Wiosenne propozycje dla Waszych dzieci

 • 25.02.2020, 19:49
 • Artykuł partnera
Wiosenne propozycje dla Waszych dzieci
Do kalendarzowej wiosny pozostał jeszcze równo miesiąc. Warto już dzisiaj pomyśleć o zakupie odpowiedniego na tę porę roku obuwia dla Waszego dziecka. Zakupów możeciee dokonać w internecie lub sklepie stacjonarnym. Co ciekawe proponujemy Wam specjalne zniżki lokalne. Ponadto dokonując zakupu w sklepie stacjonarnym będziecie mogli zbadac stopy maluchów za pomoca podoskopu.

Obuwie profilaktyczne  dla najmłodszych dzieci Baby Start BELLA. Maluchy stawiający swoje pierwsze kroki poczują się w nich naprawdę komfortowo.

Trzewiki Bella wyprodukowane zostały z najwyższej jakości skóry nubukowej zapewniającej najwyższy komfort dziecięcym stópkom i zapobiegają powstawaniu wad.

Posiadają wysoką cholewkę z usztywnionym zapiętkiem,  szeroki czubek pozwalający na swobodne ułożenie paluszków, elastyczną podeszwę, kołnierzyk wypełniony miękką pianką, zapobiegający uciskom.

Oferta sklepu internetowego https://boociki.pl/product/bella-3jb/.  Zapytaj o rabat w sklepie stacjonarnym. 

 

 

Urban Classic – Nowa kolekcja memo, dzięki której dzieci ruszają w miasto z ponadczasowym stylem, a rodzice pozostają spokojni o zdrowie ich stóp. To klasyczne trampki, w których zastosowano obcas Thomasa, usztywniony zapiętek i wzmocnienie osłaniające palce. Dzięki nim zadbacie o prawidłowy rozwój stopy Waszego dziecka

Propozycja dla dzieci w każdym niemal wieki 

Oferta sklepu internetowego https://boociki.pl/product/new-york-1da/.  Zapytaj o rabat w sklepie stacjonarnym. 

 

 

 

Buciki profilaktyczne Memo Rio mają zalety profilaktyczne.  Charakteryzuje je nowoczesny fason.  Przeznaczone dla starszych przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym. Stonowana stylistyka i eleganckie, dyskretne pastele dodadzą swobody w dopasowaniu buta do wielu okoliczności i strojów.

Posiadają wszystkie zalety buta profilaktycznego, jak usztywniany termoformowalny zapiętek, wbudowany w podeszwę obcas Thomasa, łączą się z ponadczasowym szykiem.

But Rio osłania całą stopę i można w nim zastosować wkładkę ortopedyczną, która nie będzie widoczna z zewnątrz podczas noszenia.

Oferta sklepu internetowego https://boociki.pl/product/rio-3ch/.  Zapytaj o rabat w sklepie stacjonarnym. 

 

 

Obuwie profilaktyczne dla dzieci Fiona –  buciki z zakrytym czubkiem i regulowanym paskiem, posiadają właściwości profilaktyczne, wpływające na prawidłowy rozwój dziecięcych stóp.

Buty przewidziane są dla najmłodszych dziewczynek, stawiających swoje pierwsze kroki, stąd określane są jako buty do nauki chodzenia. Dostępne wersje kolorystyczne to róż i fiolet. Rozmiary: 18-21.

Oferta sklepu internetowego https://boociki.pl/product/fiona-1hj/.  Zapytaj o rabat w sklepie stacjonarnym. 

 

 

 

Rodzice wybierający obuwie MEMO zapewniają prawidłowy rozwój stóp swoich dzieci. Warto zwrócić uwagę, na specjalny system dynamicznej kontroli rozwoju stóp dziecka. Daje on nam możliwość bieżącego monitorowania stóp oraz reakcji poprzez zastosowanie właściwych wkładek korekcyjnych.

