :) ich i ich rodzin ), innym z systemem nierozerwalnie złączonym nie pozostaje nic innego jak podważanie i podkopywanie Państwa Polskiego, które wreszcie próbuje coś robić.

Pamiętajmy o jednym lyberalizm = postkomunizm. Likwidacja Państwa Polskiego, sporwadzenie go jedynie do słabiutkiej szykanujcej jedynie babki hadlujce jajami na chodniku policji, mikrej armii z wyposażeniem jeszcze od Ruskich reszta decyzji w łapy zamożnych UBbywteli.

Także w Tomaszowie nie, ale w innych miastach, w których PiS nie miał takiej swobody w inwestowaniu warszawskich pieniędzy, może wygrać.

Senat to memento. A postkomuniści mają w nim większość jedynie dlatego, że na Śląsku zawiązali pakt „Wszyscy przeciwko PiS” W pojedynke mogliby sobie w gaciach pogrzebać.
t
t 07.02.2020, 16:38
'W Tomaszowie nie wygra bo Miasto zawdzięcza Dudzie mocny impuls. Oczywiście chodzi o Arenę". Obecnie mamy efekt - duże obciążenie budżetu miasta (naszych podatków) oraz zwiększania zadłużenia miasta.
"Ale programy rządowe przecież finansują masę tych siłowni na świeżym" nie programy rządowe finansują siłownie na wolnym powietrzu , a pieniądze są BO czyli z naszych podatków.
@t
@t 07.02.2020, 18:25
„Obecnie mamy efekt - duże obciążenie budżetu miasta (naszych podatków)”

Zacznij je wreszcie płacić, będziesz miał prawo ujadać.
t@
[email protected] 07.02.2020, 21:24
"Zacznij je wreszcie płacić" ja płacę od ponad 50 lat. Ty chyba nie wiesz, że podatki i wszelkie opłaty ustalane przez państwo trzeba płacić (nie tylko mówić, że się płaci tylko na co i dla kogo).
"będziesz miał prawo ujadać" każdy sądzi według siebie. Może bierzesz tzw. diety i inne profity nie płacąc od nich podatków.
?
? 07.02.2020, 23:04
Dlaczego wiec tak niechetnie wydajesz paragony z grymasem jakby Ci ktos corke zaplodnil i uciekl? A to tylko potwierdzenie zakupu. Toner do kasy taki drogi? Nie wiem, moze o to chodzi?
zdecydowany
zdecydowany 07.02.2020, 17:29
Elity i Klasa Średnia zagłosują za Nią, jest piękna jak Sofia Loren a to działa na decyzję wyborców ceniących piękno i klasę!.
Klatka z Kidawą to współczesne Sofie Loren :) Miłe chyba co? A i prawdziwe.
Klatka z Kidawą to współczesne Sofie Loren :) Miłe chyba co? A i prawdziwe. 07.02.2020, 18:33
Założmy nawet, że masz racje. Biorąc pod uwagę demografie miasta, to wynik Kiedawy będzie więc oscylował w okolicach Basi „koko ko ko” Klatki podczas wyborów na prezydenta miasta.

Co do stylu :))) tu się zgadzam w 100 % ten sam poziom elkowencji. Jak na prezydentkę 36 milionowego kraju... jak ulał:))

Klasą średnią, czy nawet jak tam chcesz to masz, i elitą jesteś jedynie ze względu na odziedziczony kapitał zrabowany przez ródzicow – urządników i urzędniczki głównie średniego szczebla późnego PRLu. Ani wykształcenie, ani życie zawodowe w jakieś światlejsze kręgi Cię nie wpsuje.
A ja bym stawiał
A ja bym stawiał 09.02.2020, 09:06
Na Sylwię Koszarną "Nowoczesna", Nie dość, że piękna, to jeszcze dobrze wykształcona na międzynarodowych uczelniach i elokwentna. Wspomnijmy jej wpisy na tym portalu.
Dosc politycznych golodupcow, dosc ciaglego gadania ktore doprowadzilo…
Dosc politycznych golodupcow, dosc ciaglego gadania ktore doprowadzilo miasto do zapasci! 09.02.2020, 18:56
Prawdziwe wyksztalcenie ta pani zdaje sie zaczyna zdobywac po czterdziestce. Co do urody, to Twoja ocena, mi pozostaje to tylko uszanowac.

Bylo duzo szastania sloganami ktorych - nie tylko w Tomaszowie - ludzie nie biora w ciemno, potem bylo desperackie czepialstwo - a to przeszkadzal ksiadz na uroczystosciach 3 maja, a to brak flagi UE - no i skonczylo sie jak sie skonczylo. Nie pierwsza nie ostatnia.

Dla mnie najpowazniejszym zarzutem jest plastikowosc i niespojnosc, ale to wynika z kompleksow ze niby pochodzenie z mniejszego miasta jest jakims obciachem. Dlaczego?

Ludzie ciemni, boja sie zmian? A co Ty mialas do zaproponowania? :))
Jednego konkretu nie bylo, nie mowiac juz o tym, ze idac pod skrzydlemi partyjki czy teraz juz z musu wiekszej partii, ktora slynie z niemocy (no moze poza ciaganiem po sadach za jedno czy drugie slowko), nawet jesli bys cos zaproponowala, to z takiego lokalnego poziomu mozesz sobie pisac i pisac.
W pfzeciwienstwie do lokalnego PiSj z ktorego kolo z Glówna ma dojscia prezydenckie na tyle skuteczne, ze potrafi te czy inna inwestycje wylobbowac. No jest, stoi, Mistrzostwa Swiata sie odbywaja. Czy to symulakra? :)) Czy nam sie wydaje, ze sie odbywaja? Jak to jest?

Ci lokalni platformersi sa tak malo mogacy bo sa tylko ludzie ktorzy w Tomaszowie najchetniej by wyjechali i takie mieli plany. Cos tam sie nie udalo, na mieszkanie w duzym miescie nie ma sie pieniedzy, prace tam trzebaby bylo zaczynac jak kazdy z ulicy - na zweryfikowanych (!) kompetencjach i przynajnniej na poczatku mocno tyrajac, to wraca sie do miejsca urodzenia z nadzieja, ze z kontaktami po rodzicach bedzie duzo latwiej.

Tylko czy nas wyborcow musi to interesowac?
Jak to jest?
Jak to jest? 07.02.2020, 18:39
Poza tym na Hołownie miałeś głosować przecież. Nowoczesny ewagelizator z plasitku, z nieskończonymi studiami (jak Bosak), na jakiejś prywatnej firemko–uczelni.

Do TVNu pasował, bo tak wygląda ta nasza naskórkowa modernizacja w żaden sposób nie rozwiązująca starych problemów, sprowadzająca się do plecenie niezrozumiałych, najczęściej pustych sloganów.
.
. 09.02.2020, 14:24
Hołownia do kampanii promujących logopedów. Szczękę ma krzywą, ale już tego uśmiechy tak w bok nie musi skręcać. Jak to wygląda? Znając prostolinijność Trumpa, to gdyby go gdzieś tam zobaczył buchnąłby śmiechem. Chłopie, skąd Ty jesteś? Po jakim mchem, pod jaką paprocią się wychowywałeś? Hahahaha :)))

Mi się kojarzy, podkreślam to tylko skojarzenie, z takim zawistnym chłopkiem pieniaczem, gdzieś tam właśnie pod Łomżą który tylko lypał jak się przenieść do pożydowskiej chałupy.

Teraz po bandzie i meganieprofesjonalnie, bo jestem zwykłym czlowiekiem, żadnym PRowcem by się wdzięczyć i ocieplać, otóż on tam w Białymstoku zapytał: „a co? Chłopak z Białegostoku nie może być prezydentem”

No raczej nie powinien.
Obecny wschód Polski cenię jedynie wtedy gdy jest autentyczny. Nie przebiera się w jakieś sztuczne ciuszki, które ani nie korespondują z przeszłością, ani nie wnoszą nic do przyszłości. Jest masa takich pozerów. Mieszkałem kiedyś w Warszawie z kolesiem z Białegostoku... Pochodziłem wówczas z rodziny zamożniejszej od niego, a mimo to oszczędzało się na wszystkim. Szkoła była priorytetem, doroabiało się w każdym wolnym czasie. On przyjechał do Warszawy, w pierwszym tygodniu ubrał się od stóp do głów na nowo. Z pensji samotnej matki. Minęło sporo lat, a świat jest mały więc można sobie po latach ocenić. No nie skończył studiów zdaje się, że wyjechał tam do siebie niedługo potem.

To są przywary na wschodzie powszechne. Gignatyczne kompleksy wybudowane na czym? Że co? Że są biedniejsyszym regionem? Zdawalaność matur na najwyższym w Polsce poziomie. Ja byłbym z tego dumny. Ale nie, góre bierze strach przed pogardą prostaków. Ale nawet z tej perspektywy to ślepa uliczka. Wcześniej czy później i tak musi powiedzieć gdzie się urodził, przypał nie będzie większy? Czy ma wyrzec się rodziców, babek i dziadków?
Dla mnie to nie do przyjęcia. W niemieckich rodzinach w co drugiej ktoś mordował, nie mają z tym problemu - ich prezydent (ze zmarginalizowana rolą w niemieckim systemie decyzyjnym), kiwnie tylko główką podczas większych uroczystości, a potem już czilaut. „Taaak, my wywołaliśmy wojnę, taakkń” i to wszystko.

To k.urwa, ja mam się wstydzić, ze z wisoki pochodzę gdzie na pieszo się do szkoły chodziło? No chodziło się no i co? Może jakbyście wsi nie spalili 20 lat wcześniej, to może wcześniej byłaby droga.

Przepraszam, ale zero wstydu.

Polak
Polak 07.02.2020, 12:52
Przecież ta baba nie umie się wypowiedzieć
Baronessa Kidawa - Blonska
Baronessa Kidawa - Blonska 09.02.2020, 19:10
Nie wazne, nie wazne tez ze potrafi powiedziec podczas oficjalnego wystapienia "ci ludzie nie umiOM", wazne ze baronessa, ze prawwnuczka prezydenta Wojciechowskiego, ktorego sedziwy juz przeciez Marszalek Pilsudzki" obalil jedna szpada. Bo ludzie bo ulica byla w 100% za Marszalkiem. Troche czasem tak jak teraz.

Nic nie jest wazne jesli jestes po "wlasciwej" stronie. Mozesz nie miec gornej czworki startujac na prezydentke 60-tysiecznego miasta, mozesz miec problemy ze skleceniem jednego zdania na zywo. Wszystko to ***rele jesli nie jestes "PiSiorem" Jesli nie podchozisz do wszystkiego co PiS wprowadza krytycznie, to wszystko zaczyna przeszkadzac. Reklamowka zony podczas nieoficjalnego (!) wejscia do samolotu, bezdzietnosc i koty kolesia, ktory prywatnie nikomu nic nie zrobil, a cudzym dzieciom w calym Kraju pomogl jak malo kto. Wszystko potrafi przeszkadzac i kwalifikowac do "ciemnego brudasa"
śmiech na sali
śmiech na sali 07.02.2020, 12:03
Kidawa - Błońska i te jej sztaby - Monty Python wysiada.
Antek
Antek 07.02.2020, 11:13
To można pani Kidawie- Błońskiej tylko współczuć. PO niczego się nie uczy. W większości to przecież sztab ludzi przegranych
Wina
Wina 07.02.2020, 09:44
za porażkę i tak spadnie na Kurskiego
poko
poko 07.02.2020, 08:19
baronowie polityki...taki trzymać...
SA.
SA. 07.02.2020, 10:21
"Baronowie" raczej upadku... to dopiero brzmi!

Pozostałe