Targowisko miejskie czynne, ale z ograniczeniami

  • 19.03.2020, 11:57
  • Mariusz Strzepek
Targowisko miejskie czynne, ale z ograniczeniami
Szanowni Państwo w związku z obecną sytuacją, przyjętymi regulacjami przez rząd, wznawiamy działalność Targowiska Miejskiego, jednak w ograniczonym zakresie, mając na względzie troskę o sytuację kupców, ale przede wszystkim zdrowie tomaszowian.

 Od piątku, 20 marca, w godzinach 7-14, będzie możliwość prowadzenia sprzedaży produktów spożywczych i higienicznych w pawilonach znajdujących się na terenie targowiska.

Sprzedaż powinna się odbywać według określonych zasad:

1. W sklepie mogą znajdować się maksymalnie 2 osoby. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości – ok. 1,5 metra – od osób, które przebywają w pawilonie lub w kolejce przed pawilonem.

2. Zalecamy realizowanie płatności bez użycia gotówki, np. za pomocą karty lub telefonu.

 Jednocześnie informujemy, że na bieżąco śledzimy wszelkie komunikaty dotyczące  koronawirusa wydawane przez organy administracji państwowej i służby sanitarne – wraz z rozwojem sytuacji będą podejmowane odpowiednie kroki.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

JA
JA 27.03.2020, 11:42
Minister nawołuje do otwarcia targowisk, żeby nie było skupisk w dusznych marketach, a "miasto" swoje.
Aaa
Aaa 20.03.2020, 23:20
DLACZEGO TYLKO W PAWILONACH!!. Ile pawilonów jest z miejscem w środku? Wszyscy stoją w kolejce na zewnątrz Pawilonu... A co z tymi co prowadzą sprzedaż bez pawilonu z owocami i warzywami i innymi produktami spożywczymi? Jedni mogą prowadzić działalność a inni NIE.
W innych miastach rynki są otwarte i można ogłaszać o zwiększonych ostępach o skróceniu przebywania na zakupach do minimum. A u nas są równi i równiejsi.
DK
DK 20.03.2020, 12:29
Ogromny błąd,że jest znowu czynne. Ludzi od groma, głównie osoby starsze, ktore za nic maja apele o pozostaniu w domach. Dramat!!!Moze jest szansa na ponowne zamknięcie targowiska???
Mark
Mark 20.03.2020, 11:04
To nie jest choroba brudnych rąk tylko wirus gdzie zarażamy się drogą kropelkową przez kaszel, kichanie w pobliżu drugiego człowieka. Z tym dotykaniem banknotów to bzdura i nie potrzebna panika. Wystarczą rękawiczki !!!
Lekarz
Lekarz 20.03.2020, 11:26
Czytam i nie wierzę w wypowiedź wirusolaoga, że dłońmi obsmarkanymi nie można się zarazić...cuda..
krętek blady
krętek blady 19.03.2020, 17:35
"Lepszy na wolności wirus byle jaki, niźli w niewoli przysmaki" ... :-)
tomaszowianka
tomaszowianka 19.03.2020, 16:17
Tam chociaz jestesmy na swiezym powietrzu, niz w zamknietej Biedrze
varan
varan 19.03.2020, 18:35
z tym świeżym powietrzem w centrum Tomaszowa to bym nie przesadzał ;)
DD
DD 20.03.2020, 08:50
W CENTRUM NIE JEST TAK ŹLE... SPRÓBUJ SIĘ BOCIANIĄ(PRZY STRZELECKIEJ) PRZEJŚĆ PO ZACHODZIE SŁOŃCA... MGŁA DYMOWA I SMRÓD TAKI, ŻE NIE DA SIĘ ZNIESĆ
Kas_ka
Kas_ka 19.03.2020, 15:45
Jeszcze przynajmniej tydzień powinno być zamknięte...to chodzi o życie i zdrowie ludzi u nas dopiero się zaczyna rozprzestrzzeniać ten wirus
X man
X man 19.03.2020, 14:54
Szkoda tych staruszków , bo jak otwarte to pójdą. Tak samo robili Włosi i teraz maja masakrę . Czasami warto zrezygnować z pieniędzy dla życia i zdrowia ludzi.
Wnerwiona
Wnerwiona 19.03.2020, 17:45
A jak pójdą do Kauflandu bo przecież zakupy musza gdzies zrobić to nie ma ryzyka? Rynek na świeżym powietrzu chociaz jest, skończcie siać panikę
Aaa
Aaa 20.03.2020, 07:05
W kauflandzie nie musza stać do każdego stoiska w kolejce i sami biorą towary, poza tym można płacić za wszystko kartą.
Cała prawda
Cała prawda 23.03.2020, 19:29
Towary, które ktoś wcześniej przed nimi pomacał... albo ileś osób przed kimś pomacało rękoma po katarze i kichaniu... Hahaha... To mi dopiero Kaufland i markety same cuda...
Ha ha ha
Ha ha ha 19.03.2020, 15:46
Nie no lepiej włoskie lub hiszpańskie pomidory z biedry i to za 2xwiecej zł
Albercik1977
Albercik1977 19.03.2020, 13:45
"Zalecamy płatność kartą na rynku" za co? Za jajka, bułki?... kto to napisał? chyba na rynku nigdy nie był :-).
Daria
Daria 19.03.2020, 17:32
Mają również wprowadzić płatność kartą u tacowego w kościele, żeby wirus poprzez pieniążki się nie rozprzestrzeniał.
J.P.
J.P. 20.03.2020, 12:21
Wreszcie będzie porządek bo te usmarkane banknoty póżniej wracają do obiegu i zarażają koronawirusem.
hh
hh 20.03.2020, 09:42
Daria w kosciele to nigdy porzadku nie byli i nie będzie.Oni wystrzegaja sie kasy jak szatana.A powinna byc.

Pozostałe