UWAGA! Bardzo ważny komunikat!

  • 13.03.2020, 09:41 (aktualizacja 14.03.2020, 17:36)
  • Mariusz Strzepek
UWAGA! Bardzo ważny komunikat!
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tomaszowie Mazowieckim, prosi wszystkie osoby, które w dniu 6.03.2020r w godzinach wieczornych przebywały w Pizzerii Trufla ul. Św. Antoniego oraz w Kręgielni ul. Konstytucji 3 maja, Ęklawa przy ul. Barlickiego o TELEFONICZNY kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Tomaszowie Mazowieckim pod nr telefonu: 44 724 45 84 lub 44 724 45 85 wew. 115 lub 113 lub 502 237 659

Mamy już informację o pierwszym potwierdzonym u nas przypadku Mężczyzna przebywał jednak w mieście i "imprezował" w kilku lokalach (może nie tylko tych wskazanych w komunikacie). Być może z SANEPiDem pownny się też skontaktować osoby, którre były w tych miejscach w kolejncyh dniach

 

W województwie łódzkim są 3 kolejne przypadki zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczą:

- młodego mężczyzny, który przebywał na terenie Niemiec i Holandii (przypadek tomaszowski)

- młodego mężczyzny, który miał kontakt z osobą zakażoną

- młodej kobiety obywatelki Hiszpanii,  która miała kontakt z osobą z Azji

Wszyscy są mieszkańcami województwa łódzkiego. Wszyscy przebywają w szpitalu zakaźnym w Łodzi. Ich stan jest dobry.

 

Sytuacja epidemiologiczna w województwie łódzkim:

