Sztab Komitetu Małgorzaty Kidawy Błonskiej w powiecie tomaszowskim powołany

  • 07.02.2020, 08:00 (aktualizacja 11.02.2020, 13:49)
  • Mariusz Strzepek
Sztab Komitetu Małgorzaty Kidawy Błonskiej w powiecie tomaszowskim powołany
Radny Sejmiku Województwa Łódzkiego: Arkadiusz Gajewski jest osobą wyznaczoną do koordynowania kampanii Małgorzaty Kidawy Błońskiej na terenie okręgu senackiego 29 czyli powiatów: Rawski, Skierniewicki, Opoczyński, Tomaszowski.  Kontakt: 509564588 , email: [email protected] 

Na terenie Powiatu Tomaszowskiego wyborczym pełnomocnikiem kandydatki na Prezydenta Polski Małgorzaty Kidawy Błońskiej jest Radna Rady Miejskiej Pani Agnieszka Walasik.  

Zarazem informuję, że na teren Powiatu Tomaszowskiego powołany został Powiatowy Sztab Wyborczy kandydatki na Prezydenta Polski Małgorzaty Kidawy Błońskiej w składzie

1. Przewodnicząca: Barbara Klatka - radna Rady Miejskiej Tomaszowa;

2. Wiceprzewodnicząca: Beata Szczukocka;

3. Kontakt z mediami lokalnymi: Adrian Witczak - radny Rady Miejskiej Tomaszowa;

4. Kontakty z samorządami i organizacjami społecznymi: Paweł Łuczak - radny Powiatu Tomaszowskiego;

5. Media społecznościowe: Adam Pierzchała;

6. Akcja banerowa i plakatowa: Mirosław Wojciechowski;

7. Sprawy programowe: Bogna Hes - radna Powiatu Tomaszowskiego.

8.-12 Członkowie: Sylwia Koszarna "Nowoczesna", Ewa Poniatowska "Inicjatywa Polska", Beata Bilska "Zieloni". Piotr Zimny, - radny Gminy Ujazd;, Piotr Krotosz - radny Gminy Inowłódz. 

 

Prosimy osoby chętne do pomocy i wsparcia kampanii prezydenckiej Małgorzaty Kidawy Błońskiej o kontakt z Powiatowym Sztabem pod adresem email:  [email protected] lub [email protected] lub bezpośrednio z członkami Sztabu.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czyny nie cuda,Bosak nie Duda.
Czyny nie cuda,Bosak nie Duda. 05.03.2020, 21:12
Tomaszowianie to zgrana paka, wyczuli nadchodzące lato i będą głosować na Bosaka.:)
Mojego głosu nie będzie miał,
Mojego głosu nie będzie miał, 06.03.2020, 22:14
bo ja oddam swój głos na Roberta Biedronia.
Przynajmniej nasza I dama, nie będzie nas uczyć jak jeść bezy i na jej widok będziemy mogli patrzeć z wielką przyjemnością.
T.m
T.m 03.03.2020, 15:21
Czy pan budka jest w bokserkach bo nie widze jest zasloniety?:)
Klepsydra
Klepsydra 02.03.2020, 08:28
Do sztabu MKB i elektoratu bronka w spódnicy (czyli MKB dla tych mniej domyślnych) - skoro tak bardzo wierzycie w zwycięstwo, tacy jesteście pewni to udowodnijcie swoją wielką wiarę i załóżcie się ze mną o sto tysięcy złotych. Ja twierdzę, że kandydatka tak zwanej koalicji przegra i gotów jestem postawić na to prawdziwe a.k.a realne pieniądze - jeśli ktoś z KO uważa, że będzie inaczej to zapraszam do zawarcia zakładu (u notariusza, a jakże, koszty biorę na siebie). Czekam na odzew.
Macierewicz
Macierewicz 23.02.2020, 17:11
No wiadomo ze lepsza już Kidawa by była niż ten pucybut Kaczyńskiego Duda !!
Pawełek
Pawełek 23.02.2020, 22:13
A to twoja ciocia jest, czy jak? :-)))
A może ktoś z rodziny, że masz taką pewność?
I nie wycieraj sobie gęby pucybutem - zawód jak każdy inny. Aczkolwiek obecnie raczej na wymarciu liberalny inteligenciku.
prof Marchewka
prof Marchewka 22.02.2020, 11:25
Ta Kidawa to taki Komoruski tyle że w spódnicy. Jak AG poprowadzi kampanię to klapa murowana. Ha ha będzie z czego się POśmiać
Maciek
Maciek 10.02.2020, 14:56
To Krotosz znow w Platformie?
Wyborca Prawicy
Wyborca Prawicy 10.02.2020, 07:17
Aż się ciśnie na usta
"GDYBY NATURA CHCIAŁA, TO BY ROZUMU DAŁA,,
Tyle w temacie kandydatki antypolskiego peło
Ajdejano
Ajdejano 09.02.2020, 22:21
Do Mariusz Wiskowicz.

