Złodziej się zawstydził, kara go nie minie

  • 07.02.2020, 19:54 (aktualizacja 10.02.2020, 19:56)
  • Mariusz Strzepek
Złodziej się zawstydził, kara go nie minie
Policjanci z Komisariatu w Czerniewicach, ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży smartwatcha. Mężczyzna usłyszał już zarzut, za który grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

6 lutego 2020 roku , tuż przed godziną 13:00, dyżurny tomaszowskiej komendy policji, otrzymał zgłoszenie od młodej kobiety , że w wyniku kradzieży do jakiej doszło na terenie jednego ze spalskich ośrodków utraciła swojego smartwatcha o wartości 600 zł.

Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z komisariatu w Czerniewicach, którzy ustalili po rozmowie z pokrzywdzoną, iż zegarek pozostawiła podłączony do ładowarki na terenie ogólnodostępnego korytarza, a gdy po chwili wróciła, już go nie było.

Policjanci natychmiast przystąpili do zbierania informacji na temat kradzieży. Szukali świadków i przejrzeli zapis z kamer monitoringu znajdującego się na terenie obiektu. Z ich ustaleń wynikało, iż kradzieży mógł dokonać inny klient korzystający z usług świadczonych na terenie ośrodka, a który opuścił już jego teren.

W czasie kilku godzin od zgłoszenia mundurowi dotarli do miejsca zamieszkania 66-letniego mieszkańca gminy Tomaszów, który przyznał się do kradzieży i zwrócił skradzionego smartwatcha. Nie potrafił wyjaśnić dlaczego to zrobił. Oświadczył jedynie, iż jest mu wstyd i żałuje , że tak się zachował. To jednak nie uchroniło go przed usłyszeniem zarzutów kradzieży, za które grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

:(
:( 07.02.2020, 23:39
Dramat i przy tym pozostańmy

Pozostałe