Śliwiński na czele

  • 07.02.2020, 20:27 (aktualizacja 10.02.2020, 19:56)
  • redakcja
Śliwiński na czele
Prezentujemy wyniki 6. zawodów 26. Indywidulanych Mistrzostw Tomaszowa Maz. w Kręglach

26. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA TOMASZOWA MAZ.
W KRĘGLACH

 

Wyniki szóstych zawodów 30.01.2020 r.

KLASYFIKACJA OPEN:

 

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1.

 Śliwiński Tadeusz

262

2.

 Plich Leszek

254

3.

 Chrząszcz Jarosław

241

4.

 Polak Bożena

239

5.

 Dębowski Klaudiusz

237

6.

 Dębicki Michał

237

7.

 Sobierski Mieczysław

237

8.

 Dziubecki Tomasz

234

9.

 Miarka Marta

232

10.

 Śliwińska Anna

230

11.

 Henig Rafał

229

12.

 Dębiec Łukasz

224

13.

 Wągrodzki Grzegorz

224

14.

 Hubar Tomasz

223

15.

 Napierała Szymon

218

16.

 Krężelewski Bartłomiej

217

17.

 Prożek Seweryn

211

18.

 Henig Łukasz

209

19.

 Wiskowski Sebastian

207

20.

 Wojtalczyk Artur

207

21.

 Głogowski Jakub

205

22.

 Strzelecki Zbigniew

202

23.

 Dębowska Kinga

192

24.

 Przybył Janusz

183

25.

 Wilanowski Wojciech

182

26.

 Warczyk Tomasz

166

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA:

 

Lp.

Imię i nazwisko

Punkty

1.

 Śliwiński Tadeusz

835

2.

 Dębicki Michał

815

3.

 Dziubecki Tomasz

720

4.

 Plich Leszek

690

5.

 Polak Bożena

675

6.

 Henig Łukasz

645

7.

 Sobierski Mieczysław

600

8.

 Miarka Marta

585

9.

 Śliwińska Anna

545

10.

 Wiskowski Sebastian

520

11.

 Dębowski Klaudiusz

515

12.

 Gliszczyński Tomasz

510

13.

 Napierała Szymon

445

14.

 Wągrodzki Grzegorz

420

15.

 Henig Rafał

410

16.

 Chrząszcz Jarosław

390

17.

 Wojtalczyk Artur

390

18.

 Zbroszczyk Sylwester

385

19.

 Głogowski Jakub

365

20.

 Krężelewski Bartłomiej

340

21.

 Dębiec Łukasz

240

22.

 Mordaka Jarosław

225

23.

 Dębowska Kinga

205

24.

 Strzelecki Zbigniew

175

25.

 Wojciechowski Tomasz

145

26.

 Prożek Seweryn

65

27.

 Wilanowski Wojciech

65

28.

 Lasota Jacek

50

29.

 Dębiec Bartłomiej

45

30.

 Cichoń Bartek

40

31.

 Wojtalczyk Katarzyna

40

32.

 Przybył Janusz

30

33.

 Warczyk Tomasz

20

 

PUCHAR „PARKIET-DOM”

 

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1.

 Śliwiński Tadeusz

1478

2.

 Dębicki Michał

1452

3.

 Plich Leszek

1411

4.

 Dziubecki Tomasz

1388

5.

 Polak Bożena

1373

6.

 Henig Łukasz

1351

7.

 Miarka Marta

1334

8.

 Sobierski Mieczysław

1332

9.

 Śliwińska Anna

1302

10.

 Wiskowski Sebastian

1298

 

 

PUCHAR ANDRZEJA KUCHARCZYKA

1) Śliwiński Tadeusz – 262 pkt.

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

FritoFans
FritoFans 09.02.2020, 13:10
Dębik ciśniesz tam! Musi byc wygrana w generalce!

Pozostałe