MCK zaprasza na "Tłusty czwartek na ludowo"

  • 12.02.2020, 19:10
  • Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim
MCK zaprasza na "Tłusty czwartek na ludowo"
„…Niech żyją zapusty, … i ten czwartek tłusty…” – te słowa usłyszymy w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Ciebłowianie” podczas obrzędowej imprezy folklorystycznej „Tłusty Czwartek na ludowo”.

Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, które zaprasza do białobrzeskiej filii DOK przy ul. Gminnej 37/39 w czwartek, 20 lutego 2020 roku oo godzinie 18.00. 

Zespół Pieśni i Tańca „Ciebłowianie” jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień na festiwalach folklorystycznych o zasięgu powiatowym, regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. Celem Zespołu jest ratowanie od zapomnienia ludowych zwyczajów, obrzędów, gwary, pieśni i tańców. Zespół pracuje pod kierownictwem Katarzyny Małek. Jego członkowie to grupa bardzo zaangażowanych ludzi, kochających śpiew, taniec i muzykę ludową. Większość z nich to mieszkańcy Ciebłowic. Podczas koncertu zaprezentują się zarówno dorośli jak i grupa dziecięca.

Organizatorzy zapraszają serdecznie. Wstęp na spotkanie jest wolny a goście zgodnie z tradycją zostaną poczęstowani pączkiem.
 

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

przyzwoity
przyzwoity 13.02.2020, 06:51
a ty pragniesz marychy?
Samo zło
Samo zło 12.02.2020, 21:59
E to będzie bimberek +pasiaczki

Pozostałe