Talent show Let's sing along 3

  • 07.02.2020, 20:41 (aktualizacja 10.02.2020, 20:01)
  • Mariusz Strzepek
Talent show Let's sing along 3
3 lutego 2020 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym przy ulicy Majowej nauczyciele języka angielskiego zorganizowali dla swoich uczniów i całej społeczności szkolnej występy artystyczne zatytułowane Let’s sing along 3.

Była to już trzecia odsłona popularnego w Ośrodku talent show podczas którego uczniowie tej szkoły prezentowali swoje umiejętności wokalne, śpiewając piosenki wyłącznie w języku obcym. Repertuar był bardzo zróżnicowany. Imprezę otworzył występ uczennicy klasy V autystycznej, Aleksandry Góral, która zaprezentowała się w żywiołowym kawałku japońskiej grupy BiSH Giant Killers.

Następnie uczniowie Szkoły Podstawowej  wykonywali piosenki z repertuaru dziecięcego takich jak: The itsy bitsy spider, The wheels on the bus, czy też One potato, two potatoes,… . Uczeń klasy pierwszej Szkoły Branżowej, Kacper Józwik, wprowadzili widzów w radosny nastrój wykonując kultową piosenkę Louisa Armstronga pt. What  a00 wonderful world. Natomiast  Sławomir Sobierski z klasy trzeciej BS wystąpił w popularnym w ostatnim czasie utworze Lila Nasa X Old town road.

Cały talent show został uświetniony gościnnymi występami uczniów z innych szkół. Najpierw na scenie pojawiły się uczennice Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim. Nikola Krupa z klasy 4 zaprezentowała się w utworze Eltona Johna Can you feel the love tonight, a następnie Marta Żak z klasy 8 wystąpiła w piosence Billie Eilish Lovely.

Z I Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Mazowieckim swój talent zaprezentowała Zuzanna Borowska, która oczarowała wszystkich swoją własną interpretacją utworu Jamesa Arthura Naked. Na koniec wisienką na torcie były występy dwóch podopiecznych Samorządowego Przedszkola nr 19 w Piotrkowie Trybunalskim, pięcioletniej Zosi i czteroletniej Marysi, które zauroczyły widownię popularnymi piosenkami dla dzieci The finger family song oraz Johny Johny Yes Papa.

Cała impreza zakończyła się dużym sukcesem. Za trud i wysiłek włożony w przygotowania i sam występ uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Dodatkowo występy zostały nagrane i już w krótce będzie można je obejrzeć  na serwisie internetowym youtube. Wszystkich chętnych bardzo serdecznie zapraszamy na kanał Przemysława Zdziechowskiego.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe