Apel Policji do przestępców

  • 18.03.2020, 11:53
  • Policja Polska
Apel Policji do przestępców
Policja zwraca się z apelem o chwilowe zaprzestanie wszelkich działań przestępczych.

Z powodu pandemii COVID-19, która wywołała panikę, a na nas nałożyła wiele nowych zadań i czasami nieprzewidywalne zachowania wielu osób, oczekujących od nas i innych służb ciągłej pomocy, prosimy o zaprzestanie wszelkich działań przestępczych/haniebnych/niegodziwych do odwołania.

Docenimy spodziewaną współpracę związaną z powstrzymaniem się od popełniania przestępstw i wykroczeń i już z góry dziękujemy za współpracę oraz zrozumienie. Powiadomimy oddzielnym komunikatem, kiedy będzie można wrócić do codziennej działalności przestępczej, kontynuując dalej starą zagrywkę policjant-złodziej.


 

Policja Polska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Łycha
Łycha 02.04.2020, 22:33
Ciekawe co się dzieje pomiedzy Wiadernem a Młoszowem w lesie bo coś chyba poważnego . Jednak nie wszyscy tego posłuchali . Bo ruch jak w godz szczytu tyle że samej Ły
klug
klug 18.03.2020, 13:34
Czyli policja chce, żeby kaczyński, duda i morawiecki przestali działać. Jestem za!
Ajdejano
Ajdejano 18.03.2020, 13:18
Dobry i dowcipny "super komunikat". Teraz powinien szybko pojawić się komunikat skarbówki:
prosimy uczciwych podatników o nie wpłacanie należnych podatków, a przestępców podatkowych o ujawnienie się. Obiecujemy dalszą owocną współpracę z tymi uczciwymi i z tymi nieuczciwymi. Jednym naliczymy dodatkowe kary za nieterminowe wpłaty, a drugim też odpowiednio naliczymy. Życzymy dużo zdrowia.

Pozostałe