Wynik na koronawirusa na szczęście ujemny

  • 13.03.2020, 15:41 (aktualizacja 14.03.2020, 16:23)
  • Mariusz Strzepek
Wynik na koronawirusa na szczęście ujemny Fotografie pokazujemy celowo, by nie było wątpliwości o jaki przypadek chodzi
Pierwsza dobra dzisiaj wiadomość. Wczoraj lotem błyskawicy obiegło miasto zdjęcie przedstawiające ratowników medycznych na ulicy Granicznej ubranych w ochronne kombinezony. Domysłów i pogłosek pojawiło się co nie miara. Celowo nie opisywaliśmy szczegółów zdarzenia, ponieważ sytuacja wydawała nam się wyjątkowo poważna, ponieważ kobieta miała kontakt z osobą, która wróciła z Norwegii, sama jest pielęgniarką na oddziale zakaźnym, a jej córka pracuje na innym ze szpitalnych oddziałów. Przed chwila dotarła do nas informacja, że wynik testu na koronawirusa w jej przypadku okazał się ujemny. To szczególnie ważna informacja szczególnie dla naszego TCZ.

.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

k
k 14.03.2020, 09:26
MStrzepek pokazał całość swojej małostkowosci i chęć zabłysnięcia. Zero wrażliwości na to co ludzie czują.
Józek
Józek 13.03.2020, 20:48
aj tam...aj tam...Pani pielęgniarko widząc Panią na mieście bez
wachania pocałuję Pani dłoń...bo wiem że Pani napewno jest wolna...od wirusa
A z wahaniem
A z wahaniem 13.03.2020, 21:42
też pocałujesz?
Mniodek
Mniodek 15.03.2020, 06:25
Chodziło o "wąchanie" tylko ogonek nie wyszedł, bo pisał z UK.
Pielęgniarka
Pielęgniarka 13.03.2020, 19:10
Upowszechnienie danych adresowych wraz ze zdjęciem bloku i klatki, miejsca i stanowiska pracy, oraz powiązań rodzinnych, ich miejsc pracy i miejsca pobytu to jak podanie do informacji danych osobowych lub wizerunku.
Media lubią takie sensacje, ludzie których to nie dotyczy też, a czy ktoś postawił się w sytuacji tej osoby i jej rodziny ?????
Każdego chyba obowiązuje RODO????
Ciekawa też jestem u kogo Pan Strzępek ma takie plecy, że uzyskuje takie wiarygodne , oficjalnie nie potwierdzone informacje, skąd to wiarygodne źródło????
Ciekawe ile osób jest w tym łańcuszku???
WuPe
WuPe 14.03.2020, 14:21
RODOto bardzo złe przepisy, a w przypadku takiej sytuacji jak obecna powinno być całkowicie zniesione.
Znamy sie tylko z widzenia
Znamy sie tylko z widzenia 14.03.2020, 05:22
Pan Mariusz to jest góru Tomaszowski
MS
MS 13.03.2020, 20:02
Musieliśmy pokazać to zdjęcie które ludzie wysyłali sobie za pomocą messengera, żeby nie bylo wątpliwości. Osobiście dostałem takich wiadomości kilkadziesiąt. Zapewniam, że miejsce zatrudnienia nie było też tajemnicą. Natomiast w związku z nim pojawiło się bardzo duże potencjalne zagrożenie. Cieszymy się, że pani jest jednak wolna od tego paskudztwa. Natomiast wiem co przeżywali ludzie. Dzisiaj życzymy całkowitego powrotu do zdrowia. Proszę się nie martwić wiele osób dzieki tej informacji odetchnęło z ulgą
Ewelina
Ewelina 16.03.2020, 11:37
upowszechnił
Pan wiele moich danych :/nie wystarczyło napisać tak jak w wielu inych przypadkach,ze jestem zdrowa?Pana też obowiązuje PRAWO...oczekuje odpowiedzi i nie tylko...