Twierdzisz, że "PO nie wierzy w zwycięstwo Kidawy Blonskiej", jestem ciekaw, jaki byłby odzew, gdyby ktoś zadeklarował też 10 tysięcy złotych każdemu, kto już teraz zadeklaruje na tym forum (autentyczne dane, podane na tym forum) swoje przekonanie, że ta Kidawa-Błońska wygra wybory. Wypłata gotówki - po wyborach, wygranych przez tę kandydatkę.

Myślę, że też tłoku by nie było.
Ja
Ja 10.02.2020, 12:48
Zakład stoi. Kidawa wygra w 2 turze. Nawet wygra w Tomaszowie. Nie ma znaczenia czy ci się to podoba czy nie.
SA.
SA. 10.02.2020, 20:27
Buahhaahha, prawdziwy kabareciarz.
To byłaby dopiero porażka w kraju i na arenie międzynarodowej. Byłoby się za kogo znowu wstydzić. B.Komorowski vel 'Bul' dał już przecież nie raz czadu. A M.Kidawa kidawi jeszcze lepiej niż on.
Oczywiście,
Oczywiście, 10.02.2020, 13:22
że Baronessa Małgorzata Kidawa Błońską wygra, ale nie wybory, tylko już po wyborach, na fujarce linię melodyczną "Gorzkie Żale"
...)
...) 09.02.2020, 07:46
kto to jest na tym zdjęciu??
Mariusz Wiskowicz
Mariusz Wiskowicz 09.02.2020, 01:28
Założę się o 10 tysięcy złotych, że Kidawa nie wygra. Ktoś chętny na zakład? :D Bawi mnie to, że ww nie chcą podjąc politycy PO :D Tacy pewni siebie, a śmiesznych 10k boją się postawić. To tylko pokazuje, że PO nie wierzy w zwycięstwo Kidawy Blonskiej.
Ajdejano
Ajdejano 08.02.2020, 11:54
Do"@Acid" na różowo z godziny 15:27 dwa dni temu.
Stawiasz tomaszowskich wyborców w rzędzie pazerniaków, którzy zagłosują "za", ale tylko wtedy, kiedy im cokolwiek zostanie obiecane.

Uciekasz od oczywistego stwierdzenia: ta cała PO, to ideologiczny i programowy pustostan.
Jedynym "programem" pustaków jest: A N T Y P I S !!! (w tyle głowy:odzyskanie władzy). I zupełnie N I C w zamian.

Więc, w wyborach zwycięży nie tylko "mój brzuch", ale również trzeźwość umysłu tych z tym "moim brzuchem", ale i pozostałych.
Ajdejano
Ajdejano 07.02.2020, 21:32
I znów zaczyna się cyrk, albo inaczej: zabawa dzieciaków w piaskownicy.
Chłopoki i dziewuchy powybierali się do jakichś-tam "wyborcych kumitetów": ten przewodnicuncym, tamta wice, inny od mediów - takich, śmakich i owakich. Jakie to piękne - co?
Jeszcze tylko dopowiedzmy, za czyje to pieniądze ten cały cyrk. Oczywiście - za nasze (podatników) pieniądze, no - może nie u wszystkich. U niektórych - może i spod stołu (ciekawi mnie ten H.).
miło Cię widzieć
miło Cię widzieć 07.02.2020, 21:58
Witaj Brachu! Dawno Cię nie było, a brakowało Cię tutaj nasz Czekisto :)
Ekolog
Ekolog 08.02.2020, 08:58
Ekologia...jak całe poko
Wypowiedź internauty, a nie moja
Wypowiedź internauty, a nie moja 03.03.2020, 15:46
PO KO mendzi,
PO KO szczuje,
PO KO judzi ,
PO KO pluje,
PO KO zdradza,
PO KO knuje,
W PO KO siedzą same .....!!!!!
czy to ta?
czy to ta? 07.02.2020, 15:49
Poprawcie mnie jeśli się mylę, Agnieszka Walasik to jest ta, która lobbowała na rzecz wycięcia drzew w na Muszli (park za osiedlem bogaczy – Browarna), motywując, bo „skrzypią w nocy”?
tak
tak 09.02.2020, 22:53
Jeżeli to jest osiedle dla bogaczy...
Raczej chyba
Raczej chyba 07.03.2020, 08:45
pseudo bogaczy. Bogaczem to "był" J. Kulczyk.
Acid
Acid 07.02.2020, 15:07
Nie wiem kogo byście powołali i tak nici z tego. Wizerunkowe newsy nic nie pomogą. Praca praca i praca. Jak to mówią od samego gadania nic jeszcze nie wyrosło.
@Acid
@Acid 07.02.2020, 15:27
Aż tak to nie. W Tomaszowie nie wygra bo Miasto zawdzięcza Dudzie mocny impuls. Oczywiście chodzi o Arenę ale prede wszystkim w sensie symbolicznym. To jest „efekt Bilbao” na naszą lokalną skalę (Google: Efekt Bilbao – Rafał Kasprzak)