•        Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 5

•        Liczba osób hospitalizowanych: 27

•        Liczba osób objętych kwarantanną: 124

•        Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 1057

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (66)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Swojak
Swojak 15.03.2020, 10:32
Ja zjechałem z niemiec 6 marca,jak narazie nic mi nie dolega i myślę że będzie ok a pracowałem na budowie z ludzmi z 6 krajów w tym włochami jak nie mam to chyba już nie będę miał
ToOn
ToOn 14.03.2020, 23:55
Czyżby CENZURA wróciła panie MS? Widzę że mój wpis odnośnie domniemanej wizyty komendanta policji, p. Szymona, w pizzerii 06.03.2020 dziwnym zbiegiem okoliczności zniknął. A odpowiedzi jak nie było, tak nie ma. Ale urocze zdjęcia z przedstawicielami starostwa są publikowane :) Jestem ciekaw, kto kogo będzie później obwiniał ?
Ada
Ada 14.03.2020, 16:31
CZYLI SKAD TA OSOBA JEST?
PiS to sama mądrość
PiS to sama mądrość 14.03.2020, 13:03
Siedziba PiS jest nie zarażalna zapraszamy objętych kwarantanna do nich.Premier i Prezydent nie mogą się mylić:))
ja
ja 14.03.2020, 14:07
oto głos lewackiego pustego łba
Ben
Ben 14.03.2020, 10:39
Boze ludzie czy wy jesteście normalni ? Nikt nie jedzie specjalnie by zarażać innych .tymbardziej ze nie ma sie obiaw i samemu sie nie wie ze jest sie chorym. Granice juz dawno powinny byc zamniete ale w chinach kiedy to wybuchło.wtedy by nikt z tamtad nie wyjechał i by nic się nie działo. A wy ludzie przestańcie siać panike. Pozdrawiam
tom
tom 14.03.2020, 08:54
moze i chory ale napewno jak zlape to od pajaca ktory wrocil z zagranicyc tam powinni lapac i robic przesiew a nie pozwalac wjezdzac po co ten sars a no po to by przywrocic kontrole na granicach pozdro wszystko co zle to od Niemców idzie
Osoba.
Osoba. 13.03.2020, 22:30
Oj grzeszył nie grzeszył rozumem to nie jest ważne. Ważne jest teraz żeby wszystko było dobrze. Żeby wyzdrowiał. I osoby które miały styczność z nim okazało się że są zdrowe. A tak naprawdę nikt z nas nie wie czy też nie jest nosicielem. Jak ktoś ma organizm słabszy to wiadomo że się zarazi. A skoro proszą o to żeby siedizec na tyłkach i unikać skupisk ludzi to po sklepach, mieście galeriach się nie łazi. Wolne w szkole nie upoważnia do siedzenia i łażenia po parku. Więc niech każdy się zastanowi nad tym co robi zanim tu komentuje
.
. 14.03.2020, 13:46
Jest to potwierdzona informacja, że osoby które miały z nim styczność są zdrowe?
M.
M. 13.03.2020, 22:25
Czy ktoś wg wie w jakim stanie jest ten chłopak???
Don Pedro
Don Pedro 13.03.2020, 18:22
Wioskowy ynteligęt na trip odchamiający się wybrał i posiał. Ćwok!
Ng
Ng 14.03.2020, 13:27
Opisałeś siebie jak mniemam
Xxx
Xxx 13.03.2020, 16:31
On. Nigdy rozumem nie grzeszył. Zaraził już na pewno mnowsto osób.... Powinnien dostać Kare za niestosowanie się do zaleceń odnośnie koronawirusa
Xcxcx
Xcxcx 14.03.2020, 14:41
A moze pomysl ze nie mial zadnych obiaw i nawet nie woedzial ze jest chory ! A skoro koronawirus ..... trabia od dawna to po co ludzie chodza po imprezach ? Sami sie narazaja bo sie nie sluchaja zalecen
Arek
Arek 13.03.2020, 15:20
zo za sukinkot Chory po knajpach zdrowych zarażał... powinień baty i karę dostać ze 20 tysi... przez ***a inni się pozarażają a starsi mogą umrzeć !
mała
mała 13.03.2020, 19:42
a jaką masz pewność że Ty też nie jesteś zarażony ...nie ubliżaj nikomu jak nie znasz faktów może to od ciebie się zaraził jaką mamy pewność że tak nie jest
Maria
Maria 13.03.2020, 14:41
Matki z dziećmi na zakupach w marketach galerii i innych sklepach. Zalecenia powinny być przestrzegane. Młodzież spaceruje sobie po mieście jakby nigdy nic sie nie stało - wieczorem przed bolkami na osiedlowych boiskach słychać rechot młodych ludzi. Proponuje abyście poszli po rozum do głowy. Narażacie swoje rodziny bliskich i znajomych nie przestrzegając zaleceń - zastanówcie się co robicie.
Marysia
Marysia 22.03.2020, 22:36
Dokladnie, ale malolaty maja wywalone bo im nic nie grozi hajlajf:/
Nnoz
Nnoz 13.03.2020, 13:55
Przestańcie nakręcać siebie i innych panikarze. Siedzieć w domach i nie jęczeć. Zdrówka wszystkim.
Zenek
Zenek 13.03.2020, 13:51
I jeszcze impreza masowa w Samochodówce - disco bandżo - Zenek Martyniuk i inni w niedzielę 8 marca..
Nadal macie jakieś złudzenie, że jest tylko jedna osoba zarażona..
Ruszył cały mechanizm..
Zdrowy
Zdrowy 14.03.2020, 12:30
A ja bylem 8 marca na koncercie Chylińskiej a ze mną kilka tysięcy i nikt nie popada w panikę jełopy
Q
Q 13.03.2020, 13:46
Proszę o informację RZETELNĄ odnośnie pani z Granicznej!!! Czy to jej syn co tak latał po mieście zcwirusem i czy pracowała i gdzie?
Ng
Ng 14.03.2020, 13:29
"pani z granicznej" ma grypę
xxx
xxx 13.03.2020, 15:54
Nie, to nie Jej syn.
Osoba która jest chora nie jest z granicznej ;)
Kamil
Kamil 13.03.2020, 12:26
7 marca wszystkie lokale byly pelne ludzi
Jurek
Jurek 13.03.2020, 12:22
Czy będą Misje u Św. Antoniego od soboty?, bo z tego co wiem to ludzie panicznie tego się boją.
HM
HM 13.03.2020, 12:12
A dlaczego na stronie PSS-E nie ma zadnej informacji????
Eviv
Eviv 13.03.2020, 11:55
Niestety na głupotę nie ma lekarstwa, P. obyś się zgłosił choćby dla siebie jak innych masz gdzieś
Katrin