Tym razem o depresji poporodowej

  • 25.02.2020, 21:22 (aktualizacja 28.02.2020, 21:37)
  • Mariusz Strzepek
Tym razem o depresji poporodowej
Zapraszamy na spotkanie dotyczące depresji poporodowej. Gościem specjalnym będzie psycholog Hubert Cabała. Opowie o tym czym jest depresja, jakie są jej objawy, jak pomóc osobie w depresji i gdzie szukać pomocy. Zachęcamy wszystkich do udziału w spotkaniu, nie tylko młodych rodziców, lecz każdego kto jest zainteresowany tematem. Może ktoś z Waszych bliskich potrzebuje wsparcia: siostra, przyjaciółka, koleżanka. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, a dzieci są zawsze mile widziane.

Hubert Cabała psycholog dziecięcy, oligofrenopedagog, mediator rodzinny. Od wielu lat zajmuje się diagnozą, poradnictwem i orzecznictwem. Pracował jako biegły sądowy. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne o tematyce profilaktycznej, wychowawczej, wspomagającej rozwój małego dziecka i kompetencji rodzicielskich. Współpracuje z przedszkolami i szkołami na terenie powiatu tomaszowskiego. Wspiera działania tomaszowskiej Fundacji Dwa Skrzydła. Prywatnie ojciec trójki dzieci, na własnej skórze doświadczający wyzwań wychowawczych współczesnego rodzica.

O stowarzyszeniu

Grupa zrzeszającą rodziców i wychodząca im na przeciw, by mogli przetrwać ten ciężki czas, jakim jest okres ciąży i wieku niemowlęcego. Stowarzyszenie powstało, by propagować wychowanie dzieci w duchu rodzicielstwa bliskości oraz idei dbania o środowisko. W  zespole można znaleźć doradców od noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich, specjalistów od pieluch wielorazowych. Przy Stowarzyszeniu działa także Biblioteka Pieluchowa, w której możemy bezpłatnie wypożyczyć zestaw testowy.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe