Biedronka - najbardziej popularny supermarket wśród obywateli Polski

  • 21.02.2020, 21:52 (aktualizacja 24.02.2020, 20:21)
  • Artykuł partnera
Biedronka - najbardziej popularny supermarket wśród obywateli Polski
Biedronka to znany i naprawdę lubiany przez wielu sklep, którego historia rozpoczęłą się w 1995 r. Obecnie w Polsce znajdziemy już około 3000 placówek tej sieci, zaspokajających potrzeby zakupowe mieszkańców dużych miast i małych wiosek. Podstawową przyczyną, która powoduje wysoką popularność sklepu są naprawdę przystępne ceny oraz szeroki asortyment towarów.

Oszczędzaj razem z Biedronką

Według badań, przeprowadzonych przez polskich marketologów w 2019 roku okazało się, że Polacy preferują robienie zakupów w pięciu podstawowych sklepach. Na pierwszym miejscu znalazła się wśród nich sieć sklepów Biedronka. Według ARC Rynek i Opinia 4 na 5 Polaków dokonuje zakupów w tej sieci supermarketów, a ponad 50% respondentów robi zakupy w Biedronce przynajmniej raz w tygodniu. Polacy tłumaczą tę popularność sieci detalicznych tym, że supermarkety stale mają promocje, rabaty i atrakcyjne oferty, których nie znajdują w innych polskich sklepach.

 Jeśli lubisz oszczędzać - Biedronka daje ku temu wiele możliwości. Informacje o wszystkich akcjach i promocjach znajdziesz w gazetkach promocyjnych sklepu. Ponadto na stronie internetowej rabato.com można zobaczyć najnowsze promocje z Biedronki.

Oto kilka podstawowych rodzajów zniżek dostępnych w sklepach Biedronka, na które warto zwrócić uwagę:

  • Hity dnia;
  • Nowe towary w asortymencie w cenie promocyjnej;
  • Okazje tygodnia;
  • Zniżki dostępne dla posiadaczy aplikacji mobilnej;
  • Towary ze zniżką 10%-70% itd.

W sieci sklepów Biedronka organizowane są też akcje tematyczne - “tygodnie włoskiej kuchni”, “towary dla szkoły”, “kiermasze bożonarodzeniowe” itd.

Bogata oferta - podstawą popularności

Na szczególną uwagę zasługuje asortyment produktów w sieci supermarketów Biedronka. Można w nich kupić dosłownie wszystko: żywność, chemię gospodarczą, artykuły gospodarstwa domowego, małe meble i urządzenia, kosmetyki dla dorosłych i dzieci, produkty dla zwierząt domowych i wiele więcej. Jednocześnie asortyment towarów stale jest rozbudowywany, w zależności od potrzeb kupujących.

Ponadto sieć supermarketów Biedronka ma własne produkty, których nie można kupić w żadnym innym sklepie. Wśród nich są: naturalne produkty mięsne bez fosforanów, konserwantów i sztucznych barwników, sprzedawane pod marką własną Kraina Wędlin Nature oraz śledzie, łososie i inne produkty rybne sprzedawane także pod marką własną Marineo. W sieci dostępne są również marki: Queen, Tom & Rose, Plony Natury, Modern, Dada i inne.

Dodatkowo ważną informacją jest, że produkcja wszystkich markowych produktów dla sieci Biedronka musi przejść procedurę certyfikacji. Brak kosztów dla pośredników i dodatkowy marketing pozwala oferować klientom te produkty po niskich cenach.

 

Nowości od Biedronki

Popularność Biedronki w znacznym stopniu spowodowana jest jej wyjątkową ofertą i innowacyjnymi rozwiązaniami, skierowanymi na zapewnienie maksymalnej wygody dla klientów. Na przykład, w 2019 r. Biedronka wprowadziła nowy format sklepu - sklep na kółkach. W takich  mobilnych sklepach towary można kupić ze zniżką nawet do 70%! Są to samochody dostawcze działające na zasadzie outletu, czyli sklepu oferującego towary ze znacznymi zniżkami (od 50% do 70%). Takie punkty sprzedaży Biedronka nie mają stałego miejsca parkowania, ale jeżdżą po miastach Polski, pozostając w nich przez kilka dni. Godziny pracy takiego “sklepu na kołach” są następujące: 9:00 do 20:00.

Przyczyną popularności “Biedronek” jest oczywiście stabilny i dynamiczny wzrost sieci dyskontów - sklepy często znajdują się bliżej klientów w porównaniu ze sklepami jakichkolwiek innych sieci.

Klienci, którzy systematycznie robią zakupy w sklepach Biedronka mogą liczyć na dodatkowe zniżki, przydzielane po okazaniu podczas zakupów personalnej karty rabatowej. Jeśli chcesz i lubisz oszczędzać - zachęcamy do zapoznania się z ofertą promocyjną sklepów sieci Biedronka dostępną na stronie rabato.pl. To tutaj w dowolnym miejscu i czasie zapoznasz się z aktualnymi zniżkami, sporządzisz listę zakupów oraz porównasz ofertę najbardziej popularnego polskiego sklepu ze zniżkami w innych supermarketach.

Artykuł partnera

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe