Tomaszowianin w Radzie Krajowej "Zielonych"

  • 11.02.2020, 13:54 (aktualizacja 13.02.2020, 13:15)
  • Mariusz Strzepek
Tomaszowianin w Radzie Krajowej "Zielonych"
Jakub Bilski, kandydat do sejmu z ramienia partii Zieloni został wybrany do Rady Krajowej Partii Zieloni

W trakcie XIII kongresu partii, który odbył się we Wrocławiu, tomaszowianin został mianowany najmłodszym członkiem 18-osobowej Rady Krajowej. W trakcie kongresu wybrany był także nowy przewodniczący partii Wojciech Kubalewski  

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nieprzemakalny - normalny
nieprzemakalny - normalny 18.02.2020, 21:22
Gdyby moje dziecko zrobiło z siebie takiego debila jak ten młodzian na zdjęciu, oddałbym je do Domu Dziecka.
m&m
m&m 20.02.2020, 14:45
Mówisz o fryzurze czy przynależności do tej terrorystycznej organizacji?
nieprzemakalny - normalny
nieprzemakalny - normalny 21.02.2020, 19:56
O tym i o tym.
Jacek
Jacek 12.02.2020, 08:04
Os kiedy Budziszewice to Tomaszów Mazowiecki
?
? 11.02.2020, 15:44
To jest syn Birskiego?
Jacek
Jacek 12.02.2020, 08:14
Nie on nie jest z Tomaszowa tylko z Budziszewic chyba ze na biegu meldunek sobie załatwił będę w pracy sprawdze od kiedy to niby Tomaszowianin
Machno
Machno 12.02.2020, 16:39
SB czy UB w Witkowicach ??
?
? 12.02.2020, 11:11
Ty Jacek masz taką pracę, że wrzucasz sobie dowolne nazwisko na bęben i wiesz gdzie kto jest zameldowany? To jest jakiś tereneowy oddział Komitetu Demokracji dawne UB?
Chwilówki zdarza Ci się w ten sposób na kogoś brać?
Edek
Edek 11.02.2020, 18:58
Czyją protekcją???...czy on ma mamę i tatę...gdzie pracują???
Co było palone?
Co było palone? 11.02.2020, 19:22
Żadną protekcją, głupi żarcik z podobnie brzmiącego nazwiska. Tak się robi w szkołach, tak robi na ulicy plotkują. Chciałem być bliżej zwykłego życia.

W tym duchu, można dodać, że normalnie chłopak nie wygląda. Od razu człowiek ma na końcu języka pytanie: co było palone?
?
? 11.02.2020, 19:23
Też drony za 10-20 tysięcy plus 2-5 tysi miesięcznie na aktualizacje systemu, też będą wykrywać co było w takich przypadkach palone? Hahahaha :)))

Pozostałe