Buciki MEMO posiadają unikatowy kształt podeszwy stabilizujący stopę dziecka i zapewniający jej  właściwe ułożenie podczas ruchu.

Obuwie profilaktyczne dla dzieci polecane jest przez lekarzy specjalistów z zakresu ortopedii dziecięcej. Wskazują oni na zaletę w postaci możliwości korygowania istniejących wad stóp.  Pozwala na to możliwość zastosowania dodatkowych wkładek oraz  wbudowany w podeszwę obcas Thomas’a.

Właściwa dla dziecka wkładka dobrana może zostać przez rodzica na podstawie załączonej instrukcji użytkowania Systemu MEMO.  Buty profilaktyczne zapewniają także wysoki poziom komfortu dla stóp dziecka.

Niewątpliwym atutem obuwia MEMO jest zastosowanie najwyższej jakości materiałów. Do wyrobu wykorzystywane są naturalne skóry kozie, w których stopa dziecka ma optymalne warunki rozwoju. Skóra w sposób naturalny dopasowuje się do stopy dziecka.

Część modeli bucików korekcyjnych MEMO wyposażonych została w specjalistyczną podeszwę bezchromową.

MEMO stawia przede wszystkim na troskę o zdrowie Waszych dzieci. Dlatego właśnie do produkcji butów wykorzystuje naturalne materiały o właściwościach higroskopijnych. Dzięki nim  dziecięce stopy oddychają i nie ulegają zapoceniu.

Ważną jest także technologia wykonania, na którą większość z nas podejmując decyzję o zakupie bucików dla dzieci nie zwraca uwagi. Montaż V-tech, polega na właściwym ustawieniu cholewki podczas procesu montowania buta. MEMO gwarantuje zachowanie osi symetrii w wyprodukowanym bucie a tym samym, wraz z charakterystycznym sztywnym zapiętkiem i wysoką cholewką, wspomaga prawidłowy rozwój stóp.

Producent podkreśla, że oferowane prze niego obuwie profilaktyczne dla dzieci pozbawione jest cech konstrukcyjnych, mogących w jakikolwiek sposób zakłócić obraz rzeczywistej fizjologii i potrzeb stóp w okresie wzrastania. Świadczy o tym fakt, że produkt y tej Firmy uzyskały pozytywną opinię „Centrum Zdrowia Dziecka”.

Co wyróżnia buty profilaktyczne dla dzieci MEMO:

 • Polecane przez specjalistów
 • Pozytywna opinia „Centrum Zdrowia Dziecka”.
 • Nagroda specjalna w kategorii Profilaktyka Zdrowotna podczas XIII Targów Sprzętu Rehabilitacyjnego oraz Sprzętu dla Osób Niepełnosprawnych.
 • Diagnostyczna podeszwa Memo

 

https://boociki.pl/wp-content/uploads/2019/12/memostopa.jpg

 

System obuwia profilaktycznego MEMO jest zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako produkt medyczny.

Obuwie profilaktyczne dla dzieci MEMO zalety:

 • kształt przedniej części i wysokość czubka (kąty palucha i piątego palca dopasowane są do stóp) nieograniczający ruchów stawów śródstopo – paliczkowych i stawów palców,
 • wysoka cholewka usztywniająca staw skokowy, obcas Thomasa, wspomagający sklepienie podłużne stopy
 • dobra wsuwalność obuwia poprzez zastosowanie długiego sznurowania lub innego zapięcia, pozwalające na dopasowanie do wymiarów stóp o różnych tęgościach,
 • zastosowanie surowców naturalnych najwyższej jakości zarówno na wierzchy jak również na podszewki i wyściółki,
 • zapobiega nadmiernemu poceniu się stóp,
 • możliwość zastosowania dodatkowych wkładek korekcyjnych,
 • podeszwa diagnostyczna

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego w celu zapoznania się z pełną ofertą www.boociki.pl 

Sklep stacjonarny Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 

tel. 570 019 100

Zapytaj o dostępność produktów

Artykuł partnera

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe