Dzień Otwarty w P7 - freblowskie dary dla przyszłych przedszkolaków

  • 13.02.2020, 13:20
  • Mariusz Strzepek
Dzień Otwarty w P7 - freblowskie dary dla przyszłych przedszkolaków
Wszystko zaczyna się od przedszkola….., aby ułatwić proces adaptacji w nowym miejscu, jakim jest przedszkole, 7 lutego zorganizowaliśmy Dzień Otwarty w naszej placówce pod hasłem „Spotkanie na leśnej polanie”. Wszystkich przybyłych gości serdecznie powitała pani Ewa Goździk-Szczepańska, p. o. dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 oraz pani Kinga Chachuła - wicedyrektor , które zapoznały rodziców z ofertą wychowawczo-opiekuńczo-dydaktyczną przedszkola.

Przyszli wychowankowie bardzo chętnie włączali się do zajęć przygotowanych przez nauczycielki poszczególnych grup: bawiły się „freblowskimi” darami natury, zamieniając się w zwierzęta leśne manipulowały orzechami włoskimi, rzucały do celu orzechami laskowymi.

Dużym zainteresowaniem milusińscy obdarowali zajęcia plastyczne: malowali wiewiórki oraz doklejali im puszyste ogonki. Podczas zabaw swobodnych dzieciaki miały okazję poznać swoich rówieśników, pobawić się zabawkami, zajrzeć w każdy ciekawy kącik. Rodzice mieli możliwość rozmowy z dyrekcją i nauczycielkami wszystkich grup.

Był to dzień wesoły, kolorowy i pełen pozytywnych wrażeń. Czas płynął szybko. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców i dziadków – był to mile spędzony czas.

Serdecznie zapraszamy do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe