Trwa najazd na supermarkety

  • 20.03.2020, 11:56
  • Imię i nazwisko do wiadomości redakcji
Trwa najazd na supermarkety
Jestem mieszkańcem Tomaszowa który jest bardzo zaniepokojony całą sytuacją która dzieje się aktualnie. Może jest Pan zainteresowany sytuacją która odbywa się w markecie KAUFLAND 

Są tam w ogóle nieprzestrzegane zasady związane z sytuacją KORONAVIRUSA. Miałem przyjemność wejść na zakupy i stwierdziłem że to był bardzo głupi pomysł. Widząc co się tam dzieje natychmiast opuściłem market. Obsługa jest bezradna 

Klienci nie stosują się do żadnych zasad bezpieczeństwa i ignorują uwagi personelu marketu. Najgorsze w tym wszystkim jest to że to nie młodzież a osoby starsze (emeryci /renciści).

Oblężenie zaczyna się od rana. Można zwracać im uwagę a i tak mają za nic. 

Owoce / warzywa które w obecnej  sytuacji powinny być brane przez rękawiczki jednorazowe nie są

Aż się boję co będzie w SOBOTĘ kiedy jest promocja na FILET Z KURCZAKA, gdzie drób jest teraz w cenie jak papier toaletowy

Jeżeli jest Pan zainteresowany tym co się tam wyrabia to zapraszam do odwiedzenia marketu

Imię i nazwisko do wiadomości redakcji

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aga
Aga 22.03.2020, 05:39
Wczoraj byłam na zakupach w Tesco w Tuszynie zero jakichkolwiek zabezpieczeń jakby się nic nie działo, ludzie normalnie podają sobie rękę na powitanie,a na kogoś w rękawiczkach patrzą jak na kosmitę. Porażka i przerażenie co będzie za parę dni
MP
MP 21.03.2020, 22:23
A jak ma wyglądać akcja zostań w domu skoro biedronka wysyła smsy do klientów z informacją o promocji.. Na winogrona.. Pomidory itd.. 😕 A ludzie się oprzeć nie mogą i biegną w kolejki. W handlu żadna akcja zostań w domu nie działa.. 😕 Smutne ale jak spadają obroty w supermarkecie to zasady bezpieczeństwa się nie liczą.. Wpuszczamy wszystkich, robimy promocję.. Interes musi się kręcić. A kasjerki żeby na L4 nie uciekały premię dostaną. Ot rzeczywistość...
Dek
Dek 21.03.2020, 21:34
Nie tylko supermakety spożywcze są oblegane jestem pracownikiem marketu przemysłowego w Tomaszowie i na otwarciu tłum ludzi wchodzi . Przychodzą osoby starsze i z dziecimi kupują i specerują całymi rodzinami nic sobie nie rrobiąc z zakazu a i przy kasie potrafią nie zachowywać odstępu od siebie, produktami na nudę w domu są farby,tapety, firany a i inne drobne rzeczy bo przecież mają wolne to remont można zrobić. Gdy zwróciłam jednej pani uwagę to stwierdziła że lepiej teraz się zarazić niż później bo teraz to są jeszcze miejsca w szpitalach. Więc pytam po co to gadanie o siedzeniu w domu zamykanie szkół, przedszkoli, biur, urzędów?
Ania
Ania 21.03.2020, 11:00
Dokładnie tak jest... Ludzie mają za nic przestrogi i bezmyślnie wchodzą w najbardziej zatłoczone miejsca a potem dalej rozprzestrzeniają chorobę.. Opanujcie się.
Anka
Anka 21.03.2020, 09:24
Nie prawda ,ludzie są bardzo ostrożni i cierpliwi w staniu do kas .Trzymają odległość
Głupot nie piszcie
Moro
Moro 21.03.2020, 07:58
Kiedy wszyscy się opamietaja...jak bedzie za PÓŹNO ..brawo dla tych którzy sie śmieją i uważają że nie należy przesadzać.Znam takich w moim środowisku ..niestety.
Xxc
Xxc 20.03.2020, 18:05
Jaki NARÓD taka KULTURA
Każdy sądzi
Każdy sądzi 20.03.2020, 19:30
wg siebie.
To pospólstwo nie plebs. Poznasz ich po powiedzonkach: „jaki pan taki…
To pospólstwo nie plebs. Poznasz ich po powiedzonkach: „jaki pan taki kram”, „jaki kraj taki coś tam” Nasłu***cie i oceniajcie sami. To przezabawne jest :)) 21.03.2020, 00:25
Nie przekonasz. Dobra które wcześniej go wyróżniały – samochód, telefon, jakiś łach z pstrokatym wielgachnym logo, upowszechniły się już na tyle, że dziś byle lump ma na nogach markowy but, więc takim typkom pozostaje pomstowanie na bliżej nie zdefiniowaną większość. To jest takie samo „Uni” jak „złodzieje!!!” przy bramie mleczarni czy skupu wieprza, gdy ceny spadają grubo poniżej kosztów wytwórstwa.
Taki sam objaw frustracji, po tym jak startowało się z poziomu elitarnej garstki z pieniędzmi, a przede wszystkim dojściami do koncesji, pozwoleń i innych dezycji na które ambitniejsza, ale uczciwa część społeczeństwa pracowała przez całe życie.