MS
MS 16.03.2020, 12:10
Pani Ewelino, właściwie żadnych danych nie upowszechniłem, ale jeśli czuje się Pani dotknięta, to najmocniej z całego serca przepraszam. Bardzo zależy mi na wspieraniu Was. Przecież Pani o tym wie. Zapewniam, że tekst w tej formule powstał nie po to, by Pani szkodzić ale pomóc, bo informacja o tym zdaarzeniu obiegła już ze wszystkimi szczegółami cały Tomaszów. Mało tego uzupełniana o dziesiątki nieprawdziwych informacji. Dlatego też nieprzypadkowo dałem zdjęcie, które krążyło po internecie. By nie było żadnych, podkreślam: żadnych, wątpliwości. Po prostu wszystko to, co napisałem stało się "publiczną tajemnicą". Proszę spojrzeć na to z tej pozytywnej strony. Dam dla przykładu inną historię, którą też Pani zna, a która i mnie jakoś dotknęła. Byłem na jednym z oddziałów, gdzie pracowali ludzie, którzy mieli kontakt (nie przypadkowe słowo, bo podtrzymuje, że nawet w przypadku przebywania w tym samym miejscu należy go używać). Stało się tak, że pewnego dnia w godzinach wieczornych wszyscy na oddziale (Pani wie którym zostali objęci dozorem). W ciągu niespełna godziny informacje ze wszystkimi szczegółami pojawiły się w internecie.
Osobiście cieszę się, że jest Pani zdrowa i zapewne wiele osób w tym uczuciu mi towarzyszy. Proszę się też nie przejmować ludźmi. Rodzice chłopaka z Ęklawy, którzy są w kwarantannie przeżywają głębokie zaskoczenie tym jak zachowują się ich znajomi. I nie jest to zaskoczenie z gatunku tych miłych.
Ewelina
Ewelina 16.03.2020, 12:19
takie informacje niewątpliwie są potrzebne ale niepotrzebnie tyle szczegółów
MS
MS 16.03.2020, 12:20
Pani Ewelinko proszę mi zaufać. Przepraszam raz jeszcze i kocham Panią.
do pielęgniarka
do pielęgniarka 13.03.2020, 19:19
Bez przesady ,,miła ,,Pani i co się stało? i co się stanie?
Pielęgniarka
Pielęgniarka 13.03.2020, 19:43
Chodzi przede wszystkim o to, jak łatwo można po tych szczegółach zidentyfikować te osoby. To jest małe miasto , osiedle , szpital. Nikt pewnie by nie chciał być wytykany palcami, by szeptano obok,, O to ta .....”
Postaw się w takiej sytuacji.
Pozdrawiam
mieszkaniec
mieszkaniec 13.03.2020, 19:04
Jakich danych? Gdzie jest reszta komentarzy? Czy "ktoś" je usuwa?
m
m 13.03.2020, 18:56
Chyba spotkała się z naszym prezydentem UM.
Ewelina
Ewelina 13.03.2020, 17:47
Kto dal Panu prawo upowszechniania tych danych?
McMarek
McMarek 14.03.2020, 12:15
Jakich danych ?????????????
Skąd się biorą takie tępaki.
Do McMarek
Do McMarek 14.03.2020, 13:04
Skoro nie widzisz problemu to chyba jednak nie my tu jesteśmy ,,tępaki”
McMarek
McMarek 14.03.2020, 18:58
Jeżeli tabliczka adresowa na bloku z kilkudziesięcioma mieszkaniami ma coś wspólnego z RODO, to żyjecie chyba w alternatywnej rzeczywistości, jak osoby wykupujące papier toaletowy, które chyba sadzą ,że wirus wywołuje tylko biegunkę.
Ewelina
Ewelina 16.03.2020, 11:40
zyczę zdrowia...nie tylko fizycznego..mieszkan jest dokanie 40,pielągniarek na zakaźnym 8...:(

Pozostałe