Ale programy rządowe przecież finansują masę tych siłowni na świeżym powietrzu,finansuje się infrastrukturę zapomnanych, wcześniej skazanych na wymarcie dzielnic takich jak Ludwików. Przecież tam jednej cwylizowanej droghi nie było do niedawna. W końcu coś się zaczyna REALNEGO robić na Zalewie Sulewjowskim.

30–letniego procesu likwidowania życia, nie da się napawić w ciagu 5 lat, ale to co się zmienia widzi każdy z nas.

Kompletnie inne jest podejście do ludzi. Te spotkania Witko co miesiąc po szkołach... no tego nie było w Tomaszowie nigdy. A to nie jest przecież lokalne, bo w Tomaszowie dominowała i nadal jest silna mentalność „by moje brzucho pełne było, reszta mnie nie obodzi” Wzroce przyszły z góry i tak w pozaborowej Polsce będzie jeszcze długo.

Niektórzy z postkomunistów próbują się przystosować do demokratycznego myślenia – i dobrze, jeśli tylko mogą pomóc niech pomagają (oczywiście patrząc im skrupultnie na ręce :) ich i ich rodzin ), innym z systemem nierozerwalnie złączonym nie pozostaje nic innego jak podważanie i podkopywanie Państwa Polskiego, które wreszcie próbuje coś robić.

Pamiętajmy o jednym lyberalizm = postkomunizm. Likwidacja Państwa Polskiego, sporwadzenie go jedynie do słabiutkiej szykanujcej jedynie babki hadlujce jajami na chodniku policji, mikrej armii z wyposażeniem jeszcze od Ruskich reszta decyzji w łapy zamożnych UBbywteli.

Także w Tomaszowie nie, ale w innych miastach, w których PiS nie miał takiej swobody w inwestowaniu warszawskich pieniędzy, może wygrać.

Senat to memento. A postkomuniści mają w nim większość jedynie dlatego, że na Śląsku zawiązali pakt „Wszyscy przeciwko PiS” W pojedynke mogliby sobie w gaciach pogrzebać.
Polak
Polak 07.02.2020, 12:52
Przecież ta baba nie umie się wypowiedzieć
Baronessa Kidawa - Blonska
Baronessa Kidawa - Blonska 09.02.2020, 19:10
Nie wazne, nie wazne tez ze potrafi powiedziec podczas oficjalnego wystapienia "ci ludzie nie umiOM", wazne ze baronessa, ze prawwnuczka prezydenta Wojciechowskiego, ktorego sedziwy juz przeciez Marszalek Pilsudzki" obalil jedna szpada. Bo ludzie bo ulica byla w 100% za Marszalkiem. Troche czasem tak jak teraz.

Nic nie jest wazne jesli jestes po "wlasciwej" stronie. Mozesz nie miec gornej czworki startujac na prezydentke 60-tysiecznego miasta, mozesz miec problemy ze skleceniem jednego zdania na zywo. Wszystko to ***rele jesli nie jestes "PiSiorem" Jesli nie podchozisz do wszystkiego co PiS wprowadza krytycznie, to wszystko zaczyna przeszkadzac. Reklamowka zony podczas nieoficjalnego (!) wejscia do samolotu, bezdzietnosc i koty kolesia, ktory prywatnie nikomu nic nie zrobil, a cudzym dzieciom w calym Kraju pomogl jak malo kto. Wszystko potrafi przeszkadzac i kwalifikowac do "ciemnego brudasa"
śmiech na sali
śmiech na sali 07.02.2020, 12:03
Kidawa - Błońska i te jej sztaby - Monty Python wysiada.
Antek
Antek 07.02.2020, 11:13
To można pani Kidawie- Błońskiej tylko współczuć. PO niczego się nie uczy. W większości to przecież sztab ludzi przegranych
Wina
Wina 07.02.2020, 09:44
za porażkę i tak spadnie na Kurskiego
poko
poko 07.02.2020, 08:19
baronowie polityki...taki trzymać...
SA.
SA. 07.02.2020, 10:21
"Baronowie" raczej upadku... to dopiero brzmi!

Pozostałe