Dla mnie szokiem zawsze jest, gdy zyskuje w miarę wiarygodną informacje o poziomie wykształcenia, takiego fukacza. Dlaczego? Bo wydawałoby się, że jeśli pieniądze były, był w związku z tym czas, przynajmniej więcej czsu niż u innych – to po 20 latach od kogoś zamożniejszego oczekujesz jakiś w miarę przynajmniej przyzwoitych studiów i wstrzemięźliwości w powtarzaniu obiegowych formuł definujcych jednym zdaniem całą rzeczywistość – typu właśnie „jaki kraj takie... coś tam”

No ale zaczynam rozumieć. Jeśli sukcesywnie schodzi się co dekadę stopień niżej od poziomu na któym żyli rodzice, dobra materialne przestają otoczenie jarać, pracuje się w charakterze – dajmy na to pośrednika nieruchomości (wymagana jest matura, a czasem nie – licencje już nie obowiązują, poza tym można mieć taką firemkę, zatrudniać tam babę z formalnymi kwalifikacjami, ale de facto samemu handlować ofertami, zamawiać banery PCV i bez matury No co? Kto komu zaborni? No i po tym jak ojciec był największym w mieście cukiernikiem / piekarzem czy tam innym rzemieślnikiem co drugiej połowie PRLu więzało się jak na takie nasze miasteczko z niezłą kasą – no to teraz o frustracje nie trudno.
Mhm
Mhm 20.03.2020, 18:45
Proszę nie mierzyć wszystkich swoją miarą ;-)
Kasjer
Kasjer 20.03.2020, 14:48
Nie prawda , przez cały tydzień było po kilka osób. Od czwartku są promocje piątek , sobota , zawsze było i będzie dużo ludzi
Ona
Ona 20.03.2020, 14:12
W Lidlu wszystkie zasady bezpieczeństwa są ok
@ona
@ona 21.03.2020, 00:06
no rzeczywiście, bo w reklamie tak mówią. Śmierdzi przy półkach z nabiałem jak rzadko kiedy w budzie z tym samym na rynku. Droga lada nie wystarczy, trzeba ją od czasu do czasu przecierać. Mleko się rozlewa, tygodniami nie przecierane wnęki, bleee.
kamika
kamika 20.03.2020, 14:01
Potwierdzam, tez dzis pozowalam ze tam poszlam. Ale gorsza sytulacja jest w jednym ze sklepow na Koplina. Dramat. 18 osób w jednym czasie w jednym sklepie. Zero info o zalozeniu rekawiczek, czy o otrzymaniu 1.5 odleglosci...Człowiek na czlowieku ...
Bogna
Bogna 21.03.2020, 09:59
Zgadza się nawet nie ma informacji na drzwiach o zagrożeniu i sposobie zachowania nie wspomnę o środkach do dezynfekcji i oddzieleniu kasjerów
Kasia
Kasia 20.03.2020, 13:19
aaa dlaczego wodę mineralną wykupują całymi zgrzewkami tego nie rozumię
Bo nie chcą pić
Bo nie chcą pić 20.03.2020, 19:29
kranówy.
hej nowoczesny kołtunku
hej nowoczesny kołtunku 21.03.2020, 00:03
Większość wód butelkowanych w marketch to również kranówka.

Ja lubię ją tylko dlatego, że jest gazowana. Kto kupuje z innych powodów, że niby zdrowsza a potem jedzie po kimś innym kto modli się by wirus się nie rozprzestrzeniał... no jest ... jest nie mniej ciemny. Jeśli już religie sprowadzać do ciemnoty (bo to też jest bardzo dyskusyjne – gdyy zacząć weryfikować jak często myliła się nauka, a jak często wytyczne duchownych prowadziły do nieszczęść)

I to w tym drugim przypadku łatwiej to ośmieszyć, bo o ile NIEistnienia Boga nikt jeszcze nie udowodnił, to rozlewanie masowe kranówki i sprzedaż tego przy dętym marketingu jako eliksiru młodości a przynajmniej utrzymania zdrowia – już tak. Przy nawet małym budeżecie, na lokalna skalę jestem w stnie w ciągu dekady wmóiwć ludziom, że płyn z solą de facto zwykła woda, pozytywnie wpływa najpopularniejsze schorzenia.

Teraz smog jest modny, wiec niech będzie – elimnuje drobinki, które z powietrze dostały się do naszego organizmu. No eliminuje ...jak każda woda.
Ale moja będzie kosztować 2,99 (nie za dużo, bo nie ja pierwszy wpadłem na ten pomysł, więc mam już konkurencje)

Czy produkt odeniesie sukces? Pewnie nie. Bo nie jestem Coca-colą, Nestle czy innym koncernem spożywczym, kóry ma gruby hajs, zorganizowaną masowądystrybucje, paru pseudoekspertów, być może nawet lekarzy w kieszeni i odpowiednią ekspozycje na półkach największych marketów.

I w „zasadzie” tylko to nas różni.

To sa bzdury. Dwukrotnie płacisz za kranówkę. Raz w domu za tę którą marnujesz używając zmywarki.

Drugi raz wierząc, że w butelce PET w sklepie masz co innego. I ja piję, tyle, że bez wiary w cokolwiek.

Ale schliwaj się i droższa tym będziesz na pewno zdrowsza. JA sobie popijam te z 69 groszy. Do kawy, czasem bez kawy. Od kiedy miałem jakieś kiesznkowe od mamy, a pojawiły się już napoje w petach, zawsze miałem 1,5 litra ze sobą. Ale rownież zdarzało mi się, gdy nie chciało mi się wychodzić tylko po wodę do sklepu, że uzupełniłem butelkę tylko kranówką.
Hela
Hela 20.03.2020, 13:05
Dostanę gdzieś drożdże w naszym Tomaszowie? Wszystkie sklepy nie maja?
Co potrzebne
Co potrzebne 20.03.2020, 19:28
ci są do PKWN?
mekus
mekus 20.03.2020, 18:53
Tak. W netto na warszawskiej.
bliżniak
bliżniak 20.03.2020, 17:47
Nie ma drożdży tak samo nie ma cukierków miętowych tych mocniejszych, jakaś plaga wykupujących.
:))
:)) 21.03.2020, 02:18
Hahahaha :))
jo
jo 21.03.2020, 01:41
Są drożdże w biedrze tyle że suche
Goog
Goog 20.03.2020, 12:56
Trzeba wpuszczać dosłownie po kilka osób do sklepu reszta niech czeka.... Jak bydło zachować się nie potrafi
Xyz48
Xyz48 20.03.2020, 16:44
Tak jak w Biedronce.Ochrona zamyka kiedy jest za dużo ludzi.
Aa
Aa 21.03.2020, 09:51
W której? Wczoraj byłam w biedronce i ludzi pelno
P.B
P.B 20.03.2020, 12:46
To nie tylko Kauflandem się trzeba zainteresować ..AA nasza popularna " biedronka" również
Pozdrawiam
Ania
Ania 20.03.2020, 12:33
Nawet się tam nie wybieram. Duże markety omijam szerokim łukiem.
Nnoz
Nnoz 20.03.2020, 12:32
Brak dyscypliny higienicznej jest oczywiście skandaliczna.. Odnośnie zakupów - popieram tych co kupują raz a dużo, zamiast być w supermarkecie 3x w tygodniu, zwiększając ryzyko dla siebie i innych.
Dzieci liberalow: mamy gdzies przestrzen wspólną. Tylko moje autko, moje…
Dzieci liberalow: mamy gdzies przestrzen wspólną. Tylko moje autko, moje brzucho, tylko JA! 21.03.2020, 02:37
Tez popieram i warto to jakos naglosnic w calej Polsce.
Moze znowu Biedra obnizy skorzane buty trekkingowe ze swietna podeszwą, z mocnymi wiązaniami, a przede wszystkim czarne z 199 do ...79 (słownie: siedemdzoesieciu dziewięciu), i wprowadzi jednoczesnie promocje drugi tanszy produkt za zlotowkę.

W efekcie mam kapciochy wlasciwie caloroczne, bo te wyzsze zakladam tez latem moze nie podczas najwiekszych upalow, ale tak przy 10-15 stopniach jest ok, by miec choc troche szans z lokalnym buractwem, ktore leci z butelką szklaną po zwroceniu uwagi by nie rzygało na przystanku...

Trzeba sie juz oswoic z mysla ze w leb mozna zarobic (i to dotkliwie), wlasciwie za byle co, a przede wszystkim nie robiac nic zlego. Zreszta ja juz zamierzam jak najmniem sie angazowac w pedagogikę uliczną. Matka tam juz od lat nie wsiada, ja jakos przezyje.

Tylko wspieranie struktur Panstwa, bo jesli wychowanie pozostawione jest jedynie domkowi (bo ludzie maja swoj rozum itd), prowadzi wlasnie do czegos takiego.
Ja mam zarzygany przystanek ogladac przez tydzien (w Warszawie na duzym skrzyzowaniu Kondratowicza / Rembielisnka), taki wymiot lezał na chodniku i pobrudzone byly nim szyby polotkow przez 4 mieiace (slownie 4 miesiace), gdy zglaszalem przez ten numer obywatelski ktory HGW tak reklamowala i tez to kilka baniek kosztowalo, pani mnie wypytywala o kaxde przeselko orzyganego plotka po czym ...nic. 4 miechy.

Dlaczego tak mnie wczoraj ruszylo, ze sie odezwalem.
Nie podchodzac do goscia, z drugiej strony ulicy nie idac do niego zawolalem, by nie rzygal na przystanku.


Dwie pary butow za ktore qwy placice aaa z trzy stowy za pare to na pewno, ja kupilem za 40 zl sztuka.
Mam Salomkny, mam North Face'y a te Biedry nalzejsze i najwygodniejsze hahahaha :))))

Koronowirusie trwaj!

Pozostałe