Spotkanie z piłkarzami drużyny Widzewa Łódź w Szkole Podstawowej nr 6

  • 25.02.2020, 10:34 (aktualizacja 28.02.2020, 19:43)
  • M.Z.
Spotkanie z piłkarzami drużyny Widzewa Łódź w Szkole Podstawowej nr 6
W poniedziałek, 24 lutego 2020 r. zawitali do Szkoły Podstawowej nr 6 niecodzienni goście - piłkarze drużyny Widzewa Łódź

Spotkanie odbyło się w ramach projektu Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego "Od najmłodszych lat Razem Trenujmy Sport" przy udziale fan clubu drużyny z naszego miasta i przebiegało w dwóch etapach: grupa "0" i klasy I- IV oraz klasy V- VIII.

W programie znalazła się między innymi: prelekcja na temat klubu sportowego Widzew oraz  indywidualne wypowiedzi zawodników o swojej przygodzie z piłką i zdrowym stylu życia.

Uczniowie mieli możliwość zadawania pytań piłkarzom, był czas na wspólne zdjęcia i autografy. Dla młodszych dzieci zorganizowano konkurs sprawnościowy, starsi rozegrali krótkie mecze ze znanymi sportowcami. Udało się strzelić kilka bramek, co wzbudziło olbrzymi entuzjazm wśród wszystkich uczniów.

Zawodnicy przekazali na ręce pani dyrektor Elżbiety Wilczyńskiej piłkę i flagę z podpisami całej drużyny. Każdy uczestnik po zakończonym spotkaniu otrzymał pamiątkową czerwoną koszulkę, kubek i plan lekcji. Ilość chętnych do udziału w konkursach, minimeczach oraz długie kolejki po autografy, świadczą o tym, że spotkanie bardzo podobało się uczniom.

M.Z